Duke Nukem

mislim da je i stari imao par oruzija ali ne mogu da se setim, glupo je da nosi ceo arsenal i u codu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Steta sto se 3D Realms zatvorio i sto nije zavrsio ovu igru.
Gearbox ju je preuzeo i brzo izbacio na trziste radi zarade.

Kada sam upalio igru sve je bilo kako treba. Skroman meni, odličan uvodni filmić, ali igra kao igra je totalni krš.

Što se tiče grafike u prvih pet minuta izgledala mi je koliko toliko dobra dok se nisam pojavio u Duke-ovoj sobi. Prvo sam pogledao postere o kojima je Mario pričao. Jedni su bili očajni, dok su drugi bili stvarno kvalitetni, ali aj da im ne zamerim jer su to ipak samo posteri. Prešao bih na objekte (zidovi, letelice, kola, statue, itd) koji izgledaju kao da ih je neko pravio tokom 2005. ili 2006. godine. Likovi kako prijateljski tako i neprijateljski su dobro urađeni u odnosu na objekte, ali kada su likovi bolji od okoline to uopšte nije dobro jer onda čovek počne da upoređuje i smuči mu se igra. Konačni zaključak je taj da je ovakva grafika trebala da se pojavi pre šest godina, a ne sada.

Sa humorom sam se susreo jedino na početku kada sam se borio protiv boss-a i posle toga sam prešao dosta nivoa gde nisam našao ni malo humora!

Muzika u igri je očajna. Ubacili su nešto stare koja ne može da se uklopi uz najnovije igre, a nova je totalni krš.

Duke mi je pre 12 godina bio prava pucačina gde nisam puno razmišljao i u svakom trenutku je bilo akcije. Oružja su bila moćna i posebna, kao i sve stvari koje je mogao Duke da uradi. Sada imam ispred sebe igru koja je dosadna i jednostavno umara. Nemam želju više da je ubacim u konzolu. Po mom mišljenju nisu trebali da peglaju ono što su već dobili nego da je prave iz početka. :rain:

Bravo :slight_smile:

Niste ni mogli ocekivati nesto drugo. To je prastara igra (kad kazem prastara mislim na par godina ali i to je danas jako mnogo) koja je vishe puta polirana dok na kraju nisu shvatili da developing samo jede novac i da je, na zalost, Duke Nukem bure bez dna. Gotovo 100 posto sam ubedjen da je ovo i defo kraj necega sto je zaista moglo biti zanimljivo i dobro. Za mene je DN umro jos 90-ih godina proslog veka. Long Live The King!

worst game in 2011 :woot:

a u pič*u materinu bzvze bacia dual layer :(((

Igra je takva zamisljena jos pre 15 godina. Neko je to sad samo pogurao da developing ne bi vise gutao kesh a ono sto su navatali u prvih par dana od kupaca to im je sto im je. Na zalost… Duke Nukem is dead.

Upravo sam obrnuo ovu igru i mogu reci da uopste nije losa,meni je bar skroz ok.

Problem DNFa nije to sto je losa igra (Daikatana je losa igra), vec sto je zasnovan na konceptima koji su bili aktuelni krajem devedesetih pocetkom dvehiljaditih. Ko bas voli old school pucacine, DNF ce mu biti nostalgicna poslastica. Za ostale je ovo jogurt star godinu dana.

PS: Hebote, kakva je to muskarcina koja se napije od jedne limenke piva ?

ja kakav kapacitet za alkohol imam vrlo verovatno bih se napio i od pola limenke pive :slight_smile:

Voleo bi da imam tvoj kapacitet, odma bih se resio i finansijskih problema :smiley:

To je vec preterivanje,ali da nije dobra igra- nije.

da je neka druga igrau u pitanju, rekao bi da je igra cistro smece, otpad, dno dna… al posto je Djuka u pitanju, a nama malo starijim budi sjecanja, haha, onda cu reci samo da je fail

2K Games i Gearbox žele da prošire igru sa novim multiplayer DLC-om koji se zove Hail to the Icons. DLC će sadržati tri nova multiplayer moda, proširen aresenal oružja i četiri nove mape koje su inspirisane igrama kao što su Call of Duty, Team Fortress 2, Doom.




Nisam ga jos uvek ni igrao, ali uzevsi u obzir koliko su ga svi redom napljuvali, verovatno ni necu. Eventualno cu ga testirati ako cujem povoljnije utiske o mpu sa ovim novim dlcom gore navedenim :?

Meni se svidela igra. Jel se ovaj dlc odnosi samo na multiplejer?

Po ovome sto je napisano, cini mi se da se samo na mp odnosi.

Btw. uzeh juce Duka, pocinjem ovih dana, pa javljam utiske :smiley:

Opicio sam Duka par sati i zadovoljan sam igrom. I dalje je prisutna ista doza humora, fps nisam primetio neke velike padove na sta su se ljudi zalili i jedina zamerka mi je dugo vreme ucitavanja, trebalo bi barem upola krace da bude, udavi ga za sve pare.