Destiny

Pa gle kad smo kod toga,pitam se koliko su oni nakon bete ulagali trud u ps4 verziju,a koliko u xbone,i to je strana koji moras gledati.Meni osobno nije grafika bolja nego sto je bila u beti(ps4),a dok na xbone kazu da je dobar pomak napravljen.Vidjet cemo kako ce da radi GTAV i ostali multiplatform naslovi u buducnosti,no necemo opet o tome jer vec i na nos cure ta bespotrebna prepucavanja i ostale pizz :smiley:

O ostalim forumima tipa benchmark, emuglx, razmenaigara da ne pricamo, od aktivnih clanova mislim da jedino Wahad ima Xbox One, tako da toliko o tome…

ako sam dobro sracunao ima vas 62,857…% samo da skrenem paznju.
to je po @jahalang0112, hvala sto si prebrojao :slight_smile:

Dopuna, zabrojao se kolega:

63,88% :slight_smile:

OOOOOO O tome(aktivnosti) ne moras da brines,jer bez obzira na komentare sto vidis ovdje ja i dalje smatram da je igra super,a tako i vidim da svi moji frendovi redovno “spasavaju” The Tower :smiley:

Ja je sutra uzimam, idem po nju u prvi gaming ducan(jeste da ce me izaci malo skuplje70-ak evra) neda mi se cekati radi 20-ak evra ustede dok mi stigne iz UK…

Sent from Arkham City using Tapatalk

Ti bas ne zuris, ja stigao do nivoa 20, a imam jos 2 misije do kraja kampanje. To mu je navodno maksimalni nivo, ali posle toga ima jos nivoa koji se samo dobijaju sa specijlnom opremom (koja sadrzi Light u sebi).

Inace malopre odigrao jednu misiju na Heroic tezini (neka dnevna misija / event) i ziv sam sam se iscimao, jedva sam je presao. Ali njenim prelaskom sam zaradio 5 Vanguard poena, treba mi jos 145 da bi kupio neko Legendary oruzje. Jos 29 slicnih misija :[

Pa ti ga kidas :slight_smile: nemam vremena duze bih ja a i bolje ovako uzivas i po malo se lvlujes :slight_smile: kada predjes 20 , lv 21 bude zut i tako dalje.

Sent from my Sensation XL using Tapatalk

Mislim da ide do 30-og lvl-a.Iskreno se nadam da ce u buducim updateovima da povecaju lvl cap

Zasto bi povecali, lako se levelujes i nalazis opremu ili sta :D?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa ovo prvo DA lvlujes se relativno lako vec ima mnogo onih koji su na 24 lvl-u,a nije proslo ni 7 dana,a ovo je ipak MMO pa je to ipak pre nizak lvl cap.Po meni fin balans bi bio 55lvl,a onda po potrebi da se lvl cap dize u update-u

Do 20-tog nivoa je lako, a posle toga bgm i nije.

Ovo nije mmo. Znas ti sta je uopste mmo?

Fin balana do 55 :smiley: lol ne lupaj. Da li znas da u Diablo 3 levelovanje ide jos brze, a igra nije mmo :smiley: najslicnija je ovome.

Sto ti nisi lvl24? Znas li koliko je vremena potrebno da bi dosao dotle i sta treba da radis sve da bi napredovao jos vise i npr igrati Nightfall Strike?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Znao sam da ces to reci,dobro igra je Shared World Shooter.Ne,ja nisam lvl 24,ali da igram intenzivno vjerojatno bi bio jako blizu,jer vidim da oni koji igraju su vec 24lvl.Ja to tako gledam,a diablo ja ne bih usporedjivao s ovime.Meni je ovo premal lvl i tocka.OK,nisam DANAS lvl 24,ali sto kada za max tjedan dana BUDEM sto onda? Lutati po mapama i traziti neki legendary gear?Meni da je lvl cap veci bilo vise smisla za igru koja planira DUUUGO vremena da se igra,a igraci niti tjedan dana od izlaska igre su mahom 20+lvl.

Ako ti se ne sviđa, nemoj igrati, a da prosipaš ovde takozvanu mudrost pričajući takve gluposti ne ide :). Leveling je sa razlogom napravljen kakav je i treba DOSTA vremena za prosečnog igrača da dođe do maximuma, isto kao u nekoj MMO igri.

FPS i MMO nisu isto, ne zaboravi to, samo poređenje ove igre sa MMO-om ne ide. Ovo je Coop igra, ne MMO igra, mnogo velika razlika.

Kolege titani, warlockovi i hunteri, je l’ imate problema sa kacenjem na server za Destiny? Izbaci me iz igre i postavi kao uslov da odradim update i nakon toga nema konekcije. Najgore mi sto sam fantom… Izgleda da je gotovo ovaj put… :frowning:

Ne bi to trebali imati veze.Meni je uradio update,ali nisam jos pokretao igru

Ne mora da znaci mozda je trenutno samo do igre , mada ako nebudes mogao i dalje da se nakacas uzmi napravi Us nalog udji u igru da ti skine update izadji i probaj na svom nalogu isti sam problem relativno skoro imao za The last of us(fantomskli slot) kada je izasao update nisam mogao da igram Mp samo sam usao u igru preko Us nalog skinuo update i posle sam mogao lagano da igram sa svog main koji je Uk.

Kad vec poredimo u diablu se stvarno jako brzo leveluje, mozes za nekoliko sati da dodjes solo lako do lvl 70 koristeci exploit (Miner’s Gold quest na T6), a redovnim putem za 2-3 dana. Ali lvl cap je beskonacan, skoro je neko dostigao paragon 1000. To je dodato kasnije kroz patcheve, vanila je imala samo lvl 60 i stara je fora da podizu lvl cap kroz patcheve i expanzije. Mogu da se kladim da ce isto biti i za Destiny. :wink:

Evo, radi sad bez problema, ja sam se mozda malo zaleteo. Bilo mi je cudno jer igram evo od 9.9., nikad ni najmanji problem nije bio, pa bas nakon updatea. Sve bi bilo cool da nisam fantom. :wink:

An homage to Halo protagonist Master Chief was spotted in Bungie’s latest title, Destiny.