DOOM ETERNAL Gameplay Campaign EXTENDED 17 Minutes (2018) PS4/Xbox One/PC

Jbg mozda se greje ali je barem tih, tj ne cuje se uopste :slight_smile:

Pa sta je sad problem sto se malo greje u dock modu? Pa koji uredjaj se ne greje? Meni licno je daleko veci problem buka.

@Djordje1990 Ja sam takodje video, tj video i igrao, i mogu da kazem da Doom izgleda impresivno u handheld modu, prosto neverovatno da tako nesto uopste moze da radi na tako malom uredjaju, jednostavno fascinantno. Naravno posto sam Doom presao na kompu tv mod je ipak daleko slabiji i ne vidim smisao igranja takve igre u dock modu. Takodje sam igrao i Skyrim kod koga je utisak jos bolji…

Nisam igrao na docku, pa ne dere se al se cuje kako izbacuje vazduh.

Preciznije recene jedva se cuje, treba doslovce da se skoncetrises da bi cuo, ali ako si nekad cuo PS4 i recimo kulere od AMD procesora onda znas sta je prava buka. Bukvalno ni slusalice ne pomazu :slight_smile:

Kod prve verzije PS4, i ne lupaj gluposti vise.

1 Like

A PS4 Pro?

@jahalang0112 A vidi Switch ima hladnjak u vidu kulera pa je logicno da se cuje blago strujanje vazduha, ali to apsolutno ne smeta. Nisam siguran da drugi handheld uredjaji imaju takav tip hladjenja. Switch se daleko manje i cuje i greje od drugih uredjaja tako da…

Ja koliko sam cuo PS4 pro se samo cuje u 4K a to je sasvim ok jer pogledaj kako igre izgledaju pa onda pricaj. Slim se nikako ne cuje, nastavi igrati Switch i mozda i izadje nesto dobro dok ne nabavis ‘hakovani’ PS4.

Ja ga godinu dana imam i bukvalno ga ne cujem, ko zna… :smiley:

Gde ces vecu buku od ovog?

Ma da se jos 5 puta jace cuje opet bih igrao kvalitetne ekskluzive nego vodoinstalatere kako spasavaju princezu. :joy::joy::joy:

1 Like

Ok igraj, niko ti ne brani, uostalom igram i ja takve igre :slight_smile:

Verujem da su svi ponosni na tebe :slight_smile:

Ako imas nesto da izjavis za Doom Enternal ti izvoli jer nema smisla dalje da diskitujemo ispod ove teme :slight_smile:

Pa neka Bog pomogne Switchu kad ga bude pokrenuo, cya :wink:

Dooobrooo,
A doom sto je do jaja…
E bez sale da se vratimo na doom. Da li ce biti stvarno kao potpuno nova igra ili DLC?
Sta god da bude bice super.
DOOM 2 je moja prva pucacina i od tada za mene postoji samo DOOM i ovi ostali :slight_smile:
Quake je samo mladji brat. Arena jeste brza i samo okrenut MP
Ako je neko igrao Quake 1 bukvalno je isti Doom.

3 Likes

Quake 4 je za ono vreme imao sasvim solidnu kampanju. :smiley:

Full igra definitivno

1 Like

Eh sad! Quake je imao daleko mracniju atmosferu i vukao je dobrano na horor.

Mozda sam ja lud ali se ne secam nekog humora u Quake 1 mozda sam omatorio pa zaboravio.
A nije nista mracniji od Doom-a samo je radjen posle doom2 sa mnogo vecim mogucnostima sto se tice kvaiteta igrice. Doom je isto tako zamisljen ali sta ces pocetak devedesetih nije pruzao te mogucnosti. Da nivo bude mracan, prelamanja svetlosti itd. Prosto nije postojalao tada.

Horor, ne humor :joy:

Izbor boja i kompletna estetika se promenila. Doom je bio veoma svetla igra jarkih boja.

Milism da nije moglo bas mnogo drugacije te 1994god :smiley:

Ma isto je bre

Gledam ovo i moram samo jedno malo offtopic pitanje, jel zna neko kako se zove jedna horror shuter igra, vrlo slicna doom, znam da se na coveru nalazi kao taj lik na brdu tih cudovista i kao puca i ima puske u obije ruke. Sorry za off topic
Edit: da dodam da je kao imao jedan dio u igrici gdje se pucas u kao nekom koloseumu , a na vrh se nalazi kao neka pumparica, a protivnici su ti kao neki skeletoni, stara je bas igra.