Cyberpunk 2077

Rekoh ti - proveri instrukcije. I ja sam se mucio, nisu bas nesto objasnili najbolje taj deo tutoriala.

2 Likes
1 Like

To je neki buduci nastavak? Ili ovaj dlc koji izlazi?
Za neki nastavak je sasvim logicno. Ta igra nece izaci jos 5god sigurno.

Za ovo sad imaju onaj svoj RED engine. I budući nastavci bi bili vjerovatno na njemu da nisu doživjeli debakl sacovim Cyberpunkom.

1 Like

Sledeća igra

1 Like

Upalio igru posle dosta vremena na seriji X odlično radi, čak sam iznenađen koliko su popravili bagove, videćemo šta će sve uraditi ovaj novi update koji treba da transformiše igru…









4 Likes

Taman cekam da izadje.DLC da bude zima lepo. I krecem sve od nule.

1 Like

To me jedino smatra što sve mora od 0 da se kreće jer nema new game +… Taman nabudžim opremu ajde sad sve ponovo…

Šta? Nija valjda da će morati ispočetka da se igra? Ne može samo ekspanzija da se obrne?

Zezas da mora tako? To je retardirano full.
Mene ne dotice previse, posto sam originalnu igricu presao na EU nalogu pa onda kupio US igricu i sada na US nemam nista. Kao da nikada nisam ni igrao. Teski smor.
Ali ajde taman kada krene lose vreme zima krece i moje vreme za igrice :grin:

Ja koliko sam shvatio Phantom Liberty se otključava u nekom momentu tokom main story. Ako imaš svoj sejv gdje si prešao main story može se uskočiti odmah u Phantom Liberty.

Nije da mora ali sam na dosta mesta čitao da igra se igra menja iz korena i da se to predlaže. Ali svako ko hoće da nastavi save može ali će trebati malo vremena da se sve namesti po novim sistemu…

1 Like

Ma ja svakako moram od nule. Zbog toga sto ne vuce save sa EU naloga.


Da ali je neko imao ovaj problem? :smiley:

1 Like

Igram upravo, uzivam u svakoj sekundi. Secate se da sam pricao kako ce vreme pokazati koliko je ovo dobra igra, izgleda da kvalitet traje i prepoznaje se bez obzira na sve. Jedna od najznacajnijih igara decenije, nadam se da ce trajati kao GTA5 :slight_smile:

1 Like

Ne verujem bas da ce biti GTA.
Moja prva i osnovna zamerka je prazno sve. Fali sadrzaja.

2 Likes

Cyberpunk poskupeo na 9999 ars na argentini. Idemooooo. :smile: bas sam mislio da ga uzmem i gledam danas. Kad ono nistaaa :joy:

Jeftiniji je na turskom storu, a druga stvar, pogledaj na netu kakve su cijene fizičkih kopija. Ja sam ju tako uzeo veoma povoljno. Izašlo me oko 10 ili 15 evra, ne sjećam se baš, fizička kopija za Xbox One ali ima igra smart delivery tj. kad staviš disk ono prepozna koju konzolu imaš i tu verziju skine tako da je meni skinula Series X verziju.

Biće to opet na popustu

Imam Series S.

Nisam hardcore gamer pa sam uzeo S. Pre sam bio ali na PC i prestao sam igrwti toliko posle srednje skole, jedno vreme sam igrao ps5 pa ga prodao dok je jos moglo da se proda za 700€ inevo skoro godinu dana sam na series s, ako odigram 3-4h nedeljno dobro je :sweat_smile::smile:

3 Likes