Destiny

Spotted on Ps4…

*Only on Playstation

:wink: ehehehe

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Pa zašravo ovo je slika s XBone-a.Da budem iskren nisam se susreo s ovime na plejci mada u kampanji nisam ovdje niti bio:P

BTW Ima u The Tower neki glitch ili nezz sto,uglavnom,kada se popnete stepenistem pored postmaster-a gore i preskocite ogradu pise vam da pitisnete kocku za ukljucivanje ventilatora,nezz dali je itko naisao

Hehe, vidi stvarno, nice :slight_smile:

Btw, ova se puska otkljucava kad se zavrsi kampanja.

Na XO je neki patch izasao i serveri kao obicno imaju preopterecenje, da li je moguce da svi igraju igru. Kakvo je stanje u Ps4 zajednici da li vas server izbacuje i slicno?

Ne,mene uopce ne izbacuje tj. izbacio me jednom i to samo prvi puta kada sam pokrenu igru nakon danasnjeg patcha,a to je bilo iz razloga jer igra je radila world reset(tako je bar pisalo) tako da nista strasno(kod mene barem).
P.S Stvarno treba da pohvalim SONY tj PSN u ovom slucaju jer su jako jako dobro podnijeli izlazak Destiny-a i server je citavo vrijeme lijepo radio,a to je kod njih ruku na srce rijetkost.Prosli su prvi test,a drugi slijedi vec u novembru kada ocekujemo izlazak novog naslova u CoD serijalu :slight_smile:

Ha jbga rezultati govore drugacije

Given the hype surrounding Destiny, you won’t be shocked to hear that it is the biggest new IP launch ever in the UK, according to Chart-Track figures.

Did the majority of those sales come on PS4 or Xbox One, though?

The PS4 took the biggest share of Destiny sales, 46% to be exact. Xbox One took 36%, Xbox 360 14% and PS3 4%.

Samo se ti tjesi :stuck_out_tongue: :smiley:

Edit:Pa PSN se srusio na dan kada je izasla BETA Destiny,a i tko nosi sve servere nego PSN jbga isti urac je i s XBL on je taj koji nosi

I na tarabi pise svasta pa su se mnogo prevarili :slight_smile: hehe

Je l’ neko provalio gde su ti ghostovi za trofej “Discover 50 dead ghosts”? Vidim da je Ultra rare na PSN, pa me zanima da li je neko nasao bar jedan i gde se traze, u Crucibleu, Vanguardu, singleu…?

I nije mi jasno zasto je sklonjen Salvage u Crucibleu… Dva aktuelna bountyja su mi vezana za salvage, a njega nakon update nema vise… :x

Evo šta kažu na xboxachievements i pstrophies, za sad:

All Ghosts Loacations (Playlist):
https://www.youtube.com/playlist?list=PL6KL5bfTFYYWbD9KZcydZIyxBaKJtfy5M

The Tower, Earth and Moon are featured in the Playlist as of today. The rest of the locations will be added over the next days.

neo182

Not all the Ghosts are accessible as of right now. There is one behind the bars in the tower which is only open where there is a Iron Banner event.

Evo ovde je izgleda bolje: http://psnprofiles.com/trophy/2874-Destiny/35-Ghost-Hunter

Nije mi ni palo na pamet da izgooglam, ali izgleda da jesu svi aktivni, s obzirom da je 0.1% uradilo zadatak. :slight_smile: Hvala za link. :slight_smile:

Takodje, grupa trofeja vezana za Raid (ne znam sta je to, ocigledno bi trebalo tek da se otvori) je “problematicna”, i tu je slican score ~0.1%.

Pa pazi, na xboxachievements obično stignu na 1000 njih 20-ak u roku od 24 sata od izlaska igre, najčešće, sad je rekord 660 :smiley: Igraće se još dugo Destiny :smiley: A ono, ta dva sajta (pošto su xbox achievements i pstrophies isti, samo je jedan prilagođen za ps, a drugi za box), su ti glavna za organizovanje boostovanja ili saveta za trofeje. Za neke igre imaš i detaljna uputstva, korak po korak, kao npr. za Persona 4 Golden, gde ti je ispisano za svaki korak gde i kad da ga načiniš :smiley:

Upravo sam prebrojao po videima, da je lik nasao 61 ukupno, sto znaci da ipak ne mora svaki da se nadje. :slight_smile: Ludeo sam od tih trofeja u The Last of Us, tamo je SVE, SVE i SVE.

Ne znam sta da prognoziram koliko ce s igrati, ali, recimo, ja sam rekao da cu ga igrati dok mi ne istekne PS+ za koji dan (14 days free trial), mada, kako stvari trenutno stoje, moracu da produzim. :smiley: Imao sam sitne oscilacije vezane za Destiny pre neki dan, rekao sam jos koji dan i bataljujem, ali evo, prethodnu noc nisam spavao (igrao :smiley: ), a i sad ce skoro 2, tako da… :headbang:

Što se tiče tih trofeja za TLOU, evo male statistike, da te obraduje :stuck_out_tongue:

Overview:

  • Estimated Platinum difficulty: 6/10

  • Offline trophies: 19 (5, 9, 5)

  • Online trophies: 5 (1, 2, 2)

  • Approximate amount of time to : 40-70+ hours

  • Minimum number of playthroughs: 2

  • Number of missable trophies: 0, via Chapter Select

  • Glitched trophies: A large number of trophies are glitched at the moment. See the note at the top of the walkthrough.

  • Do trophies stack: Yes

  • Does difficulty affect any trophies: Yes

Some, if not all of the games trophies are somewhat glitchy at the moment. Basically the collectible trophies, end game trophies and potentially the bronze online trophies are all very glitched. As such, the best thing you can do to minimize any chance of your trophies glitching is to not download any patches for this game.

For the Single player it is recommended that you play offline, and don’t download any patches for now. Also, for the difficulty related trophies, at the end of the game make sure to sit through the whole of the credits. If they don’t pop for you delete the patch (if it was downloaded) and replay the last chapter, again sitting through the credits. For the collectible trophies, try to get all the main ones for the “Scavenger” trophy in one playthrough and on one save and try not to switch around saves during the playthrough. If they do glitch on you, there is a chance they will pop on a later playthrough from picking up a random collectible like some did for us. Other than that your best bet is to make back ups for your game saves, delete them and start fresh collecting them again.

Što se tiče Destiny, mogao bi neko od vas koji ste dosta igrali, i da napiše review za glavnu stranu :slight_smile:

A, znam to, pominjalo se da je potrebno oko 70-ak sati za platinu, tako da sam to otpisao u startu. Svaki developer odredjuje svoj trofeje, ali su razlike izmedju pojedinih igara nemerljive (recimo TLOU - Watch Dogs).

Ja sam se odrao od igranja Destinyja i ono jes, imao sam redovno petice na pismenim zadacima iz srpskog :lol:, ali s obzirom da su za mene ovi RPG elementi totalna novina, plasim se da to ne bi licilo ni na sta. :slight_smile: Plus sto, uprkos svemu, i pored 21. levela, jos uvek nisam otkljucao nijedno jace oruzje jer sam izbegavao Crucible do skoro. :slight_smile:

Za trofeje je dobar PowerPyx gledao sam nekoliko njegovih guide-ova, recimo za feathers u AC2.

Od Gamespota ovaj put jedna skromna sestica. :ne:

Iskustva o Raid-u :slight_smile:

http://emuforums.emuglx.org/topic/2279-destiny-x360ps3-ps4xbox-one/page-15#entry216380

Šta je bitno u svemu ovome? Neverovatno dobro snalaženje u prostoru, brzina i izbegavanje, veliki armor i dps. Snalažljivost pre svega. Carrier mora da bude sve ovo sem DPS-a jer nije potreban. Naravno ja sam bio shield carrier :smiley: pokušali su svi da ga nose, ali niko ne preživi onda ni jedan wave (skidanje i pucanje na boss-a) jer shield carrier umre jer nije vešt u prostoru. Ja sam jedini uspeo do šestog wave-a bez ikakvog problema, smooth as baby’s butt. Nije da ono kao im the best fore, ali stvarno sam vadio sve iz govna i svašta radio da bi svi preživeli. Šteta što nisam snimao poslednji pokušaj, opšte rasulo, jednostavno je bilo bolesno, svi su se oduševili šta smo radili, really rewarding feeling, iako smo prsli na kraju i nisu mogli da izdrže do kraja, bili su srećni i rekli su da im je ovo najbolje iskustvo do sada u bilo kojoj MP igri sa čime mogu maximalno da se složim. Znači predobro je sve, svaka čast Bungie-u, thumbs up!!!

Zvuci zanimljivo… Onda treba ove raidove mnogo cesce da otkljucavaju ili ubace regularno u igru. I sta si dobio kao loot reward za toliko cimanje?