CoD MW3 10.11.23

CoD never changes…

2 Likes

10 novembar.

6 Likes

Ovaj Teaser nista specijalno…

Nekako je skoro svaki CoD u svojoj prezentaciji fokusiran ili inspirisan audio zapisom i njegovom grafiÄŤkom vizuelizacijom.

2 Likes

Da li će stvarno biti “no russian” misija u igri?! Baš me zanima. Biće sigurno dobra kampanja.

1 Like

https://www.b92.net/tehnopolis/gejming/da-li-se-u-modern-warfare-iii-vraca-najkontroverznija-misija-u-istoriji-call-of-duty-igara-2378594
ÄŚak se i kod nas priÄŤa o cod

Da, vidi se u trejleru jedan kratak dio

Meni se cini da COD uopste nije igriv na xbox series s.

Dok je bio prosli put free week za cod, probao na mojoj konzoli, da li je do mape ili nesto, bilo je malo seckanja u nekim momentima

Kako je kod vas?

Igram ga day one na Series S, radi savrseno, nemam VRR tv, da desi se ponekad da zasecne ali to je tako retko i u scenama sa bas dosta igraca i mnogo eksplozija, npr na Shipmentu radi do jaja iako je intenzivna mapa sa eksplozijama i velikim brojem igraca na maloj povrsini

2 Likes

Ja se sad vec ne secam koja je mapa bila ali mi nije bas ostavilo pozitivan utisak.

Takođe maltene svakog dana igram COD MW2 na Series S, nikakvih problema. Jedino što se konzola malo više greje prilikom igranja COD-a (nije neka vrelina ali u odnosu na ranije ili kada igram manje zahtevne igre toplije je) i takođe imam utisak da se malo jače čuje kada igram COD, mada sad će 2 godine od kako je imam pa možda treba da se očisti ili zameni pasta (čekam septembar da istekne garancija pa da je otvorim i očistim :sweat_smile:)

1 Like

Call of Duty: Modern Warfare 3 launches on November 10 on PC, PS4, PS5, Xbox One, and Xbox Series X/S.

2 Likes
3 Likes

kako novija igra izadje tako argentiski pezos priblize tih 70eur, znaci 20.000,00 ARS je ovaj call of duty… nekih 50eur. Al dobro opet nije lose

da zamisli, bas gledam sad COD… digli ga na 20.000 ARS ovaj stari hehe… strasno.

Da li mozda neko zna za ljubitelje COD-a. koji je tacno deo, misija ide ovako> u jednom delu igre ide se iz vode i penje se na naftnu platformu, ili tako neki deo i ide makljaza na toj platformi iz vode?

Modern Warfare 2 Dark Water misija.

Ovo?