Dashboard updates i LT+ Custom Firmware (up to date 20.03.2013) - zadnji dash 2.0.16203

Not sure if serious…

Nisam 100% siguran, ali cini mi se da je pscarface imao slican problem, flasovana konzola, samo originali na live, pa opet flag :wink:

mada ako c4eva kaze da je safe onda je probably safe :slight_smile:

Pa uvek postoji sansa ako imas flesovano konzolu, s’ tim sto u ovom slucaju koriscenje originala smanjuje rizik drasticno(tj. nije skoro siguran flag).

Ljudi svestan sam ja rizika! Nije mi jasno zasto mi pisete ‘‘Cim ides sa flasovanom konzolom na live, nisi siguran’’ pa nisam ja malo dete! Ja sam pitao konkretno za problem sa novim update-om koji menja taj file za igranje backup xgd3 igara, a moje pitanje je bilo da li su originali isto na udaru.Promaklo mi je ono sto je c4 napisao, tako da sad znam. Hteo sam samo inteligentan odgovor, ali hvala u svakom slucaju sto ste hteli da pomognete.

predpostavljam da je update abgx-a sledece sto cekamo!!

Izvinjavamo se, mnogo se izvinjavamo :slight_smile:

Po meni je logicno da svaka konzola dobije update DAE-a cim ode na LIVE, bio ti na live-u sa originalom, piratom ili bez icega. e sad naravno da ce original uvek raditi, dok pirati jbg…

pooooommmoc molim.nabavio sam fat xbox sa hitachiem…i nemmam kljuc zaza drive a icitava mi non stop samo nule kao kljuc…molim sve mastore flashere da provere dali mozda imaju kljuc jer je mozda nekad bas taj zavrsio kod njih.seriski konzole je…302488363405.pa nek pusti pm ako ga neko nadje.nisam znao gde da postavim pitanjne jer nemam postova za tread.a ovde ce se valda neko naci da pomogne nadam se.

daj serijski broj drajva a ne konzole

** modovi ne brisite ove postove, obrisacu ih ja kad resimo problem**

Da li neko zna da li je za taj silent update dovoljno da konzola samo ima pristup internetu ili se on dogodi samo prilikom kacenja na windows live? Nisam isao na live ali konzola mi jeste bila povezana wireless-om. Vidim da je studiovpc predlagao potpunu diskonekciju sa internetom ali ne znam da li je to rekao samo za svaki slucaj ili zato sto i tako moze da se povuce update.

sn drivea hitachi…607hj238358. rom version 0078fk hvala unapred.

Igrom slučaja nisam flaggovan. Znam da je generalna preporuka da se klonimo online igranja ali me samo interesuje da li je bezbedno da XGD3 igre (npr. dark souls, skyrim) igramo u offline modu? Isto pitanje se odnosi i na igre koje bi izašle u budućnosti.

Lično mi nije toooliko bitna live komponenta ali bih bar želeo da najnovije naslove igram offline. No, ako mi nema druge, sačekaću.

Hvala unapred na pomoći i veliki pozdrav. Čestitke na svemu što radite.

Nije preporučljivo!

ha ja sam juce igrao i bio sam nakacen na live, sad sam iscupao kabal sve je dobro rade mi igre i dalje… sad cekam lepo novi dash, pa da vidimo sta ce biti, ne zuri mi se nigde i onako ne igram na live trenutno nista, samo mi stoji ustekan kabal…

Pozdrav svima,nadam se da nisam omasio temu.Naime od pre nekoliko minuta meni xgd3 igre vise nece da rade na u LT+ 2.0.Evo o cemu se radi.Posedujem konzolu vec neke 2-2 i po godine,pre nekoliko dana onako iz dosade napravim nalog na liveu.Pre neki dan greskom obrisem Live profil,danas uradim recover gamertag,tu mi Live ponudi nekekav update,(najverovatnije nesto u vezi profila).Ubacim novi NFS-RUN,pre toga se “Skinem” sa Live-a,kad ono,poruka,disk is not supported…visit…bla,bla,bla.Ubacim GeoW3,zatim AC revelations,COD MW3,sve isto,ista poruka,kao nekada sa AP 2.5 igarma.Nakon toga ubacim Crysis 2…radi…Homefont…radi i to,ponovo ubacim NFS- RUN,opet ista prica…Unsopported Disk. U cemu je moguci problem.Dajte neki savet,sta raditi ?


UPDATE 17.11.2011

NE IDITE NA LIVE NIKAKO DAE.BIN SE AUTOMATSKI UPDATE-UJE, MENJAJU SE PARAMETRI ZA AP2.5 I XGD3 IGRE, SVI CEMO BITI FLAGOVANI AKO VEC NISMO…


Kao što vidiš izašao je “Slient” update. Čekaj novi dash pa odradi kako kažu tj. reflash-uj ili šta god.

I ja sam isto igrao juce do 23h otprilike… Danas sam izbacio lan kabl i probao igru i radi…

“Sjajno” sve ukupno vreme na live-u koje sam proveo je mozda,3 puta po pola sata(u citavoj X360 game-ing karijeri, bas mene da pogodi novi update. ._.
Life Sux
:smiley:

Ako idete na live, obidjite bar jednom dnevno forum :slight_smile:

Inace imam samo jednu XGD3 igricu i nisam je igrao par dana vec ali sam sinoc i danas igrao fifu na live-u, jel flagovana konzola i kako mogu da izvalim da li je flagovana? :c