Call of Duty: Vanguard

Meni stoji skinuto vec jedno dva dana… cekam da puste. Mozda veceras. :smiley:

1 Like
1 Like

Meh nmg da se zainteresujem nikako , baš mi nekako dosadno deluje😪

Evo odigrao sam par partija. Tacnije 2. Jako me udavilo. Em WW2 em DOSADNO.

Znaci MW 2019 i dalje prava stvar? Od Vanguarda jedino mozda kampanja bude prava stvar…

Pa, ovo ima osecaj kao MW. Posto je isti engine. Samo nesto sporije posto su oruzja old school pa imaju sporiji handling i fire rate. U sustini imas osecaj kao da igras MW DLC, ali boje su nepostojece. Paleta igre je braon sivo crna. Ne znam. Not for me.

Pa da. Za mene licno bi to bilo u svakom slucaju. Ali ovo definitivno. Mozda je malo rano da se sudi igri, posto je ovo neki novi game mode. Champions HIll ili slicno se zove. Malte ne mu dodje kao neki mini battle royal. Nemaju normalni modovi da se probaju. Mozda to bude nesto bolje. Ali koliko citam po netu ni drugi nemaju bolje prve utiske. MW Alpha je ostavila mnooogo bolji utisak.

Usao malopre 10min i obrisao tuga :smiley: …Prvi video mi se dopao ali sama igra tj MP je smor teski.

Battlefield welcome back :heart_eyes:

Ja upalio i izgasio, a potom i obrisao.

Ovdje ću jedino kampanju odigrati kada padne cijena, taman da mogu mirne duše da pre-orderujem BF Ultimate edition.

4 Likes

Holo nišan na WW2 oružju lol.

2 Likes

Igram betu, evo drugi vikend. Prosle nedelje na PS5 ove na SX. Nije uopste toliko lose… cod ko cod, ali utisci u alfi su bili uzas jer smo morali Champion Hill igrati. Ovde su dostupni “normalni” modovi. Problem je opet sto forsiraju da se igra 12v12, pa je apsolutni haos na malim mapama. Ne znam kome je to zanimljivo. Skroz druga igra kada se igra 4v4 ili 6v6…

Jos jednom, core gameplay je bas dobar, ali generalno je igra kao shooter totalno neupadljiva i dosadna u sustini.

:speak_no_evil:

2 Likes

Aham vazi …
BR im je uništen, ali totalno, ne kažem da sam neki genijalac u FPS, ali nisam ni tuta bot, znači bilo koji drugi BR da igram battlefield, fortnite, pubg, apex, destiny ma navedi bilo sta uvek sam negde, ako ne na 50/50 onda makar na 1.1 kill ratio … Warzone BR kad igram nema šanse, ako ne trčim na ivicama mape nema me … znaci od 100 u lobiju 20 minimum koristi neko sranje …
A sto je zanimljivo minimum 70% mečeva u gulagu sve pobede, znači ne sećam se kada sam izgubio mec u gulagu …

Nisam znao da i Destiny ima br. :rofl:

1 Like

FPS multiplayer isto mu dodje manje vise :rofl:

Uopšteno na brzinu sam naveo

Ja se naježi na ovaj post, pogotovo poslednja recenica. :grimacing:

1 Like

Trenutni anti cheat:

security GIF

1 Like

:grin:

3 Likes