Call of Duty: Black Ops III

[video]<iframe src=“http://www.gamespot.com/videos/embed/6428010/” width=“640” height=“400” scrolling=“no” frameborder=“0” webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowFullScreen></iframe>[/video]
Gamespot samo 7

evo da javim stanje kod mene

pa ono 95% radi na 60 fps, ima kad kad koji drop na 47 ali se ne primeti… mada zastucao je 2x onako stutter freeze pa nastavi dalje i to mimo FPS-a… Vreme je za onaj moj tweak :stuck_out_tongue: onda ce verovatno kliziti jer i bez toga mogu reci da radi super jer sam ocekivao stutter fest kad ono medjutim :stuck_out_tongue:

e da sve na EXTRA i AA je FXAA

Ne pali se s kompom kakav ti je, kada dođe 390X viđećemo čija majka crnu vunu prede! :smiley: [emoji14] Još kad duzmem Patriot Blast od 480GB i 8GB RAM-a, mhm… Videćeš ti! [emoji14]

da da videces i ti kako ce da secka :stuck_out_tongue: hhehehehehhehehehehe

realno ovo je njihov propust, nvidia vec ima nove drivere inace stavio sam i njih

izvalio sam da AA u bilo kojoj formi ubija FPS tvrdje i da je on krivac za sve!!! FXAA je neki kompromis pa te njega i koristim, sa fixom pici sve lepo, ali svakako cu sacekati dan-dva za neki patch ako bude u to vreme, ako ne za vikend ja je prelazim, SHIFT + DELETE i toliko o tome :smiley:

Jaooo eufrate crni pa ti si presao sa konja na magarca :hihi pa dal si normalan bre :x

ljudiii ajmo da ne udavimo druge sa ovim stvarima ako je moguce, ima tema za to :slight_smile:

UPDATE
We have released a patch to address issues with performance on some CPUs including Intel i5 processors.

dakle evo gde vam lezi problem, I7 treba da se uzme :stuck_out_tongue: hebno ve i5, od prilike to je 8 ventila auto vs 16V nije bato isto :stuck_out_tongue:

haaa stavio sam ovaj novi fix, vidji ne secka vise nista nigde :smiley: steady 60 na extra… ah me happy for now :slight_smile:

Idi igraj i nemoj nas smarati :stuck_out_tongue: :smiley:

Aj pustite mi update na pm, tj link :wink:

moze danijele i na druge pisalo je na steamu da se javljali ljudi i sa Intel i AMD procesorima da imaju identicne probleme

Eto, prvi banalan primer između 290 i 390X (samo gledamo 1080p), razlika 27 frejmova, malo li je?

Hahaha znao sam, ne truj temu bre!!! Ajde rekli smo ti da je ok, uzivaj ok je opravdano, vozi, karton vinjaka i slicno ;P. Kod PC-a nema overkill i slicno, samo moooaaaarrrr money

Ljudi pa nije rdjava bre igra, evo ja odmakao 3-4 nivoa… Cyber stuff is awesome, nekako imam utisak da igram Crysis ne znam zasto :wink:

Sad nesto gledam, kad se zavrsi kampanja moguce je poceti novu koja se zove Nightmare, ukljucuje i zombije. Dobra fora.

znacu koliko vec sutra nadam se :P, sad ostajem da je przim pa na dalje do kasno u noci :stuck_out_tongue: ako ne stignem sad sve ujutru cu resto

predjoh pola igre vec… mozak mi radi 300, moram da pauziram malo

Don’t rush the game, oh wait… we are talking about Call of Duty? Nevermind. :smiley: