Darksiders II

Procitao sam negde mozda i ovde da ako ne prodaju u tirazu jednakom ili vecem od prvog darksidersa ,nece vise praviti nastavke jer im se ne isplati

Da to je istina,ali cisto sumnjam da ce se to desiti…

Naravno svi bi voleli ali tesko ,to sam i ja rekao

Meni se zapravo vise svidja Death nego war.
Nekako kad god vidim War pomislim na World of warcraft…
Bolje bi izgledalo da Death ima neku masku kao lobanja ili tako nesto, jer ipak Death je kostur u mantilu…
Malo mi je glupo sto se D2 dogadja u isto vreme kao i prvi umesto da je nastavak. Ako planiraju da naprave svaku igru za svakog jahaca… Onda ce Darksiders 5 biti nastavak prvom delu…

Gledao sam screenshots za Darksiders 2 i primetio sam jedan mali detalj.


Ima drugaciji “armor” na tim slikama.
Ne znam da li to ista znaci,mislio sam da ce Death mozda imati Abyss armor kao sto je imao i War. Ali sumnjam da je to neki od ova dva armor-a na ovim slikama.

Edit:
Video sam posle i ovu sliku

Na ovoj slici ima neke drugacije cizme nego na drugim slikama.
Sto znaci da ce mozda delovi njegovog armor-a moci da se menjaju(gloves,chest,boots…)
Znam da je ovo mali detalj igre,ali ima tako malo informacija a igra mi se igra odmah :smiley:

koliko ja vidim i nema armor na slikama, samo ima onaj plavi tatoo gore na ramenu i ogrtac neki kao, na donjoj slici ti se cini da mozda ima armor ali to je kosturska glava sa kolena. Ono sto ima na rukama je drugacije, ali ko zna kako se napreduje tokom igre i sta se sve dobija

Pogledaj mu rukavice,cizme (sto sam stavio na edit) i sad sam primetio da na ovoj slici sto je na edit ima i drugaciji “armor” oko struka.
I ima sal na prvoj slici :P.
Najveci detalj sto sam primetio je ove “kosturske” rukavice.

pa da najverovatnije ce biti neki upgrade sistem za armor ili sta vec… ili kroz sam leveling, videcemo vec

[SIZE=4]Darksiders 2 video shows “God”-like combat skill[/SIZE]

He may be named “Death,” and the last Darksiders game may have starred “War,” but the first combat gameplay from Darksiders 2 certainly reminds us of another mythological god of war. Watch as Death wields his “dual scythes,” juggling opponents and pulverizing them in the process! It’s almost as if he’s got dual blades … attached with chains to his arms … okay, it’s basically like the combat in the God of War series. There – we said it. Head over to Game Informer and take a peek for yourself!

Darksider 2 će imati loot koji će mijenjati i statse i fizički izgled lika:

www.GameInformer.com

Jel 1 bolji od God of War 3, ako su uopste slicne igre?

pomesane su, ali ni u snu nije bolji od GOW 3

iako sam veliki sticenik i obozavatelj darksiders igre (vidi mog avatara), poredjivati ove dve igre je hmm, pa pogledaj screenshotove i proceni sam. kakva je razlika u grafici takva je razlika u svemu ostalom veruj mi, iako je darksiders fantasticna igra

E ovo je mocna igra, presao sam je dva puta na PCu i planiram jos jednom kad dodjem do XBOXa. Mnogo mi se svidela, sigurno jedan od najboljih hack n slash igara koje sam igrao, iako sam malo imao problema sa grafikom, posto mi komp nije toliko jak. Svi su govorili da je prica slaba, ali meni se bas svidela! :smiley:

Stvarno svaka ti cast ako si je presao,ti si prvi i jedini ko ju je presao :emoticon-0100-smile.Salu na stranu,pa ljudino igra jos nije niti izasla ;),verovatno si mislio na prvi deo.

P.S. Takodjer ljubitelj Darksidersa i igra je odlicna :da:.Ali te dve igre nemogu nikako uporedjivati,jer za mene realno GOW 3 je jede za dorucak !W!

Znas sta drugacije je kada je nesto multiplatform i kada je nesto exkluziva :slight_smile:
Plus je drugacije kada imas dl dvd ikad si ogranicen ili kada imas BR disk kapaciteta od 50GB kao sto je recimo god of war 3 najveca igra u istoriji video igara :smiley:
Zauzima 43.1 gb iso
bar ono sto ima na netu, mada sam ja svojevremeno dok sam posedovao ps3 sve igrao orginal igre na njemu.

ako imas disk kapaciteta 50gb, onda te boli uvo mozes i raw material da stavis na disk. ako imas disk od 8.5gb onda kompresujes fajlove. tako da ono, da je GOW3 multiplatform, na ps3 bi zauzimao koliko zauzima na jednom disku dok bi za xbox bio mozda na dva tri…

Mislio sam na prvi deo, izvinjavam se xD

Pazi iskreno ja sam prvi put presao gow3 za 7 sati na hard (posto je to dostupno od najteze na pocetku) ali, puno su dali na texture i na grafiku!Mada meni to nikada nije bio prioritet u igrama, jednostavno sam zbog te igre kupio ps3 i to je to :slight_smile:
Darksiders i nier su mi najbolji hack and slashovi na boxu, gaiden je super ali kamera je jako losa u toj igri i zato sam je presao samo jednom, dmc4 mi je razocaravajuc u nekim segmentima je kao da su ga studenti radili, ipak je trojak najjaci hardcore deo a prvi ima najbolju pricu ikada, inace nisam preterano zadovoljan his igrama na next genu, nadam se da ce kapkom najaviti tu onimushu konacno vec jednom.

Ne znam za vas,ali meni su Darksidersi na PC-ju bolji nego GOW3… :smiley: