Darksiders III

Dovraga i ti i tvoj fino sročeni tekst… Sad će da padne još jedan remaster na XO :unamused:

Meni su oba dela legla odlicno, Cak ne bih mogao odabrati koji mi je omiljeniji. Uglavnom, odlicna vest jer posle one THQ rasprodaje nisam polagao nade u punokrvni nastavak.

1 Like

Imao si za 15$ humble thq bundle za ps4. Jedno osam-devet igara including oba remastera. Ali sta ces kaci slepac :grinning_face_with_smiling_eyes:

Dizajn te zene mi se ne svidja mnogo, moram da kazem. A taj njen bich je toliko slican Ivy-nom iz Soul Calibura da zalazi u plagijarizam.

Kad?! :cry:

Hoće to mene hihihi

Pusteno u BC i.oba dela rade perfektno… Tako da nema potrebe na boxu da rade remaster…

Znaš me… Remaster ili ništa! :unamused:

Darksiders Fury’s Collection - War and Death

Oba remastera na XO za 20$! Wiiiiiiiii

@Milan89SD

Kupuj i baci se na igranje :smiley:

Kupuj i vraćaj se na Diabla hahahah

Not cool…

E to sam video i na Ps store-u veceras i mislim da ponuda vazi par dana samo.

Kasno video i nije mi dobro, samo da ne zaglave sa izbacivanjem. Oba dela sam presao sa takvim zadovoljstvom, mada mi je prvi nesto bolji.
Ovo jedva cekam.

Narode ,da li postoji neki remaster za PS4 ?

Ima na UK za 15.99 funti, oba dela u komletu. Ja sam propustio bundle gde je bilo jeftinije i sad mi zao.

https://store.playstation.com/#!/en-gb/games/darksiders-fury’s-collection-war-and-death/cid=EP4389-CUSA05275_00-DSFURYSBUNDLEEU1

Da li ima negde u Srbiji ,ali u fizickom izdanju ?

Srbija i snizenja???

Hahaha da ,zvuci neverovatno :smiley:

Evo ga Gameplay:

1 Like

Izgleda da kamera i nije baš najbolje pozicionirana u delovima kada je fajt…

Kako ce se ovo igrati sa zadovoljstvom. Jedva cekam.

Kamera je sasvim ok, samo je lik konstantno iskljucivao i ukljucivao lock na metu, pa je izgledao kao da trza, a nije tako. Vidi se da je sve ok kod boss bitke.