Discover the Forbidden West in our next State of Play

6 Likes

Od sledece nedelje pocinje mesec i po dana ludnice. E3, Summer-Fest, pa jos raznorazni zasebni event-i kao i ovaj (Battlefield!). EA Play sredinom jula. Good times. :grin:

5 Likes

Uuu, za 2 dana, jedva cekam!

Meni ovo vise deluje kao veliki DLC nego samostalna igra. Verovatno zato sto nije proslo toliko vremena izmedju dve igre, pa se ne vidi ne znam kakav napredak. Tj. tacnije, deluje mi kao Miles Morales / Spider Man prica.

Znam da nece biti tako, samo su mi takvi prvi utisci. Interesuje me samo u kom pravcu ce pricu odvesti. Prvi deo me je skroz odusevio pricom.

Ceo svet: odgleda state of play i ostane bez teksta

Guerrila games u njihovom HQ u Amsterdamu

1 Like

Pitaj Rockstarā€¦ :joy:

Inače ne žalim se. Bolje ovako.

1 Like

Počeo je uvod za stream, mogu se videti neki delovi sveta.

Lepi pejzazi, mada moram da kazem kako mi je malko zao sto nista na njima nije onako ā€˜vau, ovo ne moze na prethodnoj generacijiā€™.

Aj ceka se prezentacija.

2 Likes

Jel moguce da nije prezentacija u 4k?

To sam i ja rekao, i odmah me napao krvoločni Profa. :rofl:

1 Like

Skoro nikada nije, ne moze da izdrzi navalu gledaoca, ali ce sigurno vrlo brzo 4K snimak na jutjubu.

Aliā€¦ 3,5h pejzaza?

Može ako je live, a ako je Premiere onda samo 1080p.

Onda bolje da cekam neki gejmplej u 4k :triumph:

Bukvalno sam napisao da znam da nece tako biti, samo mi je takav prvi utisak zbog prvog trailera (čitaj: estetike).

Ne znam sta vise da ti kazem.

Ja imam takav utisak i za Ragnarok, a jos nisam video ni sekund gameplay-a.

Ti endzini su bili vec napredni za PS4 (Pro), tako da ima dosta prostora da se uz vise poligona i RTX provuce kao next gen.

Nista od ovoga nije, i nece biti ā€œpraviā€ next gen. Ni Ratchet, ni God of War, ni Horizonā€¦ ali ce biti ā€œfullā€ igre, mozda i vece od prethodnika.

Da bi nam ispala vilica na pod, potreban je ā€œinfinite geometryā€ UE 5, ili nesto slicno tome - moja pretpostavka je da ni jedan studio nigde na svetu jos uvek ne radi sa takvim alatima jer jos ima ā€œzivotaā€ u starim endzinima, zahvaljujuci midgenu, ni ovo nece bitj prava next gen tranzicija jer zapravo nismo imali ni pravi last gen.

4 Likes

JoÅ” pet minutaā€¦ Ovo za sad izgleda kao Horizon Fog West.

Kako si ti u poslednje vreme toksican postao, ja stvarno nemam reci.

A igra izgleda super. :+1:

Sad cu ja da iskoristim nesto sto ti obicno volis da napises. 19,99$ i kupujem :joy:

1 Like

Lol, očigledno da PS4 ne zadržava igru da izgleda lepo. Sada pustite 4K video da lepo pogledamo :smiley:.

2 Likes

Izgleda zaista super, takodje reklo bi se i da je gejmplej dosta unapredjen, inace ocekivano donekle to da je igra cross-gen s obzirom da se takva informacija vec provlacila po netu a verovatno idu i na to da igra izadje u neko dogledno vreme (kada se vecina jos nije presaltala sa PS4 na PS5) a kad izbacujes tako skupu igru onda baza od 100 miliona korisnika (aili koliko vec ima PS4 korisnika na globalnom nivou) definitivno nije parce kolaca koje zelis da zanemaris.