Da li ste zadovoljni sa RGH?

Pozdrav svima! Posto planiram da uradim RGH, zeleo bih da napisete svoje misljenje o tome, jer kako sam citao postove, meni to izgleda skroz komplikovano. Uostalom da li je koriscenje i prebacivanje igara na Xbox jednostavno , da li radi svaka nova igra itd…Hvala vam unapred.

U odnosu na rezanje igara i cenu diskova, pucanje diskova, losih rezova jeste jednostavnije… Sve ces dobiti detaljno, a imas i gomilu videa koji pokazuju sta se i kako radi… U ostalom, sada imas i online play, tako da ako ne volis da dajes pare(diskove, live, ms bodove), RGH je kao stvoren za tebe…

Uradi RGH pogotovo sada kada imas system link prikljucis se igras sa drugima.A za igrice imas tutorijal pa pogledaj tamo ja sam uspeo lako.

Znaci nema nikakvih frka, npr. kad izadje neka nova igra, npr kao sto je sa bio far cry,black ops2… samo jednostavno skines i prebacis u te foldere i to je to? I da online play, mislis mogu bilo koju igru bez gold-a da igram online??

Nije komplikovao(“nema nikakvih frka”) kao sto po postovima izgleda.
Uzmi postove oko rezanja igara, LT-a… i isto ce ti izgledati komplikovano, ako se prvi puta susreces sa time.

Milan ti je lepo odgvorio.

da prvi put se susrecem sa RGH-om i izgleda mi skroz kompikovano. Mene najvise interesuje misljenje ostalih korisnika koji su vec uradili, da li njima funkcionise normalno, da nema nikakvih zamrzavanja konzole, ili bilo kakvih frka oko prebacivanja igara na xbox…
Imam konzolu Elite od 120 GB. a prosle nedelje sam stvaio novi dash 2.0.162 . Jel je moguce da se stavi RGH?

Idealno resenje je RGH ako te ne interesuje live,skines igru ekstraktujes je stavis na HDD i igras +xbox live igre i sve to besplatno…naravno kada platis da ti neko uradi RGH…krajnje jednostavna upotreba kada se naviknes.Pregledaj malo postove pa sam vidi sta i kako dalje.I radi svaka igra koja izadje i koja je izasla do sada…:happy

To je fat konzola. Ako si stavio novi dash, zaboravi za sada RGH, ne moze!

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Extra,hvala vam. Uradicu svakako, ali hocu da nadjem nekog ko ce normalno i bezbedno uraditi. Korisnik koji je stavio da radi extra jeftino za 45 evrica itd…da li znate odakel je,sa kog mesta??? Posto ako je moguce odnecu konzolu,da ne saljem postom.

Procitaj moj predhodni post.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Korisnik M007P je u pitanju.

Evo ti ga covek, a nisam siguran za cenu…

:frowning: znaci za sad ne moze…hvala na svim informacijama

Kontam, ali me interesuje odakle je, posto ja sam iz novog sada. Pa reko, ako je vec neko kod njega uradio RGH onda zna

Iz Smedereva, posaljes mu postom, on ti postom vrati…

RGH ti je kao karta “Joker”,menja sve.Za nas u Srbiji a sire,posle male investicije(ugradnje cipa),gde nam je platezna moc jako slaba.otvara u potpunosti sve mogucnosti konzole,nema bacanja para na kupovinu live pretplatnih kartica,poena,kupovine originalnih igrica ili ako igras pirate,a imas samo flashovan drive,pa moras kupovati discove,rezati piratske igre…RGH ti pojednostavljuje sve te stvari.Nema rezanja igrica(sem ako ti ne zelis),igranje XBLA naslova(koji bi se inace kupovali,da nemas RGH),skidanje i igranje potpuno besplatno DLC i svakakvih dodataka za tvoje omiljene igre,ubacivanje emulatora za stare konzole(nes,sega,mame) i od skoro igranje igrica u multyplayer-u,plus jos puno pogodnosti koje dobijas sa ovom RGH pricom.Ja jednostavno ne bih sebe mogao zamisliti bez RGH.Tako da nemas tu sta puno da razmisljas,sakupi pare pa pravo kod nekog majsora,odradi RGH i igraj se bez brige do kraja zivotnog veka tvog xbox!:slight_smile:

Onda cemo postom postali. Daleko je. :slight_smile: hvalami Svima!

Hvala ti! uradicu svakako kad moze,jer jedan korisnik je rekao, da na trenutni dashboard 2.0.162 ne moze da se stavi RGH.

Cekamo DGX v1.0P za rgh na phat konzolama. Na njihovom sajtu pise da ce izaci za nekoliko nedelja. (“The current DGX v1.0S only works with slim consoles - the DGX v1.0P (Phat) is coming in the next couple of weeks.”)

Da pitam nesto,da ne bih otavarao novu temu,moze li mi neko jasnije objasniti kako se to moze igrati online sa RGH konzolom

Preko LiNK-a

Posto je ovo sturo objasnjenje, malo da ti prosirim odgovor :slight_smile: Preko linka je ko da kazes preko neta jbg :slight_smile:

Dakle, u sastavu novog FSD-a postoji modul zvani LiNK. Njegov nacin rada se svodi na to da kada si u igri i udjes u system link deo za multiplejer, preko guide dugmeta pozivas onaj meni sto i inace izlazi ali sad stoji i system link opcija, ona ti omogucava da udjes u neku od soba i samim tim te povezuje sa ostalima koji koriste LiNK (princip slican VPN-u odnosno slicno Hamachi-u na PC-u). LiNK dakle folira da si u lokalnoj mrezi sa ostalim boxovima. Nakon toga u samoj igri se kacis na igrace i igrate zajedno. Halo 4 recimo odlicno radi, ponekad bude i po 15-ak ljudi odjednom i nema laga nema greske. Da bi LiNK pravilno radio, potrebno je da na ruteru ukljucis upnp ili da forwardujes portove koje link koristi ili mozda i obe ove stvari ili ko zna sta jos, nekome upali iz prve nekome ne, generalno meni uspelo iz prve. Kad si podesio mrezu lepo, bitno je i da uvek imas aktuelni TU za igru. Ako ga ne skines preko FSD-a direktno mozes i na sajtu xbuc.net. Ako ti nesto nije jasno, precesljaj temu za link ovde na forumu.