Destiny 2 E3 PC

Izgleda da je sutra free to play Destiny 2 za sve koji žele da još jednom probaju

Ako je neko mislio da ne moze gore, svako ko nema DLC ne moze da igra vecinu stvari koje je mogao da igra kada je igra izasla:


In a move that is by any reading fairly scummy, Destiny 2 players are finding that the game’s first DLC has locked away previously-accessible content.

Previously, all players were able to run the Leviathan raid on all difficulties, including Prestige difficulty. Now that the game’s Curse of Osiris DLC is out, though, players can’t access the Prestige difficulty of the raid unless they own the DLC.

This isn’t a first for the series. Something similar happened in the first Destiny when it launched its DLC, most notably with The Taken King. Fans were upset at the time, and fans continue to be upset now that it’s clear the second game is following in the original’s footsteps.
The Curse of Osiris DLC adds a decent amount of content to the game, including a new raid mode, but players are understandably peeved about needing to pay $19.99 to unlock content that was previously available to anyone with the base game. Fans have taken to expressing their disappointment on the game’s subreddit, with one thread reaching over 1,300 comments, and on the official forums.

Pa ako je neko mislio da je EA olos, izgleda da Bungie nije nista bolji… Sreca pa sam ovo sranje refundirao na vreme :smiley:

Ništa novo tako su i prvi deo isto zaključali, mislim da sam uzeo keca jedno 3 naloga…
Prvi put kad je izašao klot , pa onda izašla ona prva dva dlc- a, nadjem na razmeni jeftinije nalog nego da kupim 2 dodatka i uzmem opet… Posle toga izadje onaj zadnji dlc (taken king ili tako nešto) i ono ne mogu više ništa da igram sve zaključano, baš svuda mape iz zadnjeg dlc-a, šta da se radi opet kupio complete edition…
Baš sam se osećao namagarčeno, e vala nećeš više…
Destiny 2 nisam ni jedan trejler odgledao, od mene Bungie vishe ni dinara, ne bi ga preorderovao ni da je koštao 5£…

iii da dodam šlag na tortu. Sva ona unapredjenja od grafike koju su spominjali da dolaze sa novim DLC i patchom od 6.6 GB su toliko neznatna, da ih nisam ni primetio.

Probao juče dve partije crusible i isključio igru. Ide na doboš, ako je neko bude uopšte i hteo da kupi.

Posto su podigli light req za raid, a potrebni req nije moguce postici bez DLC-a, te je tako sada nemoguce uzeti platinu na klot igri.

Kako ih nije sramota? Ja sam Destiny kupio klot verziju…vidim svi hvale…usao a igra prazna…bez dlca prstom nisam mogao mrdnuti…prodao sam je posle 2 nedelje na svu moju srecu :smiley: