Cyberpunk 2077

Baš kul. Cdpr izbacio build planner.

1 Like

Super fora li cemu sluzi? Ja sam pipkao, cackao i ok… to je to

Ima ljudi koji ozbiljno shvataju pravljenje raznoraznih buildova. Kontam da je za nas ostale tj. generalnu publiku manje interesantno. :man_shrugging:

U pitanju je ovaj tip gejmera : :grin:

3 Likes
1 Like

Čujem da CDPR nije dozvolio nikome da kači svoj gameplay materijal, već su svi morali da koriste materijal koji im je prosleđen…

Ponovo nešto ozbiljno smrdi, kao onomad kad nisu dozvolili da se radi recenzija konzolne verzije.

1 Like

Da ali su ocene 9 ili 10, ja za sada nisam naišao na manje ocene… tako da možda bude i super

1 Like

Vec su dovoljno sredili igru,ovo je samo DLC koji je josmalo bolje ispeglan. Ne moze da bude lose.

1 Like

Pa ovaj gore u videu kaže da su im dozvolili samo screenshots da koriste.

Recenzije su bile dobre i kad je originalna igra izašla tako da to ništa ne mora da znači. Ali zaista sumnjam da bi dozvolili sebi opet takav shitshow.
A i ovi koji su igrali ranije što sam ih slušao su generalno svi zadovoljni, tako da kontam da je dobro.

1 Like

Izasao je update 2.0 jos mi je novo,smara me sve su premestili. Pa ne mogu bas da se snadjem sa svim stvarima ali ok. Ajde videcu kako ide. Cekam dlc sledece nedelje. Pod uslovom da ga puste kako valja.

1 Like

Jos nisu resili onaj bug da smo kupili igru i ne pokazuje da imamo dlc. Nego mi nudi da ponovo kupim… jos cu morati da im pisem… videcu kada izadje zvanicno.

Inace presao sam je ponovo sada sa 2.0 update. Pa ok, nisam video neka cuda. Cak naprotiv. Zabola mi je igra 2-3x i morao sam da je gasim i na last save…

A jedino ko nije presao do sada. Ja sam 2x presao i oba puta sam isto birao. Prosto tako zelim…

Edit:
Da li je neko skinuo DLC?

@marko_gts nema pre-load na ps5.

1 Like

Oko crafting sistema, jel se treba previse opterecivati? Iskreno ne volim bas previse da igram gde treba da se crafta nesto i vija, zato sam witchera zaobisao

Ne moras. Tesko smaranje. Ja nisam napravio nista!

Ne znam ima li neko ovde dovoljno jaku masinu, al kad vidim snimke kako izgleda igra s full path raytracingom, da imam neku bestiju sigurno bih opet sve odigrao samo da uzivam u realisticnom osvetljenju!

Prelepo.

2 Likes