Diablo Immortal 2. jun PC, iOS i Android

2 Likes

Igra je sad dostupna…

3.5GB na iOS-u.

2 Likes

Nazalost izgleda da je igra zestoki pay to win.

Ja skinuo 2 gb sa play stora, udjem u igru jos nekoliko download file-ova mozda jos 3-4 gb sve to zavrsi i izasao iz igre. Posle sat udjem ono krene opet download istih tih file-ova. Izbrisao sve.

Meni ni nema igre na store-u :joy:

Iznenadjujuce za mobilnu igru. :smiley:

Probacu svakako kao veliki Diablo fan, i to na 12.9 ipadu. Ali cim sam video da je za mobilni…

2 Likes

Dobro, istina. :grin:

Ali COD nije npr. Cista kozmetika. Ovde imas bukvalno damage pointe da kupujes. Sto vise platid imas veci damage. :sweat_smile:

Doduse develperi su se oglasili da se “raduju svakom feedbacku”. :joy:

Ajoj, to ne zvuci dobro.

Zvuci dobro developerima :joy:

Jedino gore od pay2win su face jutjubera :joy:

5 Likes

Samo da sony i microsoft ne vide pay2win pa ubace i oni :smile::smile:

Mnogo je dobar i zarazan, radi fenomenalno na ipadu u 60 fps-a, sto i nije cudno jer je najjaci mobillni uredjaj trenutno.

Diablo je onaj stari, samo mi je to jos trebalo u zivotu.

3 Likes

Asmongold. :rofl: Pomislio sam da je umro sa poslednjom ekspanzijom WoW-a. :rofl:

Ne gledam ga, ali trenutno jedan od najgledanijih na twitchu. Kad god udjem ima preko 100k gledalaca. Evo sad isto.

1 Like

Tuga. :rofl:

Upravo krenuo da pravim karaktera… i odmah imam utisak da igram mobilnu verziju D3…Necromancer i Crusader izgledaju identicno kao u D3…imam osecaj da ce i vecina spelova biti copy/paste D3…Demon Hunter je tu, on je predstavljen u D3, Monk takodje uz vec spomenutog Crusader-a ali gde je Witch Doctor ako nam je D3 uzor… :rofl:

Ja sam krenuo sa monkom. Haos od igre. verovatno ce dodavati vremenom. Bice ovo veliki hit. Prakticno jedina mobilna igra koju cu da igram… ikada.

2 Likes

Da li se ogleda u nekom delu igre da je p2w kao što je neko naveo gore? I kakav je tip misija, da li mora da se baci no life da bi se nešto postiglo?

Da li je ikad bilo drugacije? :joy:

1 Like

Nije, i to je ok. Ali sigurno ne Ĺľelim da drĹľim parÄŤe magme dok igram igru. :confused:
Za pc i konzole mi je normalno ali nmg da zamislim kako sedim i igram 3 sata na fonu…