Dying Light 2: Our First Hands-On Preview

Mislim da glavni quest/story može da se odradi za mnogo manje, a sad ako neko hoće da očisti sve sa mape i sitne side missions/bounties, pa neka mu.

1 Like

Ghost of Tsushima je jedina open world igra u poslednjih nekoliko godina od koje nisam dobio anksioznost. Perfektno urađena igra u svakom smislu, baš po mom ukusu.

Open world koji nije prevelik, sve se brzo očitava, mapa koja nije napunjena besmislenim ikonicama i zadacima. Tu je main story koji ima sasvim ok dužinu, side misije koje su interesantne i rewarding, mythic tales koje uvijek daju nešto korisno, i to je to.

Dobio platinu a da nije bilo trenutka da sam osjetio da nešto radim na silu. Da je sreće da svako proizvodi ovakve open world igre.

AC Valhalla, koliko god da je volim, je panic attack premaskiran u video igru. Kad mi se otvorila mapa Engleske i kad su zasijale sve one ikonice nije mi bilo dobro. 90h za main story i par side aktivnosti je previše.

Jedina igra kojoj želim da posvetim toliko vremena je Stalker :slight_smile: Tu nije bilo ikonica nego idi i snalazi se

3 Likes

Jos malo pa ces joj posvetiti vreme :smiley:

1 Like

Koje su ovo gluposti da izvines. :joy: Imas pamcenje kao leptir ili se resetujes na svakih nedelju dana? :rofl: Za kontrole hvala bogu postoji in game tutorijal koji je dostupan u svakom momentu plus igre ne zahtevaju kompleksnu proceduru kao da pokreces avion vec stiskas 5 dugmica. :rofl: A gde treba da ides? Pa i za to ima resenje, otvoris quest tab ili kako se zove u igri i lepo ti pise koji je tvoj sledeci korak.

Stvarno su ovo danasnje generacije razmazene i svaki k***c im fali, plus ih ruke bole od dzoja. :rofl:

Jaooo ne seri mnogo :joy: Kao prvo to što ti smatraš glupostima i šta je tebi “top” je priča za sebe. :joy: Nemam šta da posećujem tutorial i da se bakćem ako me nešto nije zainteresovalo dovoljno ni da je igram u kontinuitetu. Za ovo gde trebam da idem “otvoriš quest tab”, ovo stvarno nisam znao. :joy: Poenta je bila da ni priču više nisam ispratio kada se nakon jednu ili dve nedelje vratim u igru koja zahteva da ne igraš ništa drugo otprilike. Za kontrole - da, kad igra ima comboe, neke nakačene skilove sa nekim kombinacijama itd, zaboravim kontrole. To što ti furaš par igara pa čim neko kaže nešto loše, ulećeš ti da tu ispravljaš krive drine kao neki hardcore gamer koji sve zna, zaobiđi me :joy: Ti si tu da opljuješ i ako se nekom igra svidi, i ako se nekom igra ne svidi, dokle god se ne slaže sa tobom. :joy:
A ovo za današnje generacije, ne znam šta bih ti rekao, tu sam već 32 godine i mislim da je moje vreme donekle prošlo da bih se smatrao “današnjom” generacijom. :joy: A kontroler nigde nisam ni pomenuo. :joy:

Dark Souls laughing in the corner. :joy:

1 Like

Whatever. Ako te smara da se cimas, ne vidim poentu zasto igras igre. Ovo da te smara open world i da izgoris u side qestovima i samom side contentu si napisao barem 50 puta. Mada sam pristup igranju tih naslova ti je pogresan ali da ne ulazimo u to posto si ocigledno ustao na pogresnu nogu. :rofl: Quest tab je bio sarkazam ali kao sto rekoh, neko je ustao na pogresnu nogu. :rofl:

Priznajem da sam u trenu bio iznerviran iz nekog skroz drugog razloga pa stoji da sam bio na pogrešnoj nozi i malo burno odreagovao. :joy: Napisao sam 50 puta to za open wprld i to znam ali nervira me kad dobar content razvodnjavaju sa debilnim side misijama samo da bi duže trajalo. :joy: Dam igrama šansu i hoću da me uvuče igra ali ja moram da čistim sve sa mape i jbg, to mi je problem tako da linearne igre mi više leže. Da se zna 51. put :joy: Evo neću više :joy:

Kakav kulturan zavrsetak kratke rasprave :heart:

5 Likes
4 Likes

Eto lepo, za svakoga po nešto, a ljudi se uplašili :grinning:

3 Likes

Ljudi stvarno od svega prave dramu.
Bilo je odmah jasno sta su mislili. :woman_shrugging:

6 Likes

Vreme potrebno da ja odustanem:

30min (čim padne prvi mrak u igri)

5 Likes