Darksiders III

Jel ovo samo meni izgleda bezveze…Mrshavo nekako forhend,bekhend i ciganski tocak…Ma makljaza je pa daj shta dash, toga nikad dosta…

Ovo je pre-alpha i nedostaju mnoge stvari, kao sto je naprimer sekundarno oruzije, pistolj za dalekometne stvari, mapa na UI, koriscenje magije i jos mnogo toga. Treba sacekati da izbace sve u punom vidu, ali meni svejedno je i ovako jako lepo i budi nostalgiju za prethodna dva dela. Jos ako dodamo da sada se koristi i bic kao oruzije (joj Castlevannia se javlja u pozadini :slight_smile: ), moze biti samo jos bolje :slight_smile:

Meni lepo izgleda, jedino njeno kretanje malo da bude dinamicnije, nesto poput Ubisoftovih igara, i to bi bio pogodak. Ali tesko da ce to da se desi. Naravno da svima “meh” izgleda kad su svi navikli na igre poput Uncharted-a, Horizon ZD i sl. Meni je ok, sta znam. Ista mehanika kao u prethodnim delovima, u sustini sta smo trazili, to smo dobili.

Izgleda i više nego ok za jedan pre-alpha gameplay, ali moraće još dosta da porade na igri da bi to bilo na nivou prvog i drugog dela.

Ovaj deo ce biti radjen u UE4, a ne kao predhodni delovi u nekom od “homemade” engine-a.

Kod Marka gts sam uspeo da iskorenim reč “Oružije”, još i kod tebe Zorulee and my mission is complete.
Inače sam prvi deo “progutao” u cugu dok sam drugi zabatalio posle sat vremena, suviše mi je bio “otvoren”.
Ne volim suviše “otvorene” igre, jer me to asocira na beskonačno lutanje, loot-ovanje i berbu pečurki i cvetića…
Dranje kože sa zečeva i vožnju automobila 35 kilometara. Daj ti meni linearno i sve ok.

Prvenstveno mi gameplay deluje… zastarelo. Ovakve igre smo igrali pre 5-10 godina i bili srecni, sada mislim da bi mi bilo dosadno posle pola sata.

Bilo mi dosadno i ovaj klip da gledam.

2 Likes

Meni izgleda odlicno. Doduse, kad bi napravili Zumu a umesto zabe stavili War-a i nazvali je darksiders ballpop ja bi rekao da je odlicno :grinning_face_with_smiling_eyes:

Nije lose, pogotovo ako pogledamo da ima jako malo igara na ovoj gen. ovog zanra (citaj - hack and slash) . I to ako ima su neki remasteri iz prosle generacije. Cak i novi GOW barem po onom vidjenom traileru nece vise biti hack and slash zanr.

Ok je, fino izgleda, kosa od poison ivy malo prkosi zakonima fizike i manji monstrumi nemaju healthbar ali to ce verujem da isprave. Bos mi ima neki Dark Souls vajb, mada je dosta laksi i predvidljiviji.

Knack mi je isto bio rudimentaran pa sam ipak uzivao u njemu. Nije problem u tome sto nema silne magije, kompleksne mehanike, milion cut scena. Cak me te dubioze pocinju nervirati i odbijati u i igrama. Daj nesto prosto i linearno, ali izazovno. Sve je u tajmingu i estetici.

Neko je postavio razliku izmedju DS2 borbe koja izgleda 100x brze i dinamincije? Ne znam koliko je u skladu sa prethodnim DS jer ih nisam igrao mnogo.

To je deo dizajna da je kosa uvek zabacena unazad.

Graficki lepo izgleda, a i super je dizajn ovog gresnog bossa. Ali kombat stvarno deluje bzvz, cini se kao da uvek masi ovim bicem. I da, problem je i kamera, bolje da je malo podignuta vise na gore u borbi.

Ovde se mogu cuti impresije igre, kao i vest da su bitnij clanovi razvojnog tima prva dela, deo tima i ove igre:

2 Likes

Prica je izmedju prvog i drugog dela ili posle drugog dela? Posto ako je posle drugog dela, morace dosta toga da objasne… Imaju oni dovoljno vremena da poprave sve, samo je ovaj bic dosadan za sve pare…

Bic mi deluje kao da nije zavrsen do kraja, kao da je osnova na kojoj ce jos raditi da bi liceo na nesto.Prica je koliko kapiram uporedo, video si da je war zarobljen i dalje na traileru.

Opet, su malo preterali :smiley: U dvojci ides na zemlju i nista tamo nije izgledalo kao ova zemlja iz trojke…

Pa hebiga, dvojka je se desavala u Zemunu, a ovo je vise Zvezdara koliko vidim, ima razlika sta ces :smiley:.

Videcemo… E3 ce biti zabavan, jos ako igru pokazu na scorpio, bice super…

Da se razumemo, daleko od toga da bih hteo nekakve jrpg komplikacije.

Daj samo neki mali twist u osnovnoj borbi, ko npr usporenje vremena kod Bajonete kad uspesno izbegnes napad, ili dopunjavanje zdravlja napadom kod Bloodbornea, ma cak i smenjivanje oruzja za razlicite protivnike ko kod Horizona… tako nesto. Da obicnoj borbi da dozu taktike.

Ovo gde uperis pogled u beshtiju i samo drndas jedno dugme dok ne padne, plasim se da nije vise dovoljno.

Haha, gledam opet klip, cak i onaj momenat gde napravi pun kolut unapred kad se popne uz zid, tako je nekako 90s gaming. :smiley: Mozda bas na to i ciljaju.

Vidi se da nisi igrao dvojku :smile:

Ako sam dobro shvatio, trojka se desava paralelno sa dvojkom. Samo na drugom kraju sveta (drugoj planeti?)

Desava se radnja na Zemlji, paralelno sa dvojkom. A pominju kao i da se radnja u ovom delu i u drugom delu desava pre radnje prvog dela jer je War zarobljen u lancima.

https://m.youtube.com/watch?v=-SHewXulBF8
Razjasnjenje…