Destiny 2 {MT}

Bukvalno spajaju igre. :sweat_smile:

1 Like

@jahalang0112 da li vredi započeti Destiny 2 ovu free verziju kao neki kežualac? Naravno ukoliko mi igra ispadne dobra na kraju uzeo bih i ekspanzije, jedino nzm dal se isplati započinjati bilo šta sada.

Roknuo sam ga na download malo pre tako da se lagano popunjava novih 120gb na konzoli. Ako je kao Halo gameplay onda vrh. Sutra kad se vrnem sa šljake pa probavam.
Kako bih voleo da mi se svidi, ionako me neka suša udarila. :sweat_smile:

1 Like

Destiny gameplay godinama ispred Halo-a :smiley:

Ovo ti nije trebalo :joy:

Sad će da mi lepnu ban :smiley:

I tebi i profi :joy: dosli ste na xbox forum da pljujete Halo. ‘alo bre?

:rofl::rofl:

ovako se brat Robi ekspresno javlja kad se krene protiv Halo-a i 343i studija. Ali iskreno bude mi lakše kad čitam šta piše brat iz Luksemburga :smiley:

4 Likes

Obrnuta realnost sin je stariji od oca i taj fazon

Ali po gore izjavi je sudbina ispada starija od halo što nikako nije moguće.

Samo te halo-e i priznajem ono ranije za mene je bezveze

Jel da odgovaram na ovo

Ne treba brate :joy:

samo pitam :smiley:

Pih, baš sam lepo počeo da pržim Destiny kad ono u sred misije mi prekine igru zbog nekog održavanja il šta mu je već bilo. :joy:
Zanimljiv početak i simpatična igra za sada. Nije osećaj pucanja na nivou Halo ali je jakooo blizu i iskreno ovo mi je sada rame uz rame sa Halo što se tiče shooting feelinga. Prosto sjajno. Igra izgleda dosta lepo i zaista dobro radi na XSS. Rekao bih da je 60fps i to zaista stabilnih, bez dropova za sada. Sam početak igre je ponalo konfuzan i jedva se snalazim u rešavanju misija. Valjda ću se uhodati vremenom. Nadam se samo da igra nije kao Warframe što se tiče farma. Warframe sam igrao solidno i igra zahteva no life što me je vremenom odbilo.
@jahalang0112 daj neki begginer savet leba ti :sweat_smile:

Znači taman sam se ušemio u igru i baš mi je legla (posle dugo vremena nešto da mi se igra) i jbn sony će mi se usrati u život…

Tvoji ti Japanci :hocho: u djale brat mooooj. :rofl:

A stvarno buraz, sony već počinje opasno da me nervira sa njegovim postupcima. Ovo je takav nivo bezobrazluka i takav anti gamer potez il kako već da ga nazovem da je to nečuveno. Na sve to imaju hrabrosti da se bune na akvizicju MSa. Ma jbm im mater nezahvalnu i bezobraznu. :rage::rage::rage:

1 Like

Neki sažetak, gde zapinje?

1 Like