Diablo Immortal 2. jun PC, iOS i Android

Kolko vidim po komentarima na Eri to je prilicno razocaravajuce za AAA mobilnu igru, ali su cifre bez Kine.

Mislim, “ide” nekako prodaja, ali niko ne veruje da su bas prezadovoljni. Rezultat najnizeg user score-a na metacriticu i generalno ogromnog backlash-a je da obecanje da ce D4 biti u totalno drugom fazonu i okrenut narativnom single player-u, pa hajde da se nadamo da ce lekcije iz Immortala biti upotrebljene na pravi nacin.

Mene i dalje jako raduje vizuelan stil D4 - i dalje ne mogu da verujem da su napravili takav zaokret. Respect za Blizzard, vratice se oni u velikom stilu.

1 Like

Skinuo sam i ja i mehh…
Pa napravili su kardinalnu gresku.
Uzeli su staru igricu za nas matorce da nas pukne nostalgija. Ok, radi posao. Evo pukla nas nostalgija.
Ali su prevideli da mi matorci nismo nauceni na p2w sistem i da ga niti volimo niti praktikujemo.

A novi klinci koji to rade njih zabole za Diablo.

4 Likes

De si Marko sunce mu zarko!

5 Likes

Teren 100%

1 Like

Naravno da sam se popickao sa vlasnikom foruma ali ne direkt. Da ne ulazimo u detalje. Ali znas da se generalno mi blago receno ne gotivimo :joy:
Tako da je samo docekao nesto da me malo suspenduje. Ej ali ok. Nije trajalo dugo. Davno je isteklo ali bukvalno nisam imao vremena da riknem. Imao sam “vruce prolece”
Brdo ali brdo dogadjaja…
Postao sam opet tata. :grin:
Bio u nekim gradjevinskim radovima kod mojih, pa kod mene… pa bilo posla i na redovnom poslu. Pa klinac polomio ruku,zena trudna :joy:
Ludara jednom reciju.

8 Likes

Veruj mi, da sam isao na teren odmorio bih se.
Vojska je zakon :joy:

1 Like

@marko_gts Welcome Back!

3 Likes

Konačno kinezi da urade nešto korisno. :smiley:

1 Like

Kako su prijavili ako igra još nije zvanično izašla tamo? Ili jeste :face_with_raised_eyebrow:?

Mislim da se pojavila za pre download, mada, mislim da je dovoljno da ukažu na to kakav je model drugde. Ne treba im mnogo da bi napravili sranje u Kini.

1 Like

Istina.

Poceo igrati na telefonu i mogu reci da mi je bas lepo sela igra. Razlog zasto sam obrisao je taj sto mi je zao telefona i sisa bateriju nenormalno :grinning: Ono sto mi se jako svidja je to kad sretnes druge ljude da peglaju isto :slight_smile: Sad vidim da je na popustu Diablo III Eternal Collection na Xboxu, kolika je razlika u igri generalno i jel gura na Series X u 60 fps?


Sto sam ovako jaaaak? :joy::joy::joy: nikad ovo nisam igrao ali mi se svidja iz razloga sto me vraca u Lineage 2 dane :slight_smile:

Ovo već postaje smešno.

Diablo Immortal je bannovan osim što zaista nije bannovan? :thinking:

I onda se pitamo zasto ne prave igrice za konzole i PC.
Ne bih ni ja, ovde je lova.

Ovo ne ide na dobro …
I pored velikog backlash-a i dalje štancaju parice …
Da nije čist P2W ok, ovako bas me zanima kako ce se odraziti na buduce naslove …

B92: Diablo Immortal je do sada zaradio više od 100 miliona dolara

http://www.b92.net/tehnopolis/gejming/diablo-immortal-je-do-sada-zaradio-vise-od-100-miliona-dolara-2192879