DiRT 3

Hvala svima , narezacu sutra ponovo igru , i skinucu je sa nekog drugog sajt
Evo sad se intaliralo 100% i dalje ne radi .

I ja imam isti problem s Dirtom 3 kao i ti. Vjerovatno režeš na brzini od 2,4x a najmanja podržana brzina kod tvog rezača je 4x. Pa to može biti problem. Jer taj problem je i kod mene.

nema to veze, mozes da stavis da reze na 1x, ako tvoj rezac podrzava samo 4x i vise, on ce rezati na najmanjoj podrzanoj brzini…

i dosta offtopica, pricajte o igri

Sve vec vidjeno u proslom delu…noviteti nesto malo automobila…snow staze…mnogo sam vise ocekivao…Gymhana zabavna

Ja sam probao cim je izasla, i batalio… Prvi deo igrao sam ionako vise zbog drustva, serijal mi deluje malo umorno i istroseno. Pozdravljam pokusaj da se napravi realistican kolorit! Staze izgledaju odlicno, ali fizika i grafika u sustini nisu mnogo napredovali… I sto se tice kolorita, imam zamerke na boje samih automobila i cinjenice da sada sve umesto na zuto vuce na zeleno. Ono kao, cisto za promenu.

I stvarno bre, jel neko ovde igra nesto sem abgx-a? :smiley:

Kako osvezavajuca igra, mada sam je brzo preshao josh mi ostala ona bonus piramida koju cu otom-potom a online je tek pricha za sebe :slight_smile:
Shto se fizike tiche bar je bolja od bilo kog NFS-a po meni (mada te dve igre i nisu za poredjenje ali ajde) …
Udarish negde bar ti odpadne deo sa auta a ne da se pri brzini od 250kmh odbijash od ivica kao na fliperu.

Mene je igra iznenadjujuce dugo zadrzala,igram je stalno sto nije bio obicaj kod ranijih delova iako znam da je i dvojka bila dobra. Bas mi je nekako legla,davno me nije voznja toliko zadrzala…svaka cast!

Da li je neko uspeo da pokupi sve platinum medalje u gymkhani ? Nema sanse da predjem one skokove i drift…

kod mene sve gold, uvek mi fali nesto sitno za platinum ali nema sanse da osvojim, pokusavam i pokusavam ali nece nikako…

Upravu si TZEE mnogo je bolje iskustvo sa Dirt-om nego sa NFS-om…

Inace mi se dopada Dirt 3,po mnogo cemu a najvise sto podrzava splitcreen…Igram Dirt od prvog dela i svaki ima nesto sto je karakteristicno…Npr Dirt 1 ima trke kamionima…Dirt 2 ima nostalgicne staze…Dirt 3 ima ono Gymkhan…

Ocena 9.3 :slight_smile:

na osnovu cega si skinuo onih 0.7?

Jedino što mi smeta kod igre je MAL BROJ STAZA,ima ih jedva 3-4 lokacije -.- …dok je u Dirtu 2 bilo pun qrac prelijepih lokacija uključujući Lijepu našu

Dobio bi 10 da je zadrzavao elemente i staze iz Dirta 1 i 2…Ali zbog ogranicenja memorije diskova razumem da to nisu mogli tako da je i ovo super ocena… :wink:

Koju bi ti ocenu dao Akiris?

Pozdrav ljudi. Imam mali problem. Skinuo sam ovu igru(dirt 3) i kad sam je provuko kroz abgx pise mi caution da moram imati ixtreme 1.4 ili noviji. E sad kako ja da znam koji imam? Konzola je kupljena 2008.

samo rezi, ignorisi to

Drugari ja sam bio odsutan poprilicno od Xbox-a i evo nasao Dirt 3 ubacio i isto tako mi trazi update… Dash mi je 2.0.09199.0 Odradjen mi je LT pre recimo skoro godinu dana… Da li je sigurno da uradim update ili ce mi to flshovadi DVD na stock?

Hvala unapred

Hvala, radi bez greske. Inace igra kao igra nije losa ali ne svidjaju mi se one vratolomije ja volim cisto trkanje. :slight_smile:

Igrao koliko mi je vreme dozvoljavalo i svaki put sam ustajao od igre sa zeljom da opet zaigram sto pre! U pocetku mi se samo dopala igra, a sad! Stvarno je obozavam. OST sam skinuo u FLAC formatu i po ceo dan vrtim na fonu/kompu/mp3 playeru. Odlicna igra, jako zabavna! Zao mi je samo sto mora da se ima onaj online pass za online igru :frowning:

Dve Platine mi nedostaju, planiram to da sredim nego sam uglavnom sa ovim “online azdajama” sa neta ovih dana :slight_smile:

Nije teshko samo trebash skontati kuda je najbrze proci, naravno u zavisnosti od poligona, sve ostalo je skill…

Tzee video sam da si osvojio sve awardse…Kako da se osvoje rukavice i patike?