Cyberpunk 2077

Imam opciju da kupim jeftino Cyberpunk na dvd-u ali pise da je za Xbox One. Hoce li mi automatski skinuti azuriranja za Xbox Series X? Pretpostavljam da bi trebalo ali da pitam za svaki slucaj.

Hoce, besplatan je next gen upgrade.

1 Like

Hvala

2 Likes

Jak feature do moga, ne važi za sve igre, naprotiv.

Sony nije dao ni toliko,za sve ekskluzive igre doplata za jaču konzolu

2 Likes

Ko je pominjao Sony? Si dobro? Ne sećam se da su se ikada hvalili sMaRt DeLiVeRy-em koji ipak nije kao što Microsoft tvrdi da jeste…

Za koje ne važi?

Pa po tebi je bezveze kod ms jer je besplatno a bolje kod Sony jer se plaća

Hahahaha :rofl::rofl::rofl:
Aj ponovo, ko je pominjao Sony? Jel vest o Microsoft-ovom famoznom Smart Delivery-u? Jeste. Jel upućena kritika da taj isti feature nije baš kao što je predstavljen na papiru? Jeste. U čemu je onda problem?

P.S. Sony jesu smećari što naplaćuju upgrade svojih igara, to nikada nisam sporio, ali vest nije o Sony-u, već o Microsoft-ovom Smart Delivery-u.

Jel sada jasnije?

Ne podržavaju samo 3rd party igre kojima je isključivo njihov stidio rešio da naplaćuje obe verzije. Sve ekskluzive i neke igre van MS-a podržavaju tu opciju. Ni za jednu igru do sada nisam morao da doplaćujem za SX verziju ako sam imao xbox One verziju igre.

1 Like

Ja sam jedino imao problem sa Warhammer igrama kada je upgrade u pitanju. Oni su definitivno najveći klošari u gaming svetu. Sve ostale igre su mi imale free upgrade.

Zna se ko je kjustomer frendli a ko jajara,stavio sam listu da bi i drugi znali koje igre pored gore navedene imaju opciju nadogradnje a ne da bi ti komentarisao šta je bljak a šta valja

Čemu onda služi forum? Ne sme da se diskutuje ni o čemu, deli mišljenje, kritika? Sjajno. Jednoumlje na ², slučajno neko da ne misli svojom glavom :rofl:

2 Likes
2 Likes

Bas sam u punom gasu prelaska sada. Taman da izbace taj update i uskoro DLC

1 Like

Razmišljao sam da pređem ponovo celu base igru iz početka kad izbace 2.0 update, ali ne ide.
Ima previše dobrih igara koje još nisam igrao, a Phantom Liberty će u svakom slučaju pružiti priliku da se iskusi sve što dodaju u 2.0 update-u.

Ako im je verovati ovaj put da će izbaciti sve što je najavljeno, i ne žuri ti se, sačekaj još koji dan pa nastavi. Najavljene promene će biti baš dobrodošle, i deluje kao da će igra konačno dati dobar deo onoga što je obećano na početku. Ovo kažem kao neko ko je prešao igru u skoro 80 sati prošle godine :smiley:

3 Likes

Posto imam realno malo vremena za igrice i sporo igram necu ja skoro uspeti da predjem. Izbacice oni i DLC necu ja preci osnovni. Verujem da ce 2.0 u narednih 5dana. Da ga spreme za izlzak DLC

7 Likes

Odlicno izgleda, ne znam jel plus sto ga nikad nisam igrao duze od 5h pa da pocnem sve iz pocetka