Dashboard updates i LT+ Custom Firmware (up to date 20.03.2013) - zadnji dash 2.0.16203

da li mogu negde da odnesem drajv da se reflesuje na 2.0+ i da opet igram u novom formatu… nije mi bitno za ban samo hocu da igram offline.

hmmm mislim da sada nije poenta u reflashu, jer ti to ostaje u konzoli, sad ces izgleda da se malo strpis dok c4eva ne izvali sta i kako dalje

posto se preslo na drugu stranu niko nije ni video kapiram :smiley: pliz ansver :smiley:

evo kako da proverite da li je flagovna ili ne, mada sad mi smrdi i ovo da li sme da se uradi posto update ide SILENTLY…

  1. Turn on the xbox 360.
  2. When you get to the home screen there will be no profiles found. That’s because you removed your hard drive/memory card which contained all your profiles. Easy to understand =).
  3. Now go to system settings.
  4. Go to Network Settings.
  5. Click Test Xbox Live Connection
  6. Start connection and wait for it to finish.
  7. When it is done you should get a message saying to update your system. Here is another important thing you need to do DO NOT UPDATE!!! I REPEAT DO NOT UPDATE YOUR SYSMTE!! Just click No, don’t update.
  8. You should get a test connection failed message. Just click cancel.
  9. After that click Y and you should get a list of numbers or codes.
    Check your code under the letter Z
    It should say Z: “whatever the code is”
    Here are the codes to determine if your console has been banned.
    Z: 8015 - 1002 means you have not been flagged yet. Hurray but still be cautious when playing online.
    If it shows something other than that like
    Z: 8015 - 190D, that means that you console has been flagged or banned.

Upravo sam procitao na oficijalnom Xbox360 forumu da neki igraci sa originalnim diskovima takodje imaju problem sa ucitavanjem XGD3 i AP 2.5 igrama,nadajmo se da ce sam M$ morati da pronadje resenje za ovaj problem.

pa da bice kao pre mesec dva kad su pobanovali sve zive pa onda vratili

Izgleda da se sprema banwave,a ja taman aktivirao 3 meseca live… :smiley: Pre neki dan sam proverio nisam bio flagovan,sad cu da proverim opet i da li mi rade xgd3 igre,juce sam bio na liveu…
Btw bas je sugavo sto microsoft ima pravo na ovakve poteze,bas su nam zavukli sad… :@

pa ja verujem ko je popio silent update dok je bio na live-u sa piratom, da je popio i flag i da uopste nema potrebe za proverom

izgleda da je tako… cekamo dalji razvoj situacije i c4eva-u

Proverio sam upravo,nisam niti banovan niti flagovan.Jedino ako nije u pitanju neko vreme da me flaguju ili banuju(nemam iskustva sa Live-om).Bio sam na Liveu danas izmedju 15-16h.

sad lepo iscupas kabal i cekas da se sve slegne…

Nema mi druge,mada mi nista od ovih novih XGD3 i ap 2.5 igara ne radi,to sam jedino i igrao u poslednje vreme,hit do hita.

pa onda si se malo zeznuo… sad kuliraj i cekaj resenje, ako ga ima za tebe

Au sunce ti, izgleda da je dobro sto jos nisam presao na LT+ 2.0, rekoh da sacekam Fall Update pa kada se slegne prasina polako…majko rode! XD :lol:

Kako si proveri ovo sto je Studiovpc postovao ili?

A jel smeju xgd3 da se igraju off?

off smes normalno, samo nemoj da kacis kabal do daljnjeg dok ne provale resenje

pa ovo je sada samo na live-u, ne mozes da dobijes taj silent update offline. ako ti sve radi, przi i dalje offline i kloni se LIVE-a za sada…

@ Bajaixy
Da,proveravao sam tako, kao sto je studiovpc postovao.

Koliko zrace sa ovim update-ima, dzabe im sve kad ce c4eva ponovo sve provaliti, po hiljaditi put. Sada je fora jedino da ne stave taj silent update na nadolazece igre, pa da se zeznemo…

Ja sam jucer oko 23h igrao i odem da promenim nick, i promenim nick krenem da cu nastaviti i PAF…