COD MW2 2022

Nosilac vs gost nalozi :grin::grin:

1 Like

Poceo sa ekipom pre 2 dana dana igram (oni igraju vec neko vreme). Druga partija i win. Imao sam 7 killova.
Prava je steta sto nema odvojenog crossplaya, kao na Apexu (konzole sa konzolama, PC samo PC). A pored toga, dozvoljeno je spojiti tastaturu i mis na konzoli i igras normalno. U Apexu nema tih gluposti, pa je zato vise “fer” nego WZ.

Tacno kad gledam svog ubicu kako igra, vidi se da je na tastaturi i misu i razlika je velika. Zbog ovoga ne verujem da cu nesto vise igrati. Glupo je.

Jel ima ovaj ili neki od prethodnih delova (novijih) 4 player split screen opciju? :thinking: Znam da je poslednji deo koji sam video da ima Black Ops 3 ali ne znam za ostale delove, malo sam ispao iz CoD sveta u poslednjih par naslova.

Nesto bagovitije i gore nisam u zivotu igrao.
Za 2 i po sata koliko igram, oko 20 minuta je otislo na gameplay, a preko 2 sata na ucitavanje, errore i izbacivanje. U sred partije izbacuje ljude… Jedno veliko i preveliko smece od igre.

Iskreno nisam jedan problem imao sa igrom. Pre par dana u jednoj partiji se pojavio lag i to je to. Ono što COD-u niko ne može da oduzme su kamperi :joy:, kako im ne dosadi da čuče ili leže negde u ćošku nikada mi neće biti jasno

3 Likes

Nisi video zato što ti udješ da igraš. Većina udje da bi posle cepidlačili kako nista ne valja :joy::joy:

2 Likes

Što bi rekli stvar je u pristupu igri

2 Likes

I to a i bitno je na kojoj konzoli ljudi igraju. Ps4, ps5, one x, one, s, series S, series x…. :man_shrugging:

Taman oko rođendana da se igra

Sigurno nisam usao da igram sa drustvom da bih pisao gluposti.
Sinoc je bilo neigrivo, dok dani pre toga nije bilo takvih problema.

Saglasan sam da verovatno ima do toga na kojoj se konzoli igra. Ja sam na PS4, dok drugi drugari koji imaju problem sa izbacivanjem iz igre su na PCu. Dvojica koji imaju XSS nemaju problem.

Problem koji svi imamo je game voice chat. Non stop neko nekoga ne cuje. Meni je konfuzan poprilicno, ali eto, dobra ekipa, pa se uspe covek i zabaviti.

Preksinoc smo imali dve pobede za redom.

Veceras bez bagova i smaranja. Opasno se puca.
Dve pobede za redom, 11 killova i 3500dmg u jednom mecu.

(Konstanto pricam o BR modu)

1 Like

Onda piši u warzone temi ako igraš br

Pojavio se nacin da moze free da se odigra na PCu tako da ako neko ima zelju nek pozuri jer vetovatno nece dugo trajati.


Ne znam da li se ponavljam. Isplatili se kupiti igru ako se igra samo Warzone ili ići f2p

Ne ako igras WZ nemoj bacati pare