Duke Nukem

Sta mislite o igri na kojoj se radi oko 12 godina.
Toliki promenjeni Engini. Hit koji im je doneo tolike pare se zvao Duke Nukem 3D. Tokom vremena im se smanjivao tim i puno puta se odustajalo.

Slike koje su izbile posle velikog kikovanja iz kompanije.:frowning:

Duke Nukem 3D.
Secam se jedne misije kada sam igrao sa ocem.
Nasli smo se u jednom kupatilu. Nije moglo nista da se uradi.
Prisli smo u jednom delu tog kupatila. Odjedanput dolaze ove ruzne svinje, a mi se smanjujemo. Nisam mogao da verujem cega su se setili. :smiley:

Uff kako je ovaj deo bio tezak.

O delovima pre 3D nebi da pricam jer ne znam puno o njima. :smiley:

Malo sam se presao u vezi onog da te u tom trenutku svinje napadnu. :smiley:

haha veoma dobra igra igrao sam sve delove na ps1 :D:D:D

jedna od boljih igara, i jedna od prvih koje sam igrao na kompu jos 1999 cini mi se… a pre toga sam odigrao Timona i Pumbu…hehehe… i neki horor ili sta vec mislim da se zvao Hex(to ime mi u glavi). Milim da ovaj Duke nece izaci skoro… mnoooogooo je to para potroseno na njega…

E ovo ja nazivam FPSovima.Duke Nukem,Wolfenstein,Half Life,Counterstrike,Quake,Doom,sve na istom engineu ALI PROKLETO ZABAVNO.

To se zovu pravi FPS-ovi sto si naveo.
Mnogi ljudi ne znaju sada za Duke-a, ali oni koji su pravi gameri i koji su pre igrali 3D Duke sigurno ga se secaju i ocekuju njegov nastavak.
Ali ipak ne smemo odustati jer ovaj naziv Duketa se zove Duke Nukem 4ever!!!
Imao sam cetiri godine kada sam ga igrao i sa cetiri sam ga presao.
Igrao sam i nastavke neke na plazi samo sto mi se desavalo da baguje.
Ne svidja mi se to sto su mnogo tesko uradili kada se boris protiv samog sebe.
To ili je bag ili je to nesto najlosije uradjeno u celom Duke Nukemu.

Da…Meni je krivo jer je bilo hiljadu nastavaka Duketa Nukema koji su otkazani…Forever mozda nece bit otkazan.Go Duke!

igra je u to vreme bila extra

Duke je bila parodija sjecam se bilo nesta Babes of carribean,pa slike Dukea sa Larom Croft, pa ono gdje Duke psuje itd.

Easy - Piece of cake
Normal - Let’s rock
Hard - Come get some
Very Hard - Damn I’m good

Samo da vas pitam. Jel se seca neko nivoa kada si kod bele kuce.
Skinuo sam High resolution pack, ali nema tih nivoa.
Jel mozda zna kako se zvao taj deo Duke3D?

Nivo se zove Area 51.

51 kolko se sjecam

Da malo oživimo temu.

Kampanja Duke Nukem Forever-a će trajati 16-18 sati.

Iz tvoje tastature u bozje ushi :slight_smile:

Da li ZAISTA mislis da su tu frazu izmislili ljudi u Svetu Kompjutera ? Pa ceo svet je koristio tu salu, oni su samo preneli.

Inace, kao i vecina ljudi ovde, nadam se da zaista izlazi i jedva cekam nove avanture sa original serious sam-om :slight_smile:

Većina ljudi pre nije imala stalan pristup internetu pa su čitali vesti iz naših časopisa… :slight_smile:

PS: Šta si hteo to da kažeš sa Serious Sam-om?

Pa kazem, Serious Sam je pravljen, izmedju ostalog, po uzoru na Duke Nukem-a, pa zato kazem da je Duke originalni sam.

A to sto vecina ljudi nije imala stalan pristup internetu ne vidim kakve veze ima? ja sam pitao njega da li to misli, nista vise nista manje.

Evo malo novih gameplay klipova:

Tebra edit, nesto si zeznuo :slight_smile:

Ma video sam,pokusavao sam da stavim onaj embed code da bi mogli lepo da vidite na forumu,a ne da odete na link,ali ne znam kako. xD
btw. 100-ti post :beer: