DiRT 3

predobra igra,iako nisam igrao ni keca ni dvojku pravo osvezenje za mene :slight_smile: Inace volim WRC i posebno Loeba pa gotivim ove trke kao sto je u Finskoj etc…

inace igram DiRT Tour i predobar je

Eh ja imam 1 problemcic .
Kad sam ubacim disk , trazi update dashboard - ja updatujem , posle mi trazi neki update - ja kliknem yes , malo updatuje i kaze da je disk je izgreban i sve to .
Da li je neko imao slican problem , ako jeste neka mi kaze kako da resim .

jel imas LT+ ili ne?

Nisam sigran ali mislim da imam LT 1.1 ( Ako se tako zove )

da nisi tu zakacen na live i da si update-ovao na ovaj poslednji dash mozda?

Trazio je da updatujem na neki tamo dash .
Kazi mi samo kako da proverim koji je dash .
Kako mogu da resim problem ?
I da izvini sto te mucim .

Dash. proveris tako da otidjes u System Settings-Console Settings-System Info

System Settings → Console Settings —> Dashboard
provera dash-a

Jel si bio na Lajvu tada?Igra nema najnoviji dash,pretpostavljam onda da si updateovao na 2.0.12625.0 .Pogledaj u System info koji imas.Ako imas LT+ ne bi trebalo da bude problema u tom slucaju.

eto ljudi lepo rekose, pogledaj sta i kako pa javi da vidimo sta dalje…

Pise : 2.0.12625.0 to mi je dash .
Inace nemam gold tako da nisma bio na Lajvu

ok onda, a na kom disku si rezao igru?

Verbatim

heheh ne kontam onda, jedino ako ti nije lepo narezao disk, ne znam sta moze da bude jos, provlacio si kroz abgx?

AaaaaHaaaa celo vreme ocu da te pitam za koju igru,pa sam video da si u temi Dirt 3.Ista stvar se i meni desila,rezao na Verbatimu,ubacio igru igrao i kad sam hteo ici na Drift mi izbaci istu poruku.Probao izvadio disc malo ga obrisao i sve radilo.

Da , stalno updatuje nekoliko sekundi i onda kaze da je disk izgreban i da ga ocistim .
Disk je cit kao suza .

@Predator - Meni uopste nece da pokrene igru , tazi update ,a update nece da instalira do kraja.

@Studio - imam hard disk od 120gb - elite konzola

cudno meni je igra instalirana na hard disku, nisam imao nikakvih problema, jedino ako vi igrate direktno sa diska pa da ima nekih problema sa citanjem…

Istra stvar je bila kod mene jucer navecer sam je narezao,ubacio igru pokrenuo igrao igrao i kad sam hteo da idem na opciju Time Trial na Drift showcase tamo u Keny-ji mi izbaci poruku da nevalja disk.Izvadio sam disk malo ga obrisao vratio unutra i sve dalje radilo normalno.Evo i sada sam oped probao i sve radi bez problema.Secam se da mi je prilikom rezanja kad je prebacivao na drugi sloj izbacilo dve poruke upozorenja.

P.S. @djolEEE Nisam video da si mi napisao da tebi uopste nece pokrenuti igru

Evo sad je instaliram (sad je 70% )
Pa cu videti sta cu posle

Ako ti i onda nece izgleda da je do File-ova,najbolje da probas skinuti igru sa nekog drugog torrenta.

P.S. Ali sumljam,po ovome sto si naveo ja bi pre rekao da ti rezac nije dobro narezao igru,bez obzira sto je dvd Verbatim i pisalo uspesno tokom rezanja.Probaj ponovo narezati igru.