Darksiders III

Ma jesam, samo se niceg ne secam. Cak se ne secam ni zasto sam stao, samo se secam da mi bilo dosadno. I da mi je bio bedak sto mi bilo dosadno.

Sto, jel dvojka imala napredniji sistem borbe od ovog klipa sto preuranjeno i nepotrebno kritikujemo?

2 Likes

Au! Pa vise mi se ovo igra! :smiley:

Bice toga i ovde, pricali su o tome u gore postavljenom klipu. :smiley: A i to je jedno od stvari koji cine ovu igru, ne mogu to da ukinu. :smiley: A i neko rece gore kako je prekinuo da igra dvojku zato sto ne voli open world igre gde mora da lovi, kraftuje i sl… I to je bas fora u ovoj igri sto - hvala bogu - toga nema jer i ja mrzim taj lov i ribolov da bi kraftovao slot za municiju za dodatna dva metka. Ovde jedino sto je bilo je da zrtvujes oruzja koja ti ne trebaju sa odredjenim sposobnostima (vatra, led i sl.) i od 4 razlicite “vrste” oruzja kreiras jedno sa mocima i sposobnostima koje tebi najvise odgovaraju (critical hit, ice damage, fire damage i tako dalje) sto je super stvar. :smiley: Nema lov na nikakvu divljac u tom smislu. :smile:

Nisi human, svega mi…

Citam sad da Joe Madureira ne ucestvuje – hmmm. Pomalo zabrinjavajuce. Nadam se da su concept artisti u stanju da iskopiraju njegov upecatljivi vizuelni dizajn.

Sto vise lobanja, rogova i macheva, glave velicine oraha, ramena ko lubenice, itd.

Dizajn ove zene mi je dosta slab – genericki,cak. Siljati armor, sfericne sise, stikle od 15cm. Dajte nesto zanimljivije. Nadam se da nije finalna verzija.

1 Like

Ono sto mene i dalje cudi je da ni ms ni sony nisu otkupili studio i prava za igru… Bila bi ovo zesca ekskluziva…

Iako jako volim serijal (vidi avatara), ne bih se bas slozio. Iako su igre (vecinom) dobre, nikad nisu pokupile ocenu vecu od 7.5. Igra nimalo nije originalna sem mozda price.

Pa ne vidim zasto bi Sony ili MS otkupio ovo kao ekskluzivu.

Nije bas ni da su sve ekskluzive u rangu za 10… Ali.igra ima poveci broj igraca, a i kao ekskluziva bi sigurno jos vise napredovala… Ali dobro, bitno je da izlazi trojka :slight_smile:

1 Like

Mogu da zamislim samo koliko su se ljudi skenjali kad im je saopsteno da ih niko nije kupio na aukciji. Bedak. Ali bas mi je drago zbog ovog, igra ima dusu, bre ljudi. :smiley:

Potpuno je nebitno u koliko se primeraka ekskluzive prodaju, jer formiraju neopipljivu vrednost brenda. U trzisnoj trci pobedjjuju cesto onzole koje imaju slabiji hardver a jace ekskluzive.

I MS i Sony zaradjuju na prodajji multiplejer pretplata i kojecega, rojalti takse za svaku igru koja se proda za njihovu platformu i njihovo poslovanje ne zavisi striktno od prodaje eskluziva, ali su one stub platforme, nesto na cemu pociva identitet platforme, prema cemu ce je kupci vrednovati i kljucni diferencijator koji ce ih privuci platformi.

Njima jeste, Soniju nije. Ne mora da donosi ogroman profit, ali je svakako potrebno da budu profitabilni, da ne gube pare na ekskuzivama, ali to nije njihova primarna uloga, vec da guraju prodaju platforme. Soni to shvata, MS ne.

Evo ti primer. Ja kupim PS4 jer volim ekskluzive. Moj prijatelj ne voli ekskluzive, ali oce neku konzolu. Ja mu objasnim sv kako radi na Sony-ju, gamesharing, kako da prodje jeftinije, rezultat je da on kupi PS4 a nikada u zivotu nece kupiti ekskluzivu.

Gomila ljudi po komentarima na forumima nece da kupi vise Xbox jer ima iste igre kao i PC. Ogroman fail Microsofta.

Bilo bi super da puste neki demo, kao i to da pokazu druga oruzja osim bica… Bic mi je bas nekako dosadan…

Ovo na ledjima sto ima mi deluje bas super, a bic bi stavio za neko secondary oruzje.

5 Likes

:open_mouth: :scream::heart:

Taman sam na kraju Darkiders 2, pa da se nastavi saga kada izadje treci deo :slight_smile: