Call of Duty: Black Ops III

pa do sada sam svaki presao za 2 dana igranja, tipa po 3 do 4 sata dnevno i to je to… Neke sam prelazio i u cugu kad sam bio malo mladji i bez obaveza, sednem u podne ili popodne i ne ustajem dok ne predjem… A i toliko su teske igre da je nemoguce preci mislim :smiley:

Ja je zavrsio malopre.Kad spadne malo cena verovatno cu je uzeti za pc.Inace ign konacno objavio review i igra je dobila 9.2 :slight_smile:

Na cemu si je igrao?

Kako ti se cini? Je li bolji od prethodnih?

Ovo je prvi COD u sto godina koji mi je malo pobudio interesovanje…

Sta te zapravo toliko intrigira u vezi novog COD-a?

Probao za PC, radi fino sa hotfixom sve na high, naravno bez ludovanja sa ekstremnim slajderima sto moja 7970 ipak ne moze da podnese. Single player kampanja je prilicno meh i najvise kritikovan segment, dobro da je ima uopste, mogli su da odaberu Battlefront rutu i nikome ne bi puno nedostajala. Vidim, hvale novi zombi mod.

Kada se setim koliko smo se odusevljavali Modern Warfareom u trenutku kada se pojavio za Xbox 360, pitam se u kom trenutku je Call of Duty postao tako neinspirativan i genericki on rail shooter. Tempo izdavanja je brutalan, posle 8 godina nastavaka u recikliranom endzinu, mislim da je svima dosta.

Igrao sam oko sat vremena i meni igra deluje bas smesno. Neprijatelji ko da su izasli iz nekog crtaca, roboti u formaciji od 5 njih ko nasi fudbaleri :smiley: Totalno neozbiljno i nemastovito, ko da se igram sa lego kockicama i stalno me asocira na crysis kome ne moze ni da prismrdi.

Sto se tice patch-a (postupak koji je vlajko postavio da li je to isto ko i hotfix ne znam), kod mene samo delimicno popravlja stvar, najgore je sto cinematic secka, ebenih 8 fps-a, vidi se da je neoptimizovana.

And yet again all of you are playing it!!! Eto to me izludjuje sto je svi igrate a posle bla bla blaha blaaaahhh a svi presli svaki… Cuti i igraj!!! Svi znamo kakva je

Haha, tako ce otprilike biti. :smiley:

No ja nisam ipak presao nekoliko novih kolodjutija.

Sada ispada da samo ako imamo hvalospeve onda mozemo da pisemo :stuck_out_tongue:

Ovo je nova igra i imamo pravo da je pljujemo, jer se uvek nadas da ne moze da bude gora od prethodne igre a dokazuju da moze. :wink:

Ma ne nego obrnuto, svi je pljujemo, a opet je svi igramo :smiley:

Evo ja u inat ne igram, stari sam terac maka na konac :cool:

Hhahahahahaha ne verujem ti. Igras potajno jecajuci nocu na jastuku!!!

Ma jok cepam Matlab. Isto ko colodjudi, na godinu dana izbacuju, stoka samo im do para stalo, prastari engine, sve isto :stuck_out_tongue:

Igrao sam ili barem probao svaki CoD osim Ghosts i BO II. Međutim, sada kada sam prešao isključivo na orginale i moram za igru dati 60$ nema šanse da probam/kupim BO III ili neki predhodni ili sljedeći CoD. Meni ni jedan CoD poslije petog dijela ne vrijedi više od 15$, a i da košta 15$ dobro bi se zapitao da li da ga uzmem, a igrati pirata, odnosno samo singleplayer mi je besmisleno.

Nema sta da se propusti ako ne igras ovu igru, mozda prustraciju i bacene pare za naslov koji je los, za 10$ bi ga mozda uzeo cisto da odigram nekad MP sa ekipom.

Eh, sad, ne bih bas rekao da me ‘toliko’ intrigira – samo rekoh da mi je zagolicao paznju posle milijardu iteracija. Gledam par klipova, lepo to izgleda, deluje da su nakrcali igru sadrzajem, odmah otkljucali sve misije, vise i ne lici na dosadni militari suter, sad su totalno presli u SF.

Daleko od toga da cu igrati, al sad makar postoji mala sansa.

Ja skoro pa pred kraj, ima dobrih tripova, nije SP za bacanje.

A i da se ovo kupuje samo zbog MP ne vidim smisao, u tom slucaju svaki genericki fps dodje isti onda, capture this defend that samo drugaciji izgled svega. U SP bar ima neka prica, meni licno MP dodje prazan!!!

Zezajte se vi, ja licno bih rado ovo odigrao.

Mozete da je igrate besplatno, plus ne zahtijeva puno vremena da se predje, dodje ono kao relaksacija od 5 sati. Prema tome, sta se zalite?

Ajde da je neko od vas platio 50 e pa se zali jer nije zadovoljan i ok, ali uvijek isti ****aju, i to sve oni koji nikada nisu 1 e dali za CoD. Zacepite, ima ko hoce da plati. Nije igra bez razloga jedna od najprodavanijih, bez obzira sto su vecina komjunitija djeca.

E neka si nam rekao :smiley: Svako ima pravo da napise svoje utiske. To da li si dao 50€ ili ne, uopste nema veze. Da ima, 90% clanova ne bi smelo ista da napise.

presao je…

Nije bas za 5 sati ima da se igra bar jedno 8 do 9 od prilike prema mojim proracunima sa pis-pauzama :smiley:

Prica je mehhhh do jedne tacke a onda ide waaayyy uppppp!!! Ali kao i do sada sve se vrti oko psiholoskog rata i kakvih sve vec “crnih” operacija CIA-e, sve u svemu ok je igra skroz, cak mi je i bolja nego Advanced Warfare!!!