Castlevania: Lords of Shadow

koliko ti je trebalio za darksiderse?

Ili AC 2?

Novi atworks, screens i renderi:
















prica ove igre deluje obecavajuce.

Svaka Castlevanija je odlicna i specificna na svoj nacin,tako da cisto sumnjam da ce i ova da omane!
Svaku verziju krasi jako dobar scenarijo,lako svarljiv gameplay,fenomenalna atmosfera,puno secret-a,upgrade-ovanja karaktera i jos sati i sati zabave za one koji hoce bas sve da otkljucaju,nadju sva oruzija,oklope i nauce sve skilova karakteru!Takodje jedan jako bitan detalj u igri je-muzika!Svaka Castlevanija je imala fenomenalan OST(i dan danas volim da poslusam neke melodije iz Symphoni of the Night,Curse of Darcness i Lament of Innocence)!Zavrsijo sam sve verzije(sem ove za Nintendo Wii,mada cu i nju za koji dan da zapocnem),tako da ce mi ova taman sjesti kad izadje tamo nedje u Oktobru-Novembru!
Za sve one koji nisu(a imaju xkutiju),neka obavezno odigraju Symphoni of the Night(a ako imate druge konzole,onda i ostale delove :))!Igra je(pa moze se reci)najbolji deo serijala(jako zabavna,veoma dugacka-cak dve verzije dvorca,jako puno secret-a i equipment-a za glavnog karaktera,tako da cete se zabaviti za jedan dobar period).Igra jeste "old School game"ali nemojte da vas to zavara,posto je upitanju malo remekdelo koje svakako vredi odigrati(jer ipak nije sve u grafici-mada je sad na xboxu u HD,a ja sam je igrao na PSone xD)!
Enjoy!

Meni Symphony of the night ostao u prelepom secanju.Ja sam imao prilike da ga igram na Ps one pa onda na PSP-ju i sada sam ga obrnuo kao Live verziju.Ma u pitanju je klasik koji nikada nece dosaditi:)
Ovu igru jedva cekam,kada joj je release date?

Mnogo podseca da ce biti jos jedan od ‘‘god of war wanna be’’ derivata, sa art stilom kao nekakav mix izmedju devil may cry i dante’s inferno, ali nadam se da ce biti dobro i zanimljivo.

Nadamo se najboljem

evo novih screenshotova

Sudeci po ovome, Kojima napada God Of War fransizu big time sa ovim izdanjem castlevanie. Which is gooooooooooood :smiley: :smiley:

Pa ne moze da napada GOW fransizu zato sto se radi o potpuno 2 razlicite price.

Inace sudecu po ovim slikama izgleda zaista odlicno u grafickom smislu, teksture, detalji, likovi i celokupna atmosfera su bas na visokom nivou.
Ajde da sad ne ureknem ali verujem bice nesto od ovog, verujem mozda cak i 1 od kandidata za GOTY 2010.

napisao sam fransizu a ne pricu. mislio sam na tip igre. Jebi ga kad je God Of War postao reper platformsko/hack n slash/akcionih avantura… I darksiders je napadao GOW fransizu iako vise lici na LOK serijal. Ali to klinci od 12 godina ne znaju. Ako se kolje, skace, budzi i resavaju zagonetke onda je to “kao” god of war. Znam, i mene to nervira…

pa moguce je zato sto igra izlazi pred kraj godine, a sveze igre imaju vise sansi da osvoje GOTY award nego igre s pocetka godine. jednostavno je tako koliko ja znam za ovih 10 godina koliko pratim igre preko neta. Cak ni GTA IV nije dobio status igre godine iako je svugde prstalo po desetkama i stotkama. Po meni ni nezasluzuje, ali bem li ga ako igri das cistu desetku onda valjda zasluzuje GOTY award. A igra je izasla u aprilu…

Ovo ja zovem igrom

:da:

lepo lepo, nema sta…

mogu da kazem da dosta podseca na prince of persia u nekim segmentima…

a mogu da kazem onaj koji je ovo igrao nema veze sa igranjem, igra ko da se uneredio u gace pa nesme da ustane sa te stolice, ko nekak baba igra…

Pa ok, nije nista nevidjeno. Mene podseca na jedan nivo u Unchartedu 2 koji sam bas presao. Mnoge igre sada kombinuju sa tim platformskim elementima…

Nije nista nevidjeno ali danas ne postoji nesto jos nije vidjeno pogotovo u svetu video igara.

Ono sto mi se dopada u ovoj igri su samo okruzenje(moj fah),borbena mehanika(neka mesavina Bayonette i GoW-a),platforming i zagonetke(ono sto sam citao i video mi zvuci super,GOW 3 je napravio korak nazad u ovom segmentua a u 2010 nikako da naletim igru gde mi se bas dopadaju ti delovi),graficki izgleda dosta dobro.

Bice ovo uzivanje igrati.

Da malo ozivim temu.
Igra ne lici na Princa iz mog pogleda. Veliki sam fan Princa i igrao sam igru jos od prvog dela.

Evo par snimka za uzivanje. :slight_smile:

Castlevania: Lords of Shadow Trailer - E3 2010

Castlevania: Lords of Shadow Gameplay 1 - E3 2010

Castlevania: Lords of Shadow Gameplay 2 - E3 2010

Izvinite zbog double posta. Evo malo tokom večeri sam sredio neki mali kratak opis igre u prvom postu, pa možete da vidite. :slight_smile:

Demo sa Comic Con-a 2010
Iako cim sam video prvi trejler back in the day, odmah sam znao da ce ovo biti igra koju cu zeljno iscekivati, i da igra nece razocarati, a sad sam vec ubedjen da Symphony Of The Night i ostala starija braca vec spremaju mesto za najmladjeg brata u vrhu nezaboravnih igara

Bez ljutnje ali mislim da ce jako tesko neka castlevania nadmasiti Symphony Of The Night :slight_smile:
Skinucu je sa xbiox livea kad budem imao kinte,mada imam vec za ps1 tu igru :slight_smile:

Castlevanie sam igrao jos pre 100 godina na Nes-u, Snes-u, Pcu od 90. itd. Poslednjih par godina sam propustio par naslova koji su izasli, ali ovaj definitivno necu :slight_smile: