Dodatni kontroler za XBSX

Pošto mi je potreban dodatni kontroler za konzolu, odlučio sam se na standardan ali me zanima sa obzirom da je cena tu negde kakvi su polovni Elite Series 2 da li se isplati uzeti u obzir takvu varijantu

Ja bih uvek radije uzeo nov Series džojped nego polovan Elite 2.

Elite 2 nov ili standardni nov

1 Like

Elite 2 Core 130 jevreja nov …

1 Like

On nema dodatke one kao osnovni elite.

1 Like

Baš tako,polovan samo od pouzdanog prodavca a išao bi na nov ili standardni ili elite

1 Like

Elite 2, 10 u glavu za običan, ko ima zna o cemu pišem.

Ma jeste dosta bolji ali opet dobijas klot kontroler.

1 Like

Kad si zadnji put koristio bilo koje dodatke ?
To zanimljivo samo na početku dok ne isprobaš sve, posle samo za ove sto igraju profi multiplayer, a za nas casual, evo meni se vec nahvatala prašina na kutiji sa dodacima …

Ja ih bogme koristim uvek. Generalno dok ne eksperimentises sa njima nece ti mnogo trebati, ali upravo je poenta da napravis dodatke po svom ukusu.

Ja koristim samo desni analog onaj duži,kraće pedale rt lt za pucanje i najbitnija stvar premijum osjećaj

Pa kako nije,zar nije to poenta 3puta skupljeg kontrolera sve pro max premijum

Pa nisu samo magnetne pečurke i 4 dodatne tipke nazad 120+ eura na cijenu standardnog,nije to isti kontroler kao obični,čak je i mehanizam analoga drugačiji u odnosu na standardni.Jednostavno drugi je osjaćaj korištenje jednog i drugog kontrolera

1 Like

Zaboravljate bateriju i trajanje iste koja je fenomenalna :battery:

1 Like

Najjaca stvar u 2023. :joy:

Pu bre, uopste niste pro vas dvojica :joy::joy:

Pa brate onda uzmi onaj plastični samsung koji je po spec isti kao s22, ali je od plastike i 500e jeftiniji…

Nije tako ?
Opet ponavljam, kao i onomad kad je Nikola kupovao, kad uzmeš u ruke Elite 2, nema nazad …
Tada skontaš zasto toliko para, sa ili bez dodataka …

1 Like

Ako budes u prilici negde uzmi otpakuj Elite 2 i skontaćeš zašto toliko hvalim taj kontroler…
Brate, meni kad je stigao, znači odmah mi je bilo jasno čemu cena od 150jura …

Super je Series džojped, samo još da nisu toliko kliktavi (bučni) button-i. Posle korišćenja Series džojpeda, kada pređem na Dualsense, on zvuči kao da je prigušen koliko je tiši pri korišćenju.

Dualsense je bolji od box-ovog a elite ih šije po kvalitetu. Toliko o tome :grin:

1 Like