Destiny 2 {MT}

Kakve su razlike u radu, između D1 i D2 verzije? VoG mi je bio omiljeni D1 raid

Kad nemaš ideja ti recikliraj stare pa makar plaćao za to :joy:

1 Like

Promenjeno. Izgleda da Destiny nikog ne zanima :smiley:.

3 Likes

Posecenija je tema o Diksi o ove tvoje :joy:

Jel moze da se igra ili tek od reseta danas? Vracam se kuci pa da znam dal da palim odmah ili da cekam reset :smiley:

Ja ne pisem tamo. Ne zanima me :grin:
Ali sam morao da potkacim ovu tvoju temu :joy:

2 Likes
1 Like

Da su onako dobro nastavili sa ekspanzijama od keca, do sada bi neki imali i preko 20 hiljada :joy: Kada se setim kako smo keca igrali i koliko sati ostavili…

Možda sada ali kada je izašla bila je golo govno…

Tada je većina ljudi koja je igrala keca i probala dvojku odustala i realno tada je igra i nestala. Kec je se bar igrao i dve godine nakon izlaska i par loših ekspanzija… Ja nakon tri meseca od izlaska dvojke nisam mogao naći nikoga za Raid, čak sam i tražio pare nazad i MS pristao da vrati pare i ako sam imao 300+ sati u igru :joy:

Čini se da dobijamo uskoro Destiny Mobile.

Jaoooo ala ce profa da igra :face_holding_back_tears:

Ma nećeš, ajde verujemo ti. Pogotovo kada čuješ kakav je FPS na Samsungu :joy:

1 Like

Hoce mi biti jasnije, posle Witch Queen-a, sta se sada ovde desava? Odlgedao ali nista nisam skapirao :joy: Inace WQ sam tek prvu misiju uradio.

1 Like

Gledao juče stream, kul trejler ali sve posle toga meh. Kao putuje se naokolo po celom Solarnom sistemu i svima promakne grad od miljardu stanovnika na Uranu, pa kako da ne. Plus, i samo čovečanstvo ne zna da postoji lol. Nekako se pretvara cela stvar u Fortnite, valjda ljudi vole.

Al zato Halo nije meh :rofl:

1 Like

Pa ne igram ni Fortnite pa vidim da sve više liče lol.

To kod mene izgleda prvo sam odigrao cist destiny 2 i prvi dlc na ps4, onda sam pre 3 meseca ostala 2 dlc-a na pc preko game pass-a i sad sam poceo witch queen na pc da natasvim :sweat_smile: isti karatker od pocetka