Da li je ikako moguće kupiti Xbox Game Pass za PC u Srbiji?

Pozdrav ljudi, interesuje me da li postoji mogucnost kupovine Xbox Game Pass-a u Srbiji hteo sam da kupim zbog nove Forze Horizon 5, ali vidim da pise da nije dozvoljeno u Srbiji pa interesuje me da li postoji neki drugi nacin ili neki trik da se to zaobidje. Hvala unapred na odgovorima.

1 Like

Sledi upustvo iz prvog posta .
ili ako te mrzi da s bakćeš sa tim potrazi oglase na kupujem prodajem
Xbox gamepass ultimate prodaja

Okey jos jedno pitanje posto planiram da igram multiplayer da li cu imati problema sa pingom ako stavim US region ?

Ne uopšte, samo pazi koji region stavljas zbog kupovine igrica.
Ovde skoro svi imaju argentinski, turski ili indijski account. Jer su neke igre maltene za džabe kao i gamepass…
Sad mislim da je bila akcija na Indiji store 8 meseci gamepass-a za nekih 900 dinara …

Uredu hvala vam puno na pomoci verovatno cu napraviti onda Indijski nalog pa cu giftovati sebi na UK nalog

Ne može!
Isčitaj temu prvi post u Argentini.
Mora se sve podudarati, ne možeš sa jednog regiona slati gift na drugi itd.
Sve mora ići preko VPN .

aham dobro jeste propustio sam to procitacu lepo ceo post pa cu uraditi korak po korak

Uradio sam sve sto treba za VPN i za region ali imam problem sto ne mogu da giftam PC game pass iz nekog razloga…
edit: Video sam da mogu da uzmem Ultimate on sadrzi game pass za PC

Takodje primetio sam da moze samo da se gifta na 3 meseca iz nekog razloga ne postoji opcija da se gifta na mesec

E to ne znam stvarno, store koristim samo za kupovinu igrica, a gamepass ultimate sam uzeo na akciji 15 meseci odjednom za 6000 je bilo .
Mislim da imaš sada na KP i jeftinije.
E sad imaš i varijantu konvertovanja golda u ultimate.
Potrazi na forumu imaš temu o tome .