COD MW2 2022

Moram da se selim nazad za Us, ne vredi :joy:

Na apex vise ni dinar :grinning:

@MladenVR nisam resio :grinning:

Zna li itko po kojem točno kriteriju funkcionira “just for you” popust? Mislio sam da je to isključivo za vlasnike standardne verzije da naprave upgrade.

1 Like

Ne mogu biti ovoliko losi :flushed:

4 Likes

A sta da ocekujes kada igras protiv Mareta Budale :grin:

Uvek se setim cuvenog battlefield igraca „Ranko Kurt0n“. :slightly_smiling_face:

2 Likes
1 Like

Ahahaha nisam skontao :joy:

Jel skontao negde gde je podesavanje za senzitivnost za optiku? Znaci sa snajperom je bas tesko igrati ako koristim onaj standardni sens

Bas sam htio da postavim ovaj klip, kako igra radi bolje na ps4 nestvarno!

1 Like

Baš dobro za korisnike PS4 mada mislim da je ovo zadnji cod za stare konzole

Sony u neveri

Kakva je na kraju kampanja, isplati li se uzimati samo zbog kampanje?

Nisam igrao,ali @ph1beropt je prilično detaljno i objektivno pisao o kampanji pa ako te ne mrzi nađi gore njegov komentar

1 Like

Po mom misljenju je kampanja vrhunska.

Samo zbog kampanje ne bih uzeo. Jedino ako je cena prepolovljena, negde 20/30$.

2 Likes

Kampanja je odlicna…ja sam uzeo nosioca na razmeni i posle prodao.Izgubio 200din

5 Likes

Kampanja je dobra ali dati tolike pare samo za to mislim da nije vredno. Sa druge sada posle update je ubacen season pass gde su ubacili dmz mod koji je kao kampanja coop sa dosta misija i bukvalno se ciste mesta kao sto aerodrom ambasada javne ustanove od stvarno inteligentnih botova, misija ima bas puno uz sve to dostupna su vozila, kao gta samo u cod stilu bez letecih automobila i motora sa tom harizmom i šarmom. i u sve to ima i drugih igraca to bi svakom preporucio… to vredi stvarno platiti i probati.

Tako se to radi, iskusno :grin:

1 Like

Sad ce Sloba. “A gde ti je igra na nalogu” ? :joy:

download

1 Like