Duke Nukem

Sada sam hteo baš da postavim ovaj trailer sa izmetom.
Nemam reči. :smiley:

Carevi su,stvarno.

https://youtu.be/AUUNxniYm5o

hahahahahahahaha I’m bringing sexy back hahahahahahahahahaha citira Justina Timberlake-a

Evo njegovih najboljih komentara!
Hail to the king baby !

YouTube - Duke Nukem - Awesome Quotes

Inace dobio sam code za demo na PS3. :stuck_out_tongue:

Za mene je Duke Nukem davno izasao iz “mode”.
Secam se kao mali na soniju sam stalno igrao Duke Nukem Land of Babes i slicne.
Ali sad kad gledam trailere za Duke Nukem Forever…Meh.
Dosadno mi izgleda i nema nista specijalno.
Toliko mi je bezveze da mogu da kazem da je Sra**e.
Ali to je moje misljenje. Verovatno ima obozavaoca koji jos cekaju nakon 12 godina da izadje Duke Nukem Forever…
Nesto si mislim da ce biti razocarani kad izadje…

Od ove igre se ocekuje da bude zajebancija i tek onda brza i zabavna rokacina.
Bice igra pravo osvezenje u moru CoD sranja, videcete. :slight_smile:


sent by tapatalk

Duke Nukem Forever Demo

https://youtu.be/dUT3aOHOdAo

Haha da mi je znati na cemu je bio ovaj lik koji je igrao demo… :smiley:

Probao sam demo… Nije lose! :da:

Igrao na PC-u, zajebancija od igre kao sto sam i ocekivao, bice lepa igra za opustanje od svih narkanih USA spec ops igra, jer mi je muka od takvih igara vise iskreno.

Ima isti smek kao kada sam igrao na PS1 :smiley:

Kako sam se uzeleo starih bossova :slight_smile: Ovaj gameplay demo sam odgledao barem 5 puta, ja sam Duke Nukem freak :stuck_out_tongue:

Skinuh ja demo za PC.Nema sta,jedva cekam izlazak igre.

Stigao “ĐUKA” i radi sa starim LT-om. Imali smo srece ovaj put !!!

Ovaj… znamo to vec nekoliko dana. Nego, ja sam iskreno razocaran. Framerate nije silky-smooth kao sto smo navikli, a endzin je u nekim aspektima nedopustivo zastareo.

Moras da znas sta da ocekujes od Duka da bi se zabavio. Ko ocekuje neka cuda nece mu se ni malo svideti igra. Ja sam cak i original narucio za PS3, jer tacno znam sta sam voleo kod Duke igara i sta sad ocekujem. Demo je ocajno izabran, igra traje 12-15h.


sent by tapatalk

Samo da ne bude zabune, ja sam igrao ovu finalnu narodnu verziju za xbox. Sto se tice ocekivanja…

Na pocetku igre u Djukinoj sobi plakati imaju ukupno 50 piksela (svi zajedno). Blago sokiran, pomislio sam da su mozda tako napravili namerno, ali onda sam se jos vise sokirao kada sam video da u prizemlju ti isti plakati izgledaju neuporedivo bolje… I uopste, svi objekti izgledaju kao da je jasno zasto je sada konacno izasao. Neko je jednostavno rekao, dosta peglanja, dacemo im ovo sto smo do sada napravili. Animacije, broj poligona, sve je beznadezno ispodprosecno.

Ocekujem dobre fazone, i to je ok, onako, na prvi pogled uklapa se u ocekivanja. Medjutim, moramo biti svesni da piskenje u WC-u vise nije tako velika stvar u industriji zabave kao 1996 godine i prosto mi je zao sto uz sve to nismo dobili zaista dobru i kultnu igru, jer Duke to zasluzuje. Svaki uspesan rimejk imao je mnogo vise da ponudi fanovima od prostog podsecanja na to sta smo nekada voleli.

Ja cu mu naravno dati sansu ako nista drugo jer mi Duke-ov promukao glas izaziva prijatan topli osecaj medju nogama, ali ocekujem vise. Mnogo vise. Ako se malo zamislimo nad tim zasto nam je Duke bio tako zabavan, onda je to zato sto smo pod a mogli da radimo stvari koje nismo mogli u drugim igrama, i pod b, zato sto je bio bezobrazan na onaj nacin koji je bio smesan nama klincima. Problem je, pod a, sto je za tricavih 15 godina pokrenut citav talas igara u kojima mozes na najludje nacine da stupas u interakciju sa okruzenjem… i pod b, sto vise nismo klinci. Dobro, ne mogu da odgovorim na pitanje zasto onda dodjavola jos uvek igramo igre i trtljamo o njima umesto o dnevnoj politici i o tome kakvo je napolju vreme, ali shvatate sta hocu da kazem - Duke je naprosto mogao da bude mnogo bolji i treba priznati da smo se svi tome potajno nadali…

No dobro, borba sa vanzemaljskim olosem nije sa prakticno ni zahuktala…

Ljudi BOK!
Igram ovu meni predivnu igru i mogu rec da mi ja veoma zabavna i grafika je dost lepa,ali brate oruzja nemaju pogled s nisana (sight) vec samo neki jadni bijedni zoom,meni sve ostalo sasvim ok i ja nemam prigovora moj SCORE 9.0/10.Ovu igru preporucam svima jer je zabavna i zarazna,a to je ono sto treba imati svaka igra.I da ova igra nema novi dash update tako da je mozete igrati svi.

meni osobno je ova igra odlicna i ja nemam nikakvih zamerki a to sto je grafika u nekim delovima maaaaalo slabija nema veze to je samo u interijerima na pocetku igre no daok napustite kucu videcete kako je ovo jedna sjajna igra,preporucam ju svima kojima je dosta bf,cod itd itd…

Probao sam igru, preterano se koristi zaklon zbog recharchinga energije, takvog dukena necu da igram, za mene je igra nevidjeno djubre, cak nije ni smesna kao raniji delovi, epic fall.

Zasto jos uvek nema ini fajla u abgx bazi ? Danas je igra izasla zvanicno, a necu da rezem dok sve ne verifikuje. Sta se bese tacno rizikuje ako se to ne verifikuje ?