Destiny 2 {MT}

Koja je fora za ovaj sto je oko 25€ kao anual pass? Stavse dobije sa annual passom?

Realno da nije veoma velika cena 25€ sobzirom da ako sam dobro video kosta 99$ na us store isto toliko i na ps5 tj psn store…

Prosto ne mogu jos uvek da verujem kakve su cene na xbox sobzirom na ps…

1 Like

Sto bi uzimao na us nalogu na X kad mozes jeftinije preko arg?

Možda hoće da podrži bunđi i Sony sa više para preko US naloga :wink:

Ali je Sony vlasnik bunđija pa indirektno njih pomažeš,na taj sam način mislio.Znam da igraš na hardverski najsnažnijoj konzoli trenutno na tržištu

Ukoliko kupim onaj boost do lvl 40. Da li preskacem base game? Jos davno sam igrao na pcu pa me nesfo ne radi ponovo da prelazim iz pocetka a sumnjam da ima nekof da igra samnom od pocetka :grin:

Često zelim da uletim u ovaj svet, ali onda skontam da nemam sa kim i da ima 263 stvari koje moram da kupim da bi bio kompletan i batalim…

A steta, gameplay je fenomenalan

Nam, samo toliko :joy:
ovaj moj kolega zivi u virtuelnoj realnosti, prodao me je za neke tamo novosadjane, ne zna da podeli javu od vr…

ti radis za djavola nocnu i s kim ja da igram? :smile:
Sa tvojim kolegom izgleda da vise ne pricam, i to ti je to :grin:

https://twitter.com/klobrille/status/1630616124151808010?s=46&t=w6wf4y2Ttm_aJ4EScYiOkg

Aj Lampard BFara sezona 4. Kakav Destiny, mrtva igra. :grin: :fist:

1 Like

Uskoro sam tvoj :grin:
Bio sam bolestan ko ker, vracam se jaci nego ikad za dan-dva

1 Like

i 126 botova!

2 Likes

2 Likes

Inflacija. Nemam pojma koliko ovo srebrnjaci vrede, valjda nije previše :woman_shrugging:t2:.

Ili prosto kupis silver bundle koji ti donosi 1700 silvera i neki emote i zavrsis posao, doduse u realnosti je to 15usd, dok kod Batistute oko 250dindzi

@jahalang0112 trenutno :joy:

Je*o igru koja pecanje nema

Isplati li uzimati više witch queen ili novu ekspanziju?

A druze na kraju ces uzeti obje,a ako bas hoces samo jednu,uzmi Witch Queen.
Lightfall nudi novu klasu Strand ali ako ne uzmes Witch uvijek ces nalijetati na neki sadrzaj koji zahtjeva Witch Queen dlc

1 Like

https://www.youtube.com/live/RqIvKN4gtto?feature=share