Destiny 2 {MT}


I naravno kako bez retardiranih bagova? :smiley: Sada bukvalno ne mogu igrati ništa jer mi je lik iz nekog razloga 950 i ako je sve preko 1000…

Meni sve na 1050 sto mi odgovara jer sam bio ispod toga pre updejta :)))

I jeste ali su ovu prvu pušku isključili i stavili na 0. Čim sam je primenio sve je bilo normalno…

Sada idem red smanjenja kao i za sve do sada :smiley:

2 Likes

Jedno pitanje, bio je weekly reward za Gambit game mod, tj odigras tri partije i dobijas pinnacle gear, ali ja nisam dobio nista, tj gde bi trebalo to da pokupim? Ali inace igra kida, ima dosta sadrzaja, jos je otkrivam i za kratko vreme sam nabio skoro 50 sati, i kako brze da se levelujem kada predjem preko 1200 power? Osim bounty-a kod onih likova sa Tower-a i tako toga…

@jahalang0112 pa pazi trazio sam inventar i bio kod posmaster-a nema nista samo sam imao jedan prime engram koji sam pokupio u partiji i nista vise, e sad jedino ako sam dobio na kraju partije pre nego sto sam se vratio u orbitu u vidu oruzja ili armora taj pinnacle gear, na sam mislio da je engram pa ides kod cryptograph-a da ga desifruje…
Pa sad to znam, do 1200 sta god da radis napredujes, od 1200-1250 samo powerful gear, i taj ostatak pinnacle tj najtezi quest-ovi i bounty, ali sta najbrze leveluje od 1200-1250? Jer npr public event sam najvise igrao da se brzo levelujem do 1200, sad sam samo napredovao za 8 power i trenutno sam 1208, a igrao sam i Nightfall doduse na adept tezini jer nemam 1220 power da bih igrao na vecoj, ali svakako igra je zaraza :sweat_smile:

1 Like

Onda to je to jer sam dobio neko oruzje sa 1205 power-om… nego gde sva tri i ovaj sto imam sam preneo iz D1, hunter je u pitanju, druge nisam ni probao, a racunam da mi za svakog da dodjem do 1200 power-a treba minimum po 20-30h gameplay-a, tako da ono mazohista nisam :sweat_smile: nista onda idem na ovu sporiju varijantu, ali kad tad cu stici do 1250, hvala puno na savetima :smiley:

Nece ti trebati toliko zato sto sa tog huntera prebacis oruzje max lvl npr.kada doguras do oruzja 1250 samo ih prebaci na novog lika i odmah dosta dizes light,padace ti plavi engrami na velikom light,brzo ide levelovanje sa sva tri lika.

1 Like

To su mogli još pre 3-4 godine da urade. Nego večito imaju neka objašnjenje koja nemaju veze sa mozgom…

1 Like

PvE je bas lepo sada igrati dok u PvPu koliko god lepo radilo tih 120fpsa igranje je katastrofa jer ljudi nisu realni kako igraju jos ova klasa sto te zaledi mi je dokrajcila zelju za PvPom

Inače preporuka za ovaj kanal odlična poređenja pravi!

https://youtu.be/fUhnRx66eWE

aj sto nas smaraš u partiju sa 2 frejma i 23 piksela nego si se i ovde vratio :exploding_head::smiley:

2 Likes

Drago mi je videti da se Serija S baš dobro drži. Zaista minorne razlike spram ove skuplje ekipe.

2 Likes

Je li igra neko ovo u f2p verziji? Ja sam skinuo f2p verziju, nemam ni uplacen ps+, zanima me sta je dostupno?

Prije svega zato sto placam milion pretplata, da li je potrebna za Destiny 2 za PvE, i sta mi je dostupno od sadrzaja, ali pisite u procentima, ako mi krenete pisati o “Vrata Pakla” i “Dno ambisa” ekspanzijama-ne pratim :laughing:

1 Like

Ljudi s obzirom da direktna kupovina vise ne radi, a Silveri ne mogu da se kupe kao gift kako ja sada da kupim season pass? Ima li neko ideju, a posto mi je account glavni prebacen na ARG, pa jos dva i po meseca necu moci da vratim na US gift kodovi otpadaju, tj dopune, nazalost…

@jahalang0112 profo kako ovo izgleda sa 12 ljudi jesi li igrao :smiley:

jel grajndujes? :joy: @jahalang0112

2 Likes

kakav do jaja build :heart_eyes:

1 Like