CoD MW3 10.11.23

Cod MW 2, The only easy day… was yesterday misija.

Po uzoru na tu misiju uradjen je i Dark water u Cod MW II (2022)

1 Like

Uzeću igru samo zbog pesme u traileru :joy:…nekad na popustu :smiling_face_with_tear:

1 Like

Meni je ovo apsolutno sve isto kao MW2

Pa sve što je trebalo da bude u MW2 su sad ubacili ovde za 70 dolara otprilike.

3 Likes
2 Likes

Bukvalno ista igra kao mw2 samo nove mape

Nije ista skroz, kretanje je dosta brze, reakcija, agilnost samog vojnika je veca, mislim meni vise odgovara brzina iz MW2, ali zahtevi vecine su takvi da hoce brzu igru i ovi su to malo istvikovali, ali su ostavili skroz iste animacije osnovna dva vojnika, tu se bas nisu potrudilk, a i grafika je nekako bleda, ali svakako je pre par dana odradjen pre order, tj taman za early access…

Sve u svemu pikace se ovo samo tako

1 Like

Za mene je prebrza igra. Svake godine je sve brza i brza i brza … komicno je vratiti se , cak i ne tako daleko unazad , na Blak Ops 3 , i videti koliko je sporija i metodicnija igra. Da ne pricam jos u nazad. Nije za mene vise pravljena pretpostavljam, previse hektike i ludosti na ekranu u svakom momentu. Jurnjava.

Ovo ce prvi cod ikada da necu uzeti. Istorijski momenat. :smiling_face_with_tear:

Videcemo sta kuva Trayarch (xbox first party studio :face_with_peeking_eye:) dogodine.

4 Likes

Šta znam meni je ok brzina igre,sinoć sam kao nekad 2+ sata igrao što je rijetkost da me neka igra zadrži u kontinuitetu

Igra je smece, isto preskacem ove godine. Pre bi se vratio na mw 2019 ili cak Mw II

Igracu ako je puste za GP korisnike……Smara me to sto se gomila ljudi kampa a rest ubija sa nekim snajperom u fazonu q scope,jebes to kada snajp brze zuma od SMGa

Evo mog texta u video izdanju, obratio sam pažnju samo na promene, šteta što nisam ubacio i neki MW2 snimak da se vidi razlika, ali šta je tu je :frowning:

Bio bih jako zahvalan za klik :blush:

4 Likes
1 Like

Krenuo sinoć malo kampanju i izgleda da gameshare ne radi za preorder a ja uradio preorder na sekundarnom nalogu :man_facepalming:
Nadam se da će ovo ostati samo za vreme early access.

Malo se i smorio na početku kad sam video da je Graves živ i sva ona muka oko tenka u prošlom delu je bila uzaludna :rofl:

2 Likes

Citam malo utiske o kampanji, posto mi je MWII bila vrhunska, i nisu ljudi nesto odusevljeni. Nadam se da je ipak ok.

A Phil Graves je jedno od najboljih imena u igrama sa duplim znacenjem, zajedno sa Max Payne. :smile:

1 Like

Ja sam isto sinoc upalio i odigrao prve dve misije, prva je brutalna, od grafike na SX do prezentacije, druga maltene sto neko napisa warzone sa onim oruzjem sto pronalazis, nekako je blago receno njesra, zapoceo i trecu misiju na istu foru, spustas se sa padobranom, maltene identicno i napadas ciljeve, ali ako te ubiju, a ubili su me vraca te skroooz na pocetak misije… Igram na hardened, to mi je taman tezina, ali te opet battle kako ih nazivaju nisu bas nesto, Sledgehammer od Advanced Warfare nisu napravili nesto krsteno bar sto se kampanje tice…

Svakako mi se svidja Koni group, nadam se da ce biti mil sim operatera sa njihovom opremom, bas je top :grin:

https://twitter.com/IGN/status/1720516468301856950?t=QR8Z4kmp_anzTDWC7CPabA&s=19

Kao sto je IGN napisao, bas se nisu potrudili, kazem jedino prva misija je stvarno CoD fazon, ovo drugo cista glupost…

Ono kad ign da manje od 10 za cod :joy::joy::joy:

1 Like

IGN nešto kivan u zadnje vreme, kao da su ga britanci preuzeli :joy: Više im muka od igara, to je to. :joy:
Edit: pitam se da li je ovde beše ona misija na aerodromu gde se pobije gomila civila i ako jeste da li su smeli to da ubace danas kako je onda bilo… :thinking: