DOOM ETERNAL Gameplay Campaign EXTENDED 17 Minutes (2018) PS4/Xbox One/PC

Duke nukem?

Hail to the king, baby!

2 Likes

Ne ne, imao je i kao jedan dio gdje udjes u neku pecinu, igrica se desavala u pustinji nekoj cini mi se, ovo za cover sam mozda pogrijesio, ali mozda je i tacno, znam da me ogroca prestravljala, i mislim da je preko 2000 godista mozda 2003 ili 2005 tako nesto mi se cini

Pazi kako si objasnio cover to je jedino Duke. Ne secam se jos neke igre sa slicnim coverom.

Ili mislis na doom cover koje je slican dosta.

Kazem mozda sam pobrkao cover , ali se sjecam shooter horror iz prvog lica, pucas skeletone, i znam da u jednom dijelu kao udjes u taj neki ne znam katakombe i uzmes shootgun na vrhu i onda se spustis i rokas skeletone , e sad nisu samo skeletoni neprijatelji, ali njih se sjecam, cini mi se da je igrica inala hell ili tako nesto u nazivu.

Darkwatch

Mozda?

Slicno, ali sam je igrao ovu igru na pc, a ova darkwatch je samo na konzole, izvini sto te cimam i idem u off topic, ali me tako zanima ime ove igre…

Serious Sam.

E da to moze biti, mada nema realno bas nista strasno u Serious Samu.

Ne igrao sam sve serious sam nije to, mada sam gotovo siguran da ima taj lik i kao puca mada mozda nije na hrpi neprijatelja mada je kao okruzen njima i puca ih na cover.

Painkiller je moj konačan odgovor.

1 Like

To sam i ja mislio i reko ma nije sigurno xD.

Moze neki kviz da se napravi na ovaj fazon.

Strasno podsjeca na igru ali nije ta :joy: gotovo sam siguran da je ova igra imala hell u svom nazivu.

Ima painkiller hell and demnation :grin:

Nosferatu-The-Wrath-of-Malachi-Free-Download
Ekstra igra :grin::grin::grin::grin:

Ne, najslicnija je ova painkiller, ali nije ta

Kakav rebus, da igra nije slučajno “Hexen”

1 Like

Ne prestara je, ova je bila 2000-2005 bar mi se tako cini po grafici koliko se sjecam, ali najslicnija ubjedljivo je ovaj painkiller, ali sam siguran da nije to ta.

painkiller je imao nekoliko delova, možda je neki od njih…

Nije pregledao sam ih sve

Clive Barker’s Undying?