Castlevania: Lords of Shadow

Potvrdjen je izlazak igre. igra izlazi za americko trziste 5.oktobra 2010.godine dok Evropska verzija izlazi dva dana kasnije 7.oktobra 2010.godine Sto znaci nepunih mesec i po dana :party: :party: :party:

Cini mi se, a posle odgledanog trejlera sa GamesCom-a sam gotovo ubedjen, da ce ovo biti jedna bas dobra igra!

Gamescom 2010 trailer

Dobar trejler, jos mesec i po dana :slight_smile:

TGS 2010 trailer. Epic.
Do sada nisam puno razmišljao o igri… ali posle ovoga…mmm

Ma igra izgleda brutalno dobro, ja je iscekujem od kada sam cuo da izlazi, a trailer je vrh :slight_smile:

Ako je trailer 7 minuta kolika li ce onda igra biti :smiley:

Stvarno izgleda izvanredno :wink:

Inace oce li biti mozda i verzija na engleskom ili samo na japanskom ?

Ma samo je ovaj trailer na japanskom, izlazi igra regularno na engleskom 08.10.2010. znaci jos oko 3 nedelje :slight_smile:

Znaci znao sam da ce biti neki dugacak trailer cim je Hideo pomogao oko igre.
Sad jos da vidimo cutscenes koje traju oko pola sata i imaju toliko akcije da se upitate zasto ni jedna od tih akcija ne zavisi od vas… (mala sala na MGS racun).
Jedva cekam da izadje igra.
Kupio sam DVD danas i nisam znao sta da skinem (Halo reach opsesija jos traje ali hteo sam nesto ovako… “sa strane”)
Onda sam video da Castlevania izlazi “uskoro” pa cu da sacuvam DVD.
Cak sam i napisao Castlevania vec na DVD-ju… Ima i crtez malog dvorca :).

Stvarno si kralj :slight_smile:

Za one koje zanimaju review-i Eurogamer 8/10

Castlevania: Lords of Shadow PlayStation 3 Review - Page 1 | Eurogamer.net

U covece kako mi se igra ovo …

sta mislis kako je meni? tebi je alan wake bio igra godine, meni je ovo :smiley:

Au jbt :woot:, ovo jos malo pa ce ozbiljno da mi uzdrma Darksiderse na svom prestolu.Ona crkva na 2:39 izgleda isto kao grobnica u Soul Reaver 2 gde stoji istoimeni mac.

Evo koga interesuje moze ovde pogledati par videa iz igre Videos de juegos - 3DJuegos ! Meni deluje extra!

Nebih da kvarim raspolozenje al znamo da trailer uvek izgleda bolje nego sama igra.Ovo izgleda jako linearno na ovim snimcima i sigurno nemoze biti igra veka a sto posto nece biti ni igra godina.Ipak ta titula treba da pripadne nekim ozbiljnijim RPG igrama a ne ovom hack and slash i RPG pokusaju koji jos nemamo pojma kako ce ispasti!

U igri ima i Shadow of the Colossus momenata! :emoticon-0100-smile

Gamespot dao ocenu 7.5.
Castlevania: Lords of Shadow Review for Xbox 360 - GameSpot

Auuu ovo nisam ocekivao :(-o Necu da citam da ne bi spoilovo igru, ali nadam se da grese.

Edit> Evo i Eurogamer je izbacio review 8/10

pa jedno je tacno. gamespot ne voli igre ovog tipa. LOK: Defiance je dobio 6.9, darksiders je dobio 8.0. Nisu to lose ocene ali verujem da mogu i bolje. tako da ako je darksiders dobio 8.0 a meni je bio imba, verujem da cu biti zadovoljan castlevaniom. najvise zamerki ide na racun “gubljenja smisla” u spoju sa originalima serijala, a ja nisam odigrao ni jedan sem symphony of the night, tako da se ja ne brinem.

A iskreno receno pre mi je Gamespot bio mama svih gaming sajtova a sad vise verujem eurogamer-u i IGN-u. Gamespot bespotrebno hajpuje americke budalastine tipa DOGZ i slicno a igre koje mnoogo vise vrede dobijaju shit ocene. Sam podatak o preteranom hajpu KANE & LYNCH serijala dovoljno govori o Greg-u Kassavinu i ekipi. FUJ !:middlefinger:

UPDATE: upravo sam procitao review, i stvarno ne razumem kakvu bi neko trebao igru da napravi da bi se gamespot-u svidela. :middlefinger::middlefinger::middlefinger: