Dragon Age: Inquisition

Ako nije spoiler, da li se Lelliana pojavljuje? :slight_smile:

Naravno, samo je baja pa nemamo ni ja ni padawan cojones da nesto krenemo, ocigledno :smiley:

Plus izgleda najbolje od svih pa steknes utisak da je to jedna od onih riba koje jednostavno ne muvas [emoji1][emoji1].

Znas kako kazu, bolje osmica koja ce da divlja nego devetka koja ce samo da rasiri noge [emoji1][emoji1]

a ni one dwarfkinje, u kampu i arkanista, nisu za bacanje :smiley:

edit: lvl cap je 20?!?!

edit2: aha, samo se dobija achievment, ali moze i vise.

edit3: kazu da je Knight Enchanter spec totalno broken, prakticno neunistiva.

Denuvo mozda probijen :slight_smile:

Da, izgleda da ce se usreciti svi koji su bili strpljivi.

Za sve one koji su spavali ispod kamena poslednju deceniju i propustili Dragon Age sagu - Kotakuov clanak je dobar uvod u desavanja Inquisitiona.

Ja sam, inace, dogurao do 15 nivoa, i nekoliko sati veceras proveo u divnom sumskom svetu Emerald Graves, koji se vrlo brzo pretvorio u fantasy Avatar. Dzinovi i divlje zivotinje koji su vrlo agresivni i napadaju svi odjednom, nekoliko puta su mi pocistili party u pokusaju da pobegnem. A grafika je, na primer, mesavina Crysisa zbog predela obraslim gustom vegetacijom i Assasins Creed Unity, sa neverovatnim zamkovima u francuskom stilu.


Jel neko zna kako da povezem moj psn nalog sa dragon age keep-om?

Ne vezes psn nalog nego origin nalog koji ti je povezan sa psn nalogom. Tako ide ta veza.

Ako ne vidis sta treba da vidis onda nisi povezao svoj origin nalog u igri.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Haha, prokleti inventar. ZASTO nema stash u ovoj igri? :smiley:

Upravo izgubih 45 minuta na bellitanius astrarium u storm coastu(medusa head like. Ima celu noc da spajam tackice u glavi sunce ti poljubim [emoji1]

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Ma ja sam odustao, jos i na to da gubim vreme. Mozda kada sve predjem, da se natenane posvetim spajanju tackica. Zabava koja bi mogla da potraje decenijama. :smiley:

Ima tamo negde opcija na main meniju, mislim da je ‘press triangle to connect’, tako nekako. Jos ako ti je email isti na psn-u i originu, on skoro pa sam poveze.

nadjite uljeza na slici (hint: nisam ja) :smiley:


Ovo nesto malo sto se kamufliralo u zbunju?

nope. ono tamo iza stene druge desno :smiley:

I dalje onako gej azijatski drze magicne stapove…ugh.

who cares :smiley: kad puknem immolate trava ne raste :smiley:

AU! koji twist u igri ! Bioware nadmasio sebe i kreirao remek delo :slight_smile:

Kad citam tvoje komentare nalozim se na igru kao mlad majmun pred parenje hehehe, onda probam igru i skontam da nije moj zanr uopste…

Dobar si da budes neki Marketing direktor hehehe

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

A jbg :D. ja samo pisem kako dozivljavam igru.

Od pocetka mi se svidja. Sve je na mestu. Od grafike do voice actinga. Prica je dobra. Ali nonstop premotavam u glavi koliko je prica u kecu bila nekako epskija i zanimljivija. I onda se desi twist u ovom delu i dobar rpg stvarno prerasta u grandioznu i epsku avanturu, propracenu muzikom kvaliteta jednog LOTR filma, pa cak u jednom trenutku krece pesma gde bi nivo najezenosti mogao da uporedim sa scenom kad u prvom delu hobita patuljci krenu da pevaju u kuci Bilba Bagginsa.

I stvarno mogu bez ikakvog problema da kazem da je Dragon Age Inquisition u svetu RPG-ja isto sto i Lord Of The Rings u svetu fantasy filmova.