Darksiders II

[SIZE=“4”]Darksiders 2[/SIZE]

Datum izlaska : Jun 2012
Platforme : Xbox 360,PS3 i PC
Zanr : Akciona igra
Izdavac : THQ
Razvojni tim : Vigil Games

Darksiders II follows the exploits of Death, one of the four horsemen of the Apocalypse, in a weaving tale that runs parallel to the events in the original Darksiders game. This epic journey propels Death through various light and dark realms as he tries to redeem his brother War, the horseman who was blamed for prematurely starting the Apocalypse in Darksiders.

Featuring a dramatically larger world, full weapon and armor upgrade systems as well as bigger and more challenging dungeons and vast array of new enemies and bosses, Darksiders II strives to improve on every aspect of the original hit.

Za sada je izbacena samo jedna slika…i to slika glavnog lika iz igre…Gameplay video i Screenshotovi za 5 dana :wink:

BREAKING!
trailer!

https://youtu.be/RQEQ0vkxMFE

e jbg morao sam ovaj da pogledam :smiley:

EDIT: odo na FB, full length trailer tamo navodno :smiley:

ma nema ja vec gledao…

O men,this is fcking AWESOME! Death izgleda mnogo ‘‘strasnije’’ od Wara i ozbiljnije,i jeebeno EXTRA!
Sry za psovanje…morao sam,igra ce da pokida!!!

Ovaj glavni lik mi lici malo na onog iz Splatterhouse-a :woot:

Slazem se u potpunosti s tobom. Al bas su isti samo onaj iz Splatterhouse-a je na amfitaminima :slight_smile:

Mene bas i ne podseca,samo po masci,ostalo se razlikuje.

Hahaha,tu su negde,ovaj drugi je na MDMA :emoticon-0100-smile

Meni je war malo orginalnije odradnje, ovaj lik izgleda kao sablasni kosac nema ni oklop.
Nesvidja mi se kako je dizajniran, trebalo bi da ima neki oklop ane da je go do pojasa, ipak je on jahac apokalipse a ne kecer iz wwf-a :frowning:

Mehhh… Takodje se slazem da je WAR bio originalniji,medjutim treba ipak sacekati i videti,moram ovih dana jos jednom preci keca,po meni svakako najbolja Action(H&S) igra :wink:

upravo sam gledao EXTENDED TRAILER :smiley:

DEATH WILL BE OUR SAVIOR…

Welcome to Facebook - Log In, Sign Up or Learn More

DEATH WILL BE OUR SAVIOR…

Zvucis ko neki dark metalac :smiley: :rock:

bre to su oni rekli ne ja :smiley:

ja sam to postavio u darksiders temi jos pre godinu dana i da tacno je, ovo je njihov artwork

Nisam video xD

kacio sam i ja vec sliku u drugoj temi tj ARTICLE-u, evo ponovo svih horseman-a

levo WAR, desno PESTILENCE (rename u STRIFE), u sredini DEATH gore FAMINE (koju su prekrstili u FURY iz ne znam kog razloga)

prvi screenshotovi

2 scythe,the game will rock,hvala Studio,cudi me da nije predator postavio :smiley:

he ain’t that fast :smiley: (a sada tihim dubokim glasom kao kada Bruce Wayne kaze I’M BATMAN ja kazem I’M FLASH :smiley: :smiley: :smiley: :D)