Dragon's Dogma 2

2 Likes

Ako ostavimo cheesy dijalog po strani, ovo odlicno izgleda! Capcom tiho postao jedan od najboljih developera poslednjih godina.

5 Likes

Ja uzeo kec pre izvesnog vremena i nisam ga ni jednom pokrenuo. Valja videti o ÄŤemu se taÄŤno tu radi.

Bio je dobar u svoje vreme, sada ne znam baš.

3 Likes

Cim izvale vise od 50 poligona po karakteru :rofl:

Misliš zbog grafike i mehanike u igri ili nešto drugo?

Zbog svega što si naveo, ostala mi je u lepom sećanju kao i mnoge druge koje danas verovatno ne bih mogao da igram…

1 Like

Ja sam igrao jedno sat-dva, zaglavio se kod hidre. Nisam se dobro snalazio, a igra nije davala nikakav hint sta raditi s bestijom. Gameplay je obecavao, mada je sve imalo jedan AA, blago janky osecaj.

Slazem se da je original verovatno premator za danasnje standarde. Al ima neki svoj unikatni sarm, zato valjda i prave nastavak.

Zaintrigiran :thinking:

2 Likes

Fino to izgleda. Ja prelomio na kraju da uradim preorder na turskoj za xbox, nesto manje od 40e ispada, podelicu na pola. Kontam za 20e da ce biti raskosan i veliki zapadnjacki rpg. Svidja mi se kako izgleda, osvetljenje vuce na next gen. Nisam samo bas nesto siguran samo kako ce raditi na konzolama.

1 Like

Meni je neko opisao ovu igru kao monster hunter type game, sto mi je bio totalni turn off i izgubio sam interesovanje. Prvi deo nisam igrao. Sada kada gledam sve ove klipove i malo sam pogledao opis vidim da nije bas takva igra i raznolikost neprijatelja mi se svidja.

2 Likes

Rekao bih da je vise klasican akcioni RPG, mada sam nesto malo igrao… ovde imas bolje opise.

https://www.reddit.com/r/DragonsDogma/s/xZyhLsAJKd

1 Like

Prvi deo mi je ostao u lepom sećanju, nadam se da će nastavak biti jednako dobar, možda i bolji…

1 Like

Bar da je 30, cesto opada na 25.
PC it is za mene.

1 Like

Ovo je ravno katastrofi

Na zalost, izlazak ps5 pro-a je sve izvesniji :expressionless:

OÄŤekujemo u zadnjem kvartalu godine ps5 pro

sve su to spekulacije

Ĺ to bi rekli u mom selu gdje ima dima ima i vatre