Destiny 2 E3 PC

Za vikend sam overio D2 SP deo i moram priznati da je daleko bolji od D1, čak je i smislen na kraju i ne ostavlja nedoumice šta će dalje biti. Neću pisati spojlere, ali meni se svidelo kako su zavrišili osnovni deo priče, dalje mogu kroz DLC, da nadogradjuju priču i očigledno je da hoće posle završne scene.

Dogurao sam lika na LVL 20, PWR 261, tako da mi je sada otključan i raid kao opcija i to planiram da završim za vikend. Uradio sam četiri stricke-a od mogućih šest i nadam se da mi se neće ponoviti neki od njih, dok ne uradim svih šest, posle može, mada sumnjam da ću im se vraćati.
Svidela mi se opcija u igri sa sakrivenim pećinama i sakrivenim blagom za koje može da se kupi mapa za parice koje se zaradjuju u igri (glimmer).

Probao sam i MP deo i moram priznati da iako 4 na 4 deluje kao malo za MP, ipak ima logike u ovom trenutku jer su mape baš male i konstantna je akcija. U beti je ovaj deo bio lošiji, ali u finalnoj igri je dosta bolje uradjen, čak mi deluje da mi je pozitivan K/D, mislim da mi je najslabiji rezultat bio 0.77 i samo u par partija sam bio ispod 1. Odlično je da nema skrivaja i da radar radi odlično, tako da se može očekivati odakle će protivnici doći, a pritom i nema kampovanja (što me iritira u MP-u).

Kada se sve zbroji na kraju, ispade da D2 i nije tako loša igra kako su je na početku okarakterisali. Mora joj se dati malo vremena. Ima prelaza od jako lakih misija (posebno ako se rade svi side quest-ovi), do nekih koji iziskuju da se malo potrudite, ali ništa nije preterano teško i ako ste dovoljno izlevelovani, neće biti problema. Što je najlepše misije nisu ponavljajuće i mogu reći da nisam naleteo na neku koja je bila identična prethodnim, što je jako pohvalno.

Sve u svemu meni se svidela i sigurno ću se zadržati na D2 još neko vreme, SWBF2 mi je omanuo, a CODWW2 me ne privlači toliko, tako da ostaje ili D2 ili da ponovom krenem TF2

Meni su ostali jos trofeji za raid i strike i malopre sam probao nightfall sa likovima koje sam nasao na bungie i za 3 pokusaja uvek nam fali jos 3 min max da sredimo zadnjeg bossa.

Jedina stvar koja mi smeta je sto nema matchmaking za raid i strike kao npr za MP deo. Ja kao neko ko voli sam da igra i nemam nikog od prijatelja da igra Destiny 2 moram sad sate da provodim jureci neke ljude koji bi kao trebali da mi pomognu i na kraju posle sat vremena i 3 partije nista nismo uradili.

Plus na to krenuo sam da uzmem i 2 trofeja za altove i racuna sam da je to par sati posla, ali ispade juce ceo dan da radim public eventove ko magarac i na altu sam dogurao do 20 lvl da bi tek onda otkljucao trecu mog. Potrosio sam 7 sati i bas dobro popizdeo.

Šta je ovo, izvinjavam se na glupom pitanju, nisam neko ko juri trofeje, pa nisam ni zagledao u spisak preterano, posebno pošto me je profesor obeshrabrio da se mora sa sve tri klase doći do max level-a.

Sad mi je jasno i zašto sam sam bio u Nightfall strike-u. Stvarno nisu normalni, ispade da moram da jurim okolo ljude da bi ovo uradio. Izbrisano sa liste što se mene tiče dok ne ubace automatsko dodavanje igrača.

Pa to. Imas 3 trofeja da otkljucas sve tri moci za sve tri klase. Au koliko trojki xD Nije problem sa prvom klasom kojom krenes jer ces nju 100% uraditi, ali za ove druge 2 je problem jer moci kao sto znas dobijas iz lootbox-ova posle 7og i 14og lvl. E pa ja sam posle 7og dobio moc i brzo je otkljucao, ali ova posle 14og lvl je muka ziva jer sam od 14 do 20 izlevelovao i tek na 20om lvl sam zavrsio sve preko potrebno da je otkljucam. I za to mi je juce trebao ceo dan stim sto sam vec krenuo od 4og lvl, a ne od nule.

Sad mi je muka da krecem sa ovom trecom klasom, a jos radim veceras. Zato sam pokusao za strike i raid barem da uzmem tofej ali bez uspeha.

@jahalang0112 Probem nastaje kako doci do tok famoznog 280-290 lvla. Znaci mlatim one public eventove, rokam sve zivo i sve sto dropne je daleko ispod mog trenutnog gear-a i ne mrdam u opste. Plus ove puske koje sada imam su super za PvP i za obicne protivnike, ali ovi u nightfall-u kad pucam sa ovim ko da pucam sa pistoljem na metkice nista im ne skida.

To je problem sto ja nemam vremena, a kamoli namere da se toliko zadrzavam oko toga. Cetiri dana radim po 12 sati pa sam 4 kao slobodan (evo na primer dana treba da sam free, a idem u nocnu 12 sati) tako da to ima mesecima kod mene da traje.

Ja sam to hteo na brzaka da opalim, kompletiram i teram dalje. Sad kada sam se toliko napatio da poosvajam druge trofeje ne bataljuje mi se.Nadam se da cu uspeti da ubodem ok grupu mozda preko Guided Games. Jedino sto oni traze mic, a ja bas nisam toliko zaljen da igram sa istim.

Za platinu moram da odradim jedan normal NF, jedan normal raid i jedan prestige NF ili raid tako da neka kombinacija od toga ali opet nije problem da i igram sa mic-om. Danas sam igrao NF sa mic-om. Malo cudno nisam navikao ali nije problem.

Jedini problem oko svega toga je naci ljude. Na bungle fireteam je za sada najbolje i najbrze naci ljude. Dok ove ostale sajtove sam probao ali nema leba od njih.

Zavisi sta je lakse od ova 2? Igrao sam NF i nije tesko ali je vremenski ograniceno pa ga dodatno otezava dok Raid jos nisam probao.

Obican. Au pa gde ce manje od onoga i gori damage :scream::scream: i ovako nemamo vremena da zavrsimo i padamo kao muve.

Ajoj sad polako dolazim na ideju da odmah batalim ovo. Kakav je onda Raid na prestige? Tamo nema vremenskog ogranicenja? Posto za Raid nisam procitao niti pogledao bilo sta tako da nemam predstavu sta me ceka tamo.

Znaci kako god okrenes bice ebeno.

Zvanicno odustao od uzimanja platine. Nemam ni vremena ni volje, a puno se trazi za 4 glupa trofeja.

Au kakva drama oko xp poena u Destiny 2 sada kada se otkrilo da su namjerno ogranicavali xp zarad kupovanja lootbox-ova. Stvarno nema kraja bezobrazluku izdavaca/developera.
Tacno osjecam da trebamo I mi gameri neku #mee_too kampanju

Treba biti @jahalang0112, realno…

Bez sprdnje druze, pa ko je vise igrao Destiny 1 na ovom forumu, ako nadjes da ga ima rezem si prst…cenim…

Brat predator i ja smo trenutno u party-ju,malo smo off sa mozgom,ne zameri druže profesore… :slight_smile:

1 Like

To sto sam i napisao, je da nema veze sa tvojim postom ali kao sto kaze drug @pleja malo smo off sa mozgom, partijamo malo…

On je samo hteo da kaže da si prsotina kad si potrosio na igru 1234 sata ! Hahaha
A ja od sutra (danas) udarnicki arbajt… a da bar znam za šta… slepac bio,slepac ost’o. 100% …

Tako nekako, skidam mu kapu. @jahalang0112 nije provokacija nego realnost, svaka cast, ko bi rekao za jednog profesora, skidam kapu…

@jahalang0112 Nemoj reci da mislis da se salim/sprdam ? Imam takav neki osecaj