DOOM ETERNAL Gameplay Campaign EXTENDED 17 Minutes (2018) PS4/Xbox One/PC

2 Likes

Epic uvod. xD Jedva cekam multiplayer za ovo :smiley:

Samo da isprave ono što je bila glavna zamerka, da ubrzaju igru… Nekako je igra bila previše spora…

Au otkud ti to? Mislim da sam bas ovde napisao kako sam se prvih par sati osecao ko na rolshuama… Ne secam se brzeg fps-a u skorije vreme.

1 Like

Isto, dzaba se trude oko grafike i svega ako treba da proletim kroz igru. Jedva sam uspeo da se zaustavim da pogledam nesto kado non stop letim negde.

Ne kazem da mi smetalo (kad sam se navikao), dalo je igri inerciju i vajb koji prakticno nijedna druga moderna igra nema.

Nego sad gledam ovaj gameplay demo, izgleda bas masno, jedino mi zao sto su jos vise otisli u cartoony pravcu. Jasno mi je da evociraju izgled originala, al ja licno sam vise voleo realisticniji izgled trojke…

Ja sam odrastao na UT-u, areni … i to su drastično brže igre… A i girse igram odavno, koji je isto brza igra. U Doom-u mi je kretanje sporo, kao i samo kretanje kamere… Meni je na girsima kamera na 30, a u Doom-u kada namesti sve i dalje mi je igra spora. Kretanje mi je sporo isto… A to kažu još neki ljudi sa kojima sam igrao Doom…

Meni izgleda kao DLC za Doom.

1 Like

Razmisljam da skinem ovaj doom sad dok je free. Jel vredi igra i ako neko zna koliko ima gb?

60 giga zauzima, ja ga jos nisam zavrsio jer je malo krenuo da me smara ali zavrsicu ga dobra je igra, svakako nisam raspamecen.

Standardna stvar za igre koje izlaze na istoj generaciji konzola. Mogli bi do sutra da nabrajamo igre koje lice jedna na drugu, prakticno graficki iste, ali najbitniji je ocigledan napredak u gameplayu i da se misije i prica dovoljno razlikuju od predhodnika. Grafika ce se sigurno barem malo razlikovati jer se radi o novom engineu, tako da nemoj da te zavara ovaj kompresovan video :slight_smile:

Meni je ok, s obzirom da obozavam Doom 4 i da peglam multiplayer kao lud, a i Quake 3 je bila prva pucacina koju sam odigrao u zivotu tako da sam uvek vise za fast pace arena shootere nego za Battlefield i stekanje u zbunju. Ali u nekim momentima mi se cini kao da 4-ka izgleda bolje, bar kod delova kada je animacija ubistava i ono rasprsivanje krvi i sl. Ali bice ovo dobro svakako. I Rage mi se svidja isto. Volim Bethesda-u generalno i njihov prilaz igrama u zadnje vreme. Imaju “muda” sto bi se reklo, da malo promene pravac i isporuce nesto sto nismo ni znali da zelimo donekle. :slight_smile:

Jel izlazi i za Switch?

Valjalo bi i onaj Rage 2 da izbace za Switch

Tesko, to je vec open world.

Doom ima da istopi Switch. :joy:

1 Like

Kad ga nije onaj predhodni istopio nece ni ovaj :slight_smile:

Ali za zato:
No plans to bring Shadow of the Tomb Raider to Switch

Kad ga Fortnite greje, Doom ima da ga istopi. Steta sto sam ga prodao, ide zima mogao sam da se grejem na njemu. :slight_smile: