Duke Nukem

Da, sada sam i ja probao i nema… smor… Jel znas koji su release dates za Duke i Alice?

Ima vise verzija same igre a ja i ti imamo istu verziju igre koja nije verifikovana u abgx-u… Strpi se jos malo, vjerujem da ce do sutra izaci

možeš da dobiješ ban,ali ja takve igre puštam samo na offline profilu,nije mi ni to sigurno, ali, jbg !!!

Jeste da sam sad bez LIVE-a dok cekamo novi LT 2.0 FW, ali ne bi da rizikujem ban radi dan, dva.
U sustini sam samo hteo da probam kakav je Djuka, jer sam narucio original za PS3. Igra mi strasno neka ovako relaksirajuca zajebancija. :slight_smile:

Novi dukem je nevidjeno djubre(bar meni da se razumemo), svako ko je igrao starije delove verujem da ce mu ovaj biti uber shit.Videcete i zasto(nemislim na grafiku i endzin).

Dobro Grujsone, tebi je shit, rekao si jednom i ne moras sad da ponavaljas.
Igra ce biti dobra zajebancija ko ne ocekuje da vidi neki nadrkani FPS ovde.

[SIZE=4]Screenshots:[/SIZE]








e bas sam ga sinoc probao na PS3 i mogu reci da je ostao isti osecaj igranja kao pre 12 godina. Primetio sam da na PS3 ima neki filter preko igre zbog grafike nesto kamuflira.
Umalo da polomim PS3 kontroler nekako mi je mekan u odnosu na xbox :slight_smile:

Izasao je SSv2 i verifikacija na abgx-u za Duke RF verziju

Sigurno je budzet bio problem, uopste nije kao prethodne dukem igre, neecu vise da hejtjem ali da je moglo mnogo bolje, definitivno je moglo, deluje mi kao da su ga odradili preko one stvari, endzin mator, grafika zastarela, regeneracija energije(najveci minusu igri), lokacije lose, cak nije tolko ni smesan.
Sto se mene tice(iako ga nisam skroz presao a neverujem ni da cu imati zivaca) 6/10 i to 6 samo zato sto je duke inace bi dobio 3.

to je igra iz starih gamerskih dana, kada nije postojalo ovoliko firmi i igara. Inace ja sam se obradovao kada sam video 3D relams :slight_smile:
Igra nista spektakularno ne izgleda(konzolna ver) ali fore su nesto po cemu je ova igra poznata.
Dosta ljudi odavde su mladi gameri i nemaju PC dugo(preko 10 godina) pa ni ne znaju koje su legendarne igre… ovo je PC igra. (eh Doom, quake, hexen, thief …) :))))
Iskreno se nadam da PC verzija igleda, ekstra mora cu da vidim kod brata :slight_smile:

Slazem se s M007P! Bude se stari osjecaji samo sto je sad bolje jer “znam” eng. pa ne moram drzati rijecnik pri ruci :slight_smile: Zabavna igra, grafika tu i tamo ali je gameplay strasno zabavan iako sam ga igra nekih 40min. Dzuka je to…

kad ce da naprave remake heretic-a ? :smiley:

Ajde sve ostalo sto ne valja, ali sto li su postavili 2-weapon limit? DNF nije taj tip igre, kakav potez ocajnika. Btw, ako se jos pitate da li ce vam se svideti novi Duke, mislim da ce vam polusatna odiseja TotalBiscuita kroz kampanju dati jasnu ideju da li je ovo igra za vas:

ign dao 5.5 bas su naprozivali igru :frowning: ja je jos nisam igrao ali mislim da svi koji su ovo przili na pc i kao ja na psx pre vise od 10 godina treba da daju igri sansu…iz svega sto sam video deluje mi kao nevidjena zabava… i bas sam juce povezao sony i pustio malo duke nukem 3D PURE EPIC :smiley:

Igrao sam demo verziju igre, i mogu reci da je igra nista posebno.

Ja nisam iz te generacije kada je izasao Duke 3D ali sam igrao igru i vidim sta ljudi vide u njoj i zasto je toliko hvale. Za razliku od nje, DN:F je igra koja mi se cini da je pozurena da se izbaci na trziste. Jeste da su igru prvili 3D realms ali nakon sto su se oni raspali preuzeo je Gearbox, koji su, cini mi se upropastili igru. Gledao sam skoro gameplay trailer za igru iz 2001. godine, i mogu reci da, da je igra izasla tad, verovatno bi bila jedna od najboljih igara ikada.

E sad, za razliku isto od te ne dovrsene igre, ova zavrsena igra deluje razocaravajuce. Pocevsi od PS2 grafike, do gameplay-a i animacija koji su “izumrli” pre deset godina, pa sve do zvuka. E sad, jedino sto tu cini dobrom je, naravno, Duke. Da nije u toj igri nego neki drug lik koga niko ne zna, mislim da bi bili u velikoj krizi.

Upropastili su Duke-a, ali su izdali igru na koju se ceka 15 godina, tako da, u neku ruku, treba da budemo srecni. :smiley:

Mislim da ce vam polusatna odiseja TotalBiscuita kroz kampanju dati jasnu ideju da li je ovo igra za vas:

Ahaha, sjajno.

Pa jesu li oni normalni kada stavljaju limit na 2 oružja?
Baš sam razočaran što čujem ovoliko kritika jer mi je Djuk 3D bila prva igra koju sam igrao (možda sam to već rekao).
Stavio sam je da se skida i evo za sat ili dva ću je probati. :slight_smile:

Ocekujte vrlo malo od ove igre, inace usledjuje veliko razocarenje. :frowning:

Igrao sam je za vikend malo ali na kompu. I posle toliko godina mislim da nije ona toliko losa koliko sam ja puno ocekivao(kada bolje pogledam ne znam ni sta sam ocekivao ipak je to bilo davno) Treba je shvatiti kao zezanje i to je to. Jedino je skroz smesno i glupo to sa samo dva oruzija. Pa nije to COD ili tako nesto gde se ide na realnost. Da su hteli realnu igricu onda treba da izbace vanzemaljce.