Call of Duty: Vanguard

Posle pubg ovo je hipersonično :wink:

Odradio sam refund. :relaxed:

Nije ovo za mene.

5 dana do Battlefielda. :heart:

2 Likes

Jes to video kod mene malopre na strimu da sam i ja refundirao xaxaxaxa nmg jbt
Kada sam video da mi treba 5 dana da otvorim gold skin za jednu pusku rekao sam NE ovo nije za mene.
Igra i nije toliko losa ali su definitivno promasili COD ove godine

2 Likes

Video sam. :smiley:

Refund sam hteo jos sinoc da odradim, ali sam kupio “pre 14 dana” jer sam odradio pre order i mislio sam da nece biti tako jednostavno. Moras da navodis razloge zasto hoces refund, a razlog “igra je pipi kaka” ne daju kao mogucnost.

Nebitno, napisao sam da mi se greje konzola i instant odobreno.

Sledeci put pre order za tako neku igru samo par dana pre izlaska, a ne 2 meseca ranije.

2 Likes

Upravo mi stigao email kazu da sam ispucao 10 refundacija za ovu godinu i da ne mogu VANGUARD da mi refundiraju.

TUGA

Cry Reaction GIF by SpongeBob SquarePants

1 Like

Eeee pa nista onda, pali igru i grajnduj gold skinove… Nisam znao za to pravilo. Meni je ovo prva igra ove godine sto sam refundirao. Prosle godine samo Cyberpunk, ali sto je bila ona specijala situacija gde su svima bez pogovora vracali pare.

Bukvalno :smile:

1 Like
2 Likes

Nalog ide momentalno na prodaju, jedino Vanguard je nemoguce igrati. Packet Burst i skakanje pinga od 40 do 170 je tesko smaranje. Igra kao igra nije losa koliko sam mislio da je govno, ali ovo moze samo dodatno zivce da mi iskida. Mislio sam da generalno net ne valja, ali druge igre rade najnormalnije.

Koliki ti je Ping prema Frankfurtu npr jer tamo su serveri

35-37

Probaj refund da dobiješ

nalog je u pitanju srecom, Inace sony ni refundirao nikad.

Igra KIDA :lying_face: ostalo mi jos 40 killova za gold na STGu ali onih u****** gde moras ubiti lika da budes 1cm od njega uzas jbt

Video Games Game GIF by Call of Duty

Ili ga ubijem rano pa bude malo dalje ili on mene zakuca a 100 komada treba.
Imam sada strategiju cugnem nesto jako i onda igram.

Trailer Park Boys Drink GIF

2 Likes

Kakav negativan tretman je igra popila na forumu, a nije baš opravdan, čak bi rekao više da je neopravdan.

Nikako se ne mogu složiti da je TTK loš, već bi rekao da je taman kako treba, napokon ako ti izleti prilika da sasačeš 3 čoveka na bliskom rastojanju, to možeš da uradiš iz jednog okvira/saržera. Recimo ovo da bi se urafilo u BO Cold War je bilo vrlo problematično i u preko 90% slučajeva se moralo da radi reload (što je smrt) ili prebacivanje na sekundarno oružije (opet problem). Tako da je sada napokon core zanimljiv za igranje i daleko manje sundjerast. Ja sam iz razloga dugotrajnog pucanja po protivnicima godinama isključivo igrao HC, a sada se odigra i poneka core partija.

Mapa ima 16 komada, što je neverovatno za jedan COD u startu. Prvih 2 dana igranja nisam odigrao jednu mapu 2 puta. E sad ima tu i druga strana medalje, mape i nisu nešto spektakularne i većina je malo povelika za 6 na 6 igranje, ali kako se upoznaju, tako krenu da se smanjuju. Recimo da su po veličini na nivo-u MW mapa iz 2019. Upravo zbog razmera mapa, opet se ne bi složio sa konstatacijom da je igra brža nego što bi trebalo, već bi rekao da je sada potrebnije igrati je taktički i polako.

Jedina stvar koja je problematična sa igrom, barem sa moje tačke gledišta je dug period da se jedna puška dogura na maks lvl. Odnosno za prvu pusku u assault klasi-STG44, mi je bilo potrebno 5.5h da to uradim. Da bi je pozlatio trebaće mi još minimum oko 3-4h samo zbog pointblank ubistava. Potrebno je 100 komada, a prilike za to nisu česte. Recimo da se može uraditi 3-5 po partiji, ako si pokretljiv i forsiraš intenzivnu igru. Vezano za pozlatu, oduševljen sam što nema idiJotluka kao što je mount i ubistva iz čučanja. Već su to zamenili na bolju stvar, mora se raditi kombinacija podešavanja oružija, što tera da se nauči kako pravilno podesiti pušku. Ovo je smisleno i odlično, neke stvari su sada daleko bolje čučnule po pitanju podešavanja puški.

Sve u svemu, meni se baš svidja.

1 Like

Tebi se i bf v svidja :joy:

2 Likes

@jahalang0112 sta… sta znaci ‘palacinka ispod miske’?

1 Like

Napokon :exploding_head:

5 Likes

Ja sam overio za sada 3 komada - STG44, Automaton (Fedorov) i AS44 (Kalaš). Sledeći je Volk iz AR pušaka pa NZ41, a onda prelazimo na sporije puške.

Genetalno se sve ubrzalo kako su promenili sa pointblank na close range ubistva. Da nije se ovo desilo ne bi pozlaćivao sve puške, samo one gde se to može uraditi.