Crash Bandicoot N. Sane možda i na drugim platformama

Sony bi bio glup da ovo pusti.

Koliko se sjecam, vlasnik IP-a je Activision, tako da Sony nema puno udjela u odluci.

2 Likes

Plus remaster ne radi ND

To je samo pitanje novca i dogovora, nema nikakve veze sa tim ko poseduje IP.

Pa za sada se vodi kao PS4 eksluziva ali kao sto vidis, from time to time, se pojavi neki info, dtako da je vrlo moguce da je samo timed ekskluziva

Vrlo moguce da je to slucaj. Steta sto nisu transparentni sa takvim informacijama, nego se igraju dece sa curenjem informacija.

edit: Embargo na opise je takodje truo biznis :unamused:

Ovo je 1 dan pred izlazak igre:

1 Like

Ne prozivaj Milana,on je objektivan

Sta sam sad ja rekao?

2 Likes

Ne dirajte Milana. Ako voli xbox ne znači da ne igra PS.

Ma misli na mene, niko o Milanu nista nije rekao :blush:

Nebitno da li ga zovemo remake ili remaster. Meni vise smeta sto se nisu potrudili da omoguce 60fps tako da su Pro useri opet izvisili. Jis samo da procitam na Gafu da nema ni supersamplinga i ima da se ubijem sa svojih super-stabilnih 30fps. :smiley:

2 Likes

Pro useri imaju igru u true 4K. Ma da se slazem posto su rekli da ce biti na Pro-u u 60 fps + true 4K.

A post was merged into an existing topic: Crash Bandicoot N. Sane Trilogy | Better With Crashitude | PS4

O covece koja zavist NA usera ka EU kojima se ranije otkljucava igra. :smiley:

Kolko vidim po komentarima, igra je idealna mesavina ljubavi i bola. Danasnja deca jednostavno nisu navikla na neoprastajucu mehaniku ranih 3D platformi , a mi matori smo izgubili reflekse i ovo ce da bude preznojavanje i dilema da li koristiti D-pad ili analoge za perfektan tajming skokova.

Inace ne cudi prodajni uspeh u UK, tamo je kao i u celoj EU uostalom, Crash maltene popularan isto koliko i Mario. Ova igra ce da proizvede mnogo, mnogo bitersweet emocija i knedli u grlu.

1 Like

Ja bi pazario čisto zbog nostalgije… Najslađe bi mi bilo da odigram prvi deo. Remaster. Reboot…il’ šta je već…

1 Like

Igra na pro-u radi u 1440p, ni blizu true 4k.Neverovatno mi je da nisu uspeli true 4k ako vec radi u 30fps, igra izgleda prelepo ali ne preterano zahtevno.

Probana jutros pre posla na par minuta. Utisci pa kao da sam ponovo klinac i peglam ps1.

Jedino sto sam primetio malko duzi loading ali to je sve.

Sad jos da docekam 5 sati i da dodjem sa posla. :heart_eyes:

Loading bas smara, to jeste objektivno zamerka.

Sada sam video clanke. Ma lazovcine - Sony, rekli su da ce biti true 4K + 60 fps na Pro-u, ma da i ovako 1440p + checkerboard igra izgleda lepo.