Destiny 2 {MT}

Ja sam prije neki dan htio da pazarim D2 sa svim ekspanzijama i dodatcima i predam svoju dusu i slobodno vrijeme Sudbini (so deep).

Onda sam vidio koja je velicina igre i lagano ugasio. Ovo mi se cesto desava na Switchu, kad sam spreman da se oprostim od novca, ali nisam od prostora na memoriji.

2 Likes

Mislim da to ima veze sa nekim otkačenim likovima što su im pretili životom i uznemiravali? Čini mi se da je jedan Bungie dev čak preselio zbog toga i uzeo poduži odmor, tako nešto… Kontam da je to najveći problem zašto studiji ipak odluče da budu manje transparentni ili ništa ne govore o igri, jer zaludnih budala ima na svakom koraku…

Sram te bilo starog drugara neces vise da obilazis :sob: a bio ti je dobar dok je delio sakom i kapom :sunglasses:

3 Likes

Na ovom forumu svako ima svoju temu gde samo on igra tu igru i kaci video materijal u vezi te igre :grin:

4 Likes

Jedino Nidza nema srece sa BF i Halo :rofl:

Ono kad kupiš novi galaxy s23 ultra pa nemaš para :joy::joy::joy::joy: Jer žena kući se sprema da te spali u rerni :joy::joy::joy::joy:

Ma ja i dalje čekam trojku jednog dana :smiley: Ali redovno bacim pogled na to što izbacuju… Ali želja za igranjem je ispod svakog minimuma…

2 Likes
3 Likes

Mala pomoc. Igrao sam Destiny 2 cim je izasao preko pca jos ali sad hocu na xbox da uzmem i uopste mi nije jasno kako kojim redom idu dlc izdanja. Ima lj neki komplet da se kupi ili? Ako moze neko da mi pomogne bio bi zahvalan!

Od prilike ovako bi trebalo da idu:

A sto se tice kupovine ne znam trenutno jer su neke DLC-ove stavili u “Vault” i nisu vise dostupni.

Pazite :warning:

Nikad ne znaš, ima dosta lurkera, možda pomogne nekome. Ni ne znam koliko je install za D2 težak ovih dana.

1 Like

Aj pošto si ti stručnjak za D2, koju verziju da kupim kako bih pokrio sve DLC-e? Znam da je klot D2 free, taj imam. Hvala

1 Like

Ovo i mene zanima da ne uzimam jedan po jesan dlc

Uradite ovako, kupite D2 legendary edition i time pokrivate sve DLC-eve do Witch queen, i onda kupite posebno Witch queen i pokrili ste sve DLC-eve, posle ako vam se svidi igra kupite Lightfall, i obavezno Season pass, bez toga nema previse smisla igrati D2 osim ako ste kezualica, ali opet nije skupo preko Argentine, daj boze da vas sve izadje 2k din kada je sve na akciji a bice sad pred izlazak Lightfall ili posle…

1 Like

12€ običan i 24€ ovaj sa Season Pass-om

Ne nadjem nikako legendary edition. Vidim samo collectors edition i lagacy ?

A dobro sada se zove Legacy, mislim isti djavo, svakako te pokriva do Beyond light, witch queen kupis posebno i laganica