Crysis 2

Pih, meni demo zamrzne konzolu pri ucitavanju mape, i tako 4 puta zaredom :frowning:
Neki kazu da je do opterecenosti servera, drugi da je do slima i wirelessa, treci kazu da je do cachea. U svakom slucaju, probacu opet sutra, ali veceras sam se blago smorio…

meni se nije smrzavalo, ali nisam se dugo zadržao zbog CoDoidnosti u cyber oblandi. Zato je Bulletstorm spasao dan :smiley:

Radi bre normalno ja sam igrao dva puta danas nema tih problema kod mene, cekam ko debil da neko se javi za igranje kada nema nikoga.
Igra pravi preko 30 FPS radi savrseno tecno, i da dosta treba da si precizan na joyu za gadjanje.

Ja sam zadovoljan kako radi.
Jeste malko nezgodno u pochetq shto se kontrolera tiche, praksa je ipak praksa…
Evo ja igram pa ko hoce nek me add-uje, pa da prndzimo zajedno :slight_smile:

Meni na slimu nije bilo zamrzavanja, ali kad se konektuje jedno dva-tri puta me je diskonektovalo. Koristim ethernet, spor mi je wireless :smiley:

Probao opet jutros pred odlazak na posao, kad ono – radi! Prokletstvo. I tako krene deathmatch, a sat otkucava minute. Robotnjik je lepo rekao, ko futuristicki CoD. Sto meni sasvim odgovara, moram da kazem. Lepo izgleda, lepo radi, obecava. Engine deluje kao mesavina CoD i Killzonea. Sad mi se igra jos, ali daleko je kraj radnog vremena… nadam se da nece opet zamrzavati.

Ajde molim te prestani da ga uporedjujes sa svim redom…Pucacina ima svoj smek!Ja sam igrao i Crysis i Crysis Warhead i uopste nije kao CoD…

@Robotnjikov: “Kao futuristicki COD” goru odvalu nisam cuo!

Pucacina ima svoj smek mozda tebi. Svi smo igrali Crysis i Crysis Warhead i nekima je kao COD a nekima je nesto vise, nekima nesto manje. Ja ne vidim nikakvu razliku (osim graficke) izmedju par pucacina including Crysis. A sto se tice odvala, molim te ne teraj me da krenem da listam tvoje postove i trazim sta si ti sve nalupao. Svako ima pravo na svoje misljenje, iako to nekima deluje kao glupost.

Možda Crysis i Crysis Warhead nisu kao CoD jer ih nisam ni igrao, tako da ne znam.
Ono što sam juče probao u multiplayeru za Crysis 2 jeste, citiram sebe “CoDoidno” a ne “Kao futuristički COD” kako si ti napisao.
Videćemo na čega će ličiti single player kampanja ali multiplayer je premazan CoD-om.
Ako mi ovde već “lupamo”, čude me one stotine hiljada na stranim forumima koji kukaju da im je CoD uništio Crysis :smiley:

Mala ispravka - taj biser sam ja napisao… :smiley:
Ali zaista, niko nije uporedio prva dva Crysisa s CoD, ne znam odakle mu to.

EDIT: nego, da napisem i nesto korisno – procitah negde da moras da opremis granatu kako bi je bacio. Ako je ovo tacno, to je teski propust dizajnera. To je poslednji put uradio Doom 3, pobogu.

yep, mislim preko d-pada da se to radi i onda je zvizneš. uradio jednom i nikad više. Ako su već skidali Halo/CoD momente, trebali su i standard za granate da zadrže.

Vec neko vreme fantaziram o podcastu koji bi se zvao nesto tipa “sta ste pobogu mislili”, gde bih dovodio game dizajnere i pitao ih da objasne jasno i glasno zasto su donosili tako ocigledno morske odluke u raznim igrama – Itagakija bih pitao otkud mu ideja u NG2 da te boss ubije NAKON sto ga pobedis, FFXIII dizajnera bih pitao koju poentu ima pritiskanje “A to continue” kad tek ubacis disk, pre nego sto se uopste pojavi bilo kakva slika, RE5 tim bih gnjavio u vezi inventory sistema (izmedju ostalog), Kojimu bih pitao zasto je tokom cak 3 igre zadrzao onaj beskorisni pogled od gore, Segu bih pitao zasto su toliko dugo odbijali da naprave Sonica kakvog smo svi hteli… i tako dalje.

Ocigledno sam stava da japanci nemaju pojma. :smiley:
Ali eto, sad mozemo i dizajnera Crysisa 2 da priupitamo koja je logika opremanja granate, kad tad niko nece da je koristi.

Znam da se igram sa zivom vatrom jer si glavni admin ali strasno me nerviraju postovi tipa “ovo je iz ove igre ovo je iz one igre”,alo mi pricamo ovde o Crysisu kao posebnoj igri i treba da listamo dobre i lose strane,a ne da uporedjujemo…Napravi temu “Crysis vs COD” uporedjivanje igara i bice ok,tu necu ni da ulazim ali jednostavno nekim gamerima (kao sto sam ja) smeta to uporedjivanje jer izgubim osecaj dok igram tu igru misleci na sve one aspekte sto je ona kopirala iz drugih igara!

Kako moze da bude kao CoD,mislim na SP kampanju kad se u Crysisu pojavljuju bica iz svemira,ima nanosute,lome se drveca…Jednostavno za mene je Crysis podigao pucacinu na visi nivo…Bolja mi je od CoD-a 10x!

p.s. Zamolio bih te da mi izvadis moje odvale iz svih postova da vidimo to sta sam toliko lupao…

koliiko je veliki ovaj demo?

1.8 Gb

Mislio je na gameplay. Ja nisam igrao Crysis 2. Al sam zato presao oba predhodna Crysisa, i gameplay lici na COD 4. Pogotovo Warhead VS COD4.

Da iskazem svoje misljenje:
Ja sam veliki fan crysis-a i presao sam oba i mogu reci da me vise podseca na far cry nego na cod.Ali i to je veoma mala slicnost,jer poredim babe i zabe.Kada bi tako gledali i doom 3 je slicam kao cod,posto je fps pa zato mora da je kao cod.Ja mislim da crysis ima neki svoj smek kao sto je neko vec rekao,bas kao i cod ili far cry,i ne mogu da zamislim da neko da kaze da igra lici na cod,jednostavno ne vidim slicnost sem sto je pucacina iz prvog lica,mislim da nema niceg drugog zajednickog.Ali to je samo moje misljenje.

Opet ista stvar – juce uvece zakucava cela konzola, jutros radi. Znaci moracu da ustajem u 8am da bi igrao demo… eh zivote. :smiley:
To malo koliko sam igrao deluje malo plain vanilla, ali je super zabavno.

Alo ljudi jel znate vi sta je gameplay???

Odigrasmo juče Raša i ja nekoliko partija, zvali smo i Peđu, ali stalno se se neki likovi ubacivali umesto njega, tako da nismo uspeli da odigramo zajedno neku partiju. I mislim da sam provalio zašto se “onako” baca granata, zato što možeš kasnije da odključaš rocket launcher, a rocket launcher ne možeš da bacaš kao granatu. Očigledno ih je mrzelo da malo kompleksnije to naprave :smiley: