Dodatni kontroler za XBSX

Sigurno u trajanju baterije je bolji a u cijeni koliko 3 ta senzualna jedan elite

I ja sam za to da se izbegava kupovina polovnih elite džojstika. Samo ako je od nekog poznanika kome veruješ jer sam se ja tako opekao. Sada samo novo, makar i fabrički series s/x kontroler pre Elite-a ali znam da je novo. :smiley:
I @MladenVR ne hejtuj punjive baterije :joy:

2 Likes

Brat Mađar cepa na kabl :grin:

1 Like

Vidim da je elite 2 brutalan nema šta, ali ipak treba ići na novo vidim koliko ih ima na oglasima. Običan novi kontroler je izbor. Hvala ljudi na komentarima nauči čovek svašta :grinning:

1 Like

Novo je novo,series kontroler radi posao.Ja sam uzeo polovan elite prve generacije od @ninja i stvarno me dobro služi ali ovako od nekih random ljudi uzimati je rizik jer nije ni malo novca a može doći sa nekom greškom

Najlaganije cepam na kabal brate moj dok ne kupim te Lada Samara baterije i punjač. Da postanem i ja retro malo. :sleepy:

Samo retro Baki :smiley: otvori se za Lajku Pirke :grin:

Hocu, sad kad krenem da ti udarim konkurenciju na polju prodavanja Xbox igara Dragisama :joy:

Odličan je stvarno. Više puta sam pominjao, nikad nisam koristio te pedale odozdo jer shootere ne igram, palice i one stepene triggera zavisi od igre do igre. Ali ergonomija iliti premium osećaj je neprevaziđena. Pričao sam već da sam se toliko navuko da sam na kraju kupio i uređaj s kojim mogu x kontroleri na ps konzole :smiley:
Posle govneta od dualshocka elite 1 a i 2 bogme otkrovenje

1 Like

Šta će vam Elite ako ne koristite pedale? :smiley: Ja koristim bar dvije umjesto LS i RS a druge dvije ponekad za ingame menije, mape i sl. Ne znam sad kako bih se vratio na klasični joy.

1 Like

Čisto da kažu da imaju :smiley:

Pa eto, ne mogu da pričam u tuđe ime, ali kod mene je uglavnom 2k u rotaciji, ko je imao ikad sesije na dualshocku od 4-5 sati pa prešao na elite s1 ili s2 zna o čemu pričam.

Za 2k konkretno mi nisu trebali dodatni tasteri, online je uvek input lag prisutan, a igra je zasnovana kao na ruletu koje ćeš animacije da dobiješ znači veruj mi itekako više “snappy” odziv tastera, kao i analoga znači.
Jer primera radi offline naučiš animaciju izbačaja šuta, kad taj isti tim igra online zbog laga sekunde mogu da odlučuju često. Nisam par godina u comp/pro sceni ali je itekako bilo drastično primetno kad sam prešao na elite koliko češće online ubodem perfect release, koliko manje gubim loptu itd. Znače itekako i druge palice za istančan osećaj, i kraći hod kod r1/r2 triggera.

Za rdr recimo sam koristio pedale odozdo, neke takve open world, umesto sonyjevog buđavog touchpada. A i iskreno s1 me koštao nekih 40€, s2 50tak ako se sećam polovan. Rade godinama i na pcju i ps4 ps5 bez greške, dok mi originalni dualsense nije izdržao ni kalendarsku godinu dok se pojavio stick drift

Ja sam elite 2 uzeo za nekih 45€ polovan, sa futrolom i svim dodacima, kockao sam se ali evo radi već godinu dana bez problema.

Sa tim štelovanjima se poigraš nalo na početku, jednom kd ubodeš setup to je to, nisam više ništa mijenjao.

Ala je dobar joy… :slight_smile:

2 Likes

Pa to ti kažem, super je da ima više opcija i varijanti, kontam da su ljudima što pikaju destiny, apex i slično pedale odlične, ja opet sam našao nešto što meni odgovara, i iskreno i od dualsense mi je bolji, kažem baš npr desni analog kad ga flicknem da uradi drible brže se vrati u centar i onda posle perioda navikavanja to sve ide fluidnije nego sa dualshock/dualsense.
Sad što sam ja napravio hibrida da zeleni kontroler radi na plavoj strani jbg jeste malo skalamerija ali best of both worlds mene što se tiče :smiley:

1 Like